BaranPraca i finanse: W tym tygodniu czekają Cię wyjazdy. Będziesz miał wiele spraw do załatwienia. Przyjdzie także oczekiwana wiadomość. Będziesz aktywny i twórczy. Wiele spraw potoczy się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale także niesie to za sobą określone konsekwencje. Nie bój się podejmować decyzji i nie odkładaj ich na później. Teraz jest dobry czas.

Miłość: Przed Tobą całkiem nowe możliwości. Głównie będziesz myśleć o materialnych aspektach miłości. W waszym związku pojawi się coś zupełnie nowego, o czym do tej pory nie myśleliście. Co z tym zrobisz czas pokaże. Możliwość poczęcia dziecka. W życiu samotnych osób może pojawić się ktoś zupełnie nowy.


Byk Praca i finanse: Stworzyłaś sobie swój własny świat wyobrażeń o życiu. Masz nadmierną skłonność do analizy co powoduje, że tracisz z oczu całość. Nie zawsze masz rację. To czas kiedy znajdziesz się w pułapce własnego rozumu, czasem uczucia i spontaniczność też jest potrzebna. Wszelkie prace związane z internetem będą owocne.
Miłość: Jeżeli Twój związek ostatnio był w złej kondycji to ten tydzień może przynieść ostateczne rozwiązania. Nie jest to przyjemne, ale po co tkwić w układzie, który sprawia Ci ból i smutek. Będzie Ci ciężko, ale koniec jednego okresu daje szanse na rozpoczęcie nowego. Osoby samotne powinny poważnie przemyśleć swoje podejście do miłości bo ta droga ,którą podążasz zaprowadzi Cię do nikąd.


BliźniętaPraca i finanse: W Twojej pracy pojawią się nowe możliwości. Mogą z tego wyniknąć całkiem ciekawe propozycje jeżeli tylko jest to dziedzina, którą lubisz. Szczególnie dobry czas dla osób które zajmują się plastyką a także wychowawców, pracowników żłobków i przedszkoli. Możesz także zaprzyjaźnić się z kimś z pracy. Finanse nie najlepiej, nie inwestuj.
Miłość: Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz także na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


RakPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy będzie mnóstwo zamieszania. Nowe pomysły będą zapełniać Twoją głowę, ale żaden nie wydaje się być odpowiedni i ostateczny. To czas kiedy warto ogarnąć swoje myśli i spokojnie przyglądać się co pojawia się w Twoim umyśle. Możesz spodziewać się nadmiaru mało konkretnych informacji. Twoi współpracownicy lub klienci mogą być w tym tygodniu nadpobudliwi.
Miłość: Świat Twoich uczuć jest niezwykle bogaty, ale i mroczny. Ten tydzień będzie pełen niejasnych sytuacji i niepewności. Do głosu dojdzie podświadomość a więc i lęki , które skrywasz głęboko w sobie. Miłości nie da się rozumieć ją się czuje. Możliwe niezwykłe sny.


LewPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy zajmiesz się głównie sprawami urzędowymi i formalnymi. Bądź uczciwy bo każde Twoje kłamstwo wyjdzie na jaw. Może dojść do podpisania umowy lub zawarcia porozumienia. Niewykluczona także wizyta w sądzie. Jeżeli planujesz inwestycje to jeszcze raz dokładnie ją przeanalizuj, żeby nic Cię nie zaskoczyło.
Miłość: W tym tygodniu w miłości będziesz bardzo aktywny. Uznasz, że sami kształtujemy swoje życie i zabierzesz się ostro do pracy. Partner może liczyć na oznaki Twojej miłości i oddania. Nie pozwolisz mu się nudzić, ale uważaj ,żebyś nie przesadził. Dla samotnych możliwość poznania zalotnej osoby, która chętnie wyraża swoje emocje.


PannaPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy ogarnie Cię nostalgia. Zatęsknisz za zmianami. Będziesz miał wiele propozycji i możliwości, ale po bliższym zapoznaniu się z nimi dojdziesz do wniosku, ze to nie to. Bujanie w obłokach i myśli o niewykorzystanych możliwościach to zajęcie dla Ciebie na ten tydzień. Zejdź na ziemię i popatrz bardziej realistycznie na świat.
Miłość: W tym tygodniu będzie wokół Ciebie lub Twojego partnera może się wiele dziać. Jednak te wiadomości to w większości plotki. Dlatego szczera, luźna rozmowa, jednak nie o sprawach zasadniczych, powinna oczyścić atmosferę. Często chcemy aby partner domyślił się o co nam chodzi zamiast zwyczajnie mu powiedzieć. Dla samotnych może pojawić się nowa znajomość oparta na podobieństwach intelektualnych.


WagaPraca i finanse: Przed Tobą całkiem nowe możliwości. Pojawią się nowe interesujące zadania. Nie bądź leniwy i wykorzystaj ten czas. Warto być aktywnym bo przyniesie to profity w przyszłości. To bardzo dobry okres na rozpoczynanie działalności. Jeżeli szukałeś pracy to w tym tygodniu pojawią się ciekawe propozycje. Będziesz mógł zacząć od zaraz.
Miłość: Twój związek wejdzie teraz w całkiem nowy etap. Stare nieporozumienia i niepewność pójdą w niepamięć. Przed Tobą nowe bardzo pozytywne przeżycia. Czas na planowanie ślubu. Dla samotnych możliwość nowego bardziej optymistycznego podejścia do miłości i związków. Dla osób skłóconych możliwość doprowadzenia do zgody poprzez otwarcie się na potrzeby partnera.


SkorpionPraca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku potrzebna będzie rozmowa. Dzięki niej macie możliwość wypłynąć na szersze wody. Co miało się zawalić już się zawaliło teraz pora na rozwinięcie skrzydeł. Próbuj bo nic nie masz do stracenia, a wiele do zyskania. Jeżeli masz problemy to warto umówić się na wizytę u psychologa lub przeczytać mądrą książkę.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu pojawią się nowe możliwości szczególnie jeżeli zajmujesz się sztuką lub kulturą. To także dobry czas aby rozwijać swoje pasje. Nowa osoba w pracy może zdecydowanie poprawić atmosferę. Nie bój się zmian to one dają możliwości rozwoju. Pojawi się także nadzieja na lepsze zarobki.
Miłość: W tym tygodniu czas będzie biegł bardzo szybko. Nie możesz już czekać, weź życie w swoje ręce i podejmij odpowiednie decyzje. Odłóż emocje i kieruj się rozumem. Musisz działać szybko, wtedy masz szanse osiągnąć sukces. Przed Tobą zmiany na lepsze bez względu na to co to oznacza.


KoziorożecPraca i finanse: To dla Ciebie dosyć aktywny tydzień w pracy. Będziesz zajmował się pisaniem ofert, reklamą, prezentacją możliwości. Przyłóż się do tego bo możesz sporo zyskać. Dobry czas dla osób pracujących w mediach i handlu. Dla poszukujących pracy dobry moment na przeredagowanie CV i wysyłanie ich do pracodawców. Rozmowy kwalifikacyjne mają także szanse przebiegać pomyślnie.
Miłość: W Twoim związku pojawią się nowe możliwości. Już wszystko masz przemyślane, pora działać. Nie oczekuj, ze zrobi to partner tylko sam zabieraj się do roboty .Dla samotnych możliwość nowej znajomości, ale od Ciebie musi wyjść inicjatywa. Dobry czas dla aktywnych osób.


WodnikPraca i finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo twórczy. Szczególną radość sprawią Ci przedmioty lub dobra, które są efektem pracy Twoich rąk. Skupisz się na zajęciach, które nadają formę wcześniejszym pomysłom. Nie bój się pracy fizycznej bo teraz przyniesie duże efekty. Mały remont w miejscu pracy lub w domu wskazany.
Miłość: W tym tygodniu będziesz wiedział co oznacza szczęście w rodzinie. W domu będzie panowała radość i zgoda. Nie bądź tylko nadopiekuńczy. Czekają Cię radosne wydarzenia w rodzinie, ślub, narodziny, rocznice. Będziesz wspominał dawne, dobre czasy. Możliwość spotkania kogoś z przeszłości.


RybyPraca i pieniądze: Ten tydzień przyniesie w pracy koniec określonego układu. Niektórych spraw niestety nie da się uratować. Choć te wydarzenia przyniosą Ci smutek a może i rozgoryczenie to wiedz, że tam już nie było dla Ciebie rozwoju. Jeżeli wykażesz się optymizmem i determinacją to przed Tobą nowe możliwości. Żeby mogło przyjść nowe musi odejść stare.

Miłość: To dla Ciebie ważny tydzień. Najwyższa pora w swoim życiu kierować się rozumem. Jeżeli pewne sprawy wymknęły się spod kontroli to warto je opanować. Nie ma taryfy ulgowej. Co wypracujesz teraz będzie procentowało w przyszłości. To całkiem przyjemny czas po warunkiem, że Twoje podejście do partnera będzie racjonalne.

Podobne artykuły:


DRUKUJ