Urodziny, specjalne okazje, czy święta to wspaniały moment, aby obdarować ukochaną dziewczynę specjalnym podarunkiem, który będzie symbolizował twoje gorące uczucie i szczere zamiary. Ważne, aby prezent przypominał codziennie o twoim oddaniu oraz swoją uniwersalnością mógł wpasować się w często zmieniające się trendy modowo-urodowe.

Biżuteria

Biżuteria jest wspaniałym, bardzo osobistym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Dzięki błyszczącemu cacku sprawisz, że twoja wybranka poczuje się jak księżniczka. Gest obdarowania biżuterią ma również wymiar szerszy tj. przekazania dobrych emocji; wdzięczność, serdeczność, miłość i oddanie.


Nie jest dobrym pomysłem zakupienie kolczyków dla ukochanej, jeśli nie mamy 100% pewności, czy dziewczyna wciąż je nosi. Często kobiety mają przekłute uszy, jednak zrezygnowały z noszenia biżuterii w tych częściach ciała. Ponadto dobranie odpowiednich kolczyków nie jest prostą sprawą. Jest to część akcesoriów, tak samo, jak okulary, które wizualnie zmieniają proporcje twarzy. Dlatego niebezpiecznie jest kupowanie kolczyków, jeśli nie znamy się na tym. Poza tym wybór długości, wzoru może przyprawić o zbytni ból głowy nawet najodważniejszego z mężczyzn. Warto więc nie brać tego pomysłu pod uwagę, jeśli chcemy zaoszczędzić sobie nerwów podczas zakupów. Już sam wybór prezentu dla dziewczyny jest wystarczającym wyzwaniem.

Wisiorek serce

Najbezpieczniejszym wyborem w przypadku biżuterii jest kupno bransoletki lub wisiorka.
Delikatny i prosty łańcuszek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Dzięki swojej prostocie można wpasować go w każdą stylizację i nosić niezależnie od okazji. Wisiorek w kształcie serca to znakomity pomysł na prezent nie tylko z okazji Walentynek. A każda kobieta powinna mieć taki rodzaj biżuterii w swoim osobistym kuferku. Dodatkowo można znaleźć duży rodzaj designu takich wisiorków np. wersję łamaną, którą mogą nosić zakochane w sobie osoby, albo serce połączone z symbolem nieskończoności. Opcji mamy wiele. Wisiorek będzie wspaniałą możliwością wyeksponowania naszych uczuć bez zbędnych słów. Partnerka na pewno doceni ten szczery gest, a prezent będzie noszony chętnie. Następnym atutem jest to, że pasuje on każdej kobiecie niezależnie od jej wieku.

Wisiorek w kształcie serca z cyrkoniami. Źródło: ergold.pl/15-wisiorki


Pierścionek wzbudza wielkie emocje w naszej kulturze. Dlatego warto wybrać ten rodzaj biżuterii na wyjątkową okazję, jaką są zaręczyny. Wisiorek serce będzie doskonałym wyborem i gwarantuje szczera radość z prezentu. A o to przecież chodzi.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Nietypowe zaręczyny
Pierścionek
Zaręczyny w pandemii
Pomysł na zaręczyny
Jaki pierścionek na zarenczyny

Wersja do druku