Decydując się na zakup biżuterii najczęściej decydujemy się na złote pierścionki. To upominek zawsze na czasie. Można powiedzieć, że w niektórych sytuacjach "obowiązkowy" – na przykład z okazji zaręczyn. To najlepszy wybór na ważne rocznice, okrągłe urodziny i wszelkie okazje, kiedy chcielibyśmy aby pozostała po nich trwała pamiątka. Złote pierścionki nie muszą być bardzo kosztowne. Cena skromnego pierścionka może zaczynać się w granicach 200 zł. Zależy ona od ilości złota, wartości artystycznej, a także wykorzystanych kamieni szlachetnych. Złote pierścionki to również rodzaj bezpiecznej lokaty. W razie nagłej potrzeby złotą biżuterię zawsze można od ręki zamienić na gotówkę.

 

Złote pierścionki, w zależności od designu są przeznaczone zarówno dla młodzieży jak i dla dojrzałych kobiet – zawsze eleganckie, modne i na czasie.

Gdzie najlepiej kupować złote pierścionki?

Złote pierścionki jak i pozostała, wykonaną z metali i kamieni szlachetnych biżuterię najlepiej kupować w renomowanych, sprawdzonych firmach. "Okazyjne" zakupy od osób prywatnych czy na bazarach nie gwarantują autentyczności wyrobu, najczęściej pozostawiają też wiele do życzenia pod względem jakości i wartości artystycznej. Największy wybór złotych pierścionków oferuje firma intergold.pl. To sprawdzony, działający już ponad 30 lat sprzedawca, wyspecjalizowany w złotej biżuterii. Wszystkie złote pierścionki z oferty intergold.pl wykonane zostały ze złota o najwyższej próbie 585. Wszystkie zostały wykonane z największą starannością, uwzględniając zmieniające się trendy w modzie. W intergold.pl można znaleźć zarówno eleganckie wzory klasyczne jak i awangardowe, preferowane przez młodsze panie. Wykwalifikowani sprzedawcy chętnie pomogą w doborze pierścionka, kamienia i rozmiaru. Wszelkie pytania dotyczace biżuterii można zadawać za pośrednictwem strony internetowej intergold.pl

Dlaczego najlepiej wybierać złote pierścionki?

Chociaż wybór biżuterii z różnych metali jest ogromny, to złoto zawsze było, jest i będzie klasyką. Od tysiącleci niezwykły blask i barwa złota pozostaje symbolem elegancji, szczęścia i powodzenia. Trudno uroczystą okazję uczcić prezentem w postaci stalowego pierścionka, nawet o najciekawszym wzorze. Każda bez wyjątku kobieta lub mieć w swojej kolekcji złote pierścionki na każdą okazję – i te klasyczne, bogato zdobione jak i najprostsze, skromne, dopasowane do codziennego stroju. Słowa starej piosenki "złoty pierścionek na szczęście" pozostają zawsze aktualne.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku