Promienie słońca szkodzą nie tylko skórze człowieka, mogą także powodować poważne uszkodzenia wzroku, jeżeli nie będziemy chronić oczu okularami z filtrem UV. Okulary ograniczają dopływ światła do oczu, dlatego te odpowiednio dobrane sprawiają, że lepiej widzimy przy jasnym i ostrym świetle, oraz chronią nas przed drażniącymi odblaskami.
model C 6003 A

My ze swojej strony chcielibyśmy przedstawić kilka par okularów marki Cool, które z pewnością zapewnią całodniową ochronę oczu a ich perfekcyjne wykonanie i kształt zadowolą niejedną Panią.
Okulary marki Cool to lekka konstrukcja soczewki akrylowej zaopatrzona w filtry UVA, UVB i UVC chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Zewnętrzne warstwy soczewek zostały utwardzone, aby ochronić je przed zarysowaniem. Oprawy wykonane są z antyalergicznych, elastycznych materiałów w dużym stopniu odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Całość zapakowana jest w sztywne etui, które ułatwi przechowanie okularów. Każdy model okularów przeciwsłonecznych Cool posiadają kategorie filtra UV 3. W naszym klimacie jak najbardziej trzecia kategoria zaciemnienia wystarczy. W takich okularach można prowadzić samochód.

Pierwszym modelem, jaki chcielibyśmy przedstawić jest C 6064 c: Okulary przeciwsłoneczne z szarą, akrylową soczewką i trzecim filtrem przyciemnienia chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Oprawka w kolorze czarno-zielonym. Posiadają modny kształt. Zauszniki zdobione.
Drugi model godny polecenia to C 6061 A: Okulary przeciwsłoneczne, modne i lekkie przeznaczone do ochrony oczu o każdej porze roku. Posiadają szarą soczewkę i filtr UV w kategorii 3. Model posiada mozaikową oprawkę co z pewnością zachwyci niejedną z Was . Wzrok przyciągają oryginalnie zdobione zauszniki z logo marki.

Kolejny model godny polecenia to okulary dla Pań C 6059 C: Damskie okulary słoneczne, chroniące oczy przez cały rok. Posiadają 3 kategorie filtra, co zapewnia idealną ochronę wzroku. Soczewkę akrylową zrobiono w kolorze brązowym. Oprawy zrobiono w kolorze mleczno- brązowym, Zauszniki ozdobiono, a na zausznikach umieszczono logo marki.

Okulary, które wybraliśmy dla każdej z Pań. Tegoroczna kolekcja przeznaczona jest dla Kobiet, które lubią spędzać wolny na spacerach i świeżym powietrzu nie tylko latem czy wiosną, ale przez cały rok.
Charakteryzuje je modny wzór, funkcjonalność i bezpieczeństwo dla oczu, co jest niezbędnym atutem wśród okularów przeciwsłonecznych. Mamy nadzieje, że ten krótki opis pozwoli na trafny wybór modelu okularów by chronić swoje oczy…

Okulary dostępne na: www.e-okulary.pl  model C 6012 C

model C 6022 A

model C 6059 C

model C 6061 C

model C 6064 C

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Cera nastolatk?w

Wersja do druku