Horoskop tygodniowy 9.08-15.08

BaranPraca i finanse: To dla Ciebie doskonały tydzień. Projekty, o których myślałaś, że dawno przepadły nagle wrócą i będą brane poważnie po uwagę. Możesz także zwyciężyć w sporze lub dyskusji . Sukcesy Cię nie ominą. Osoby poszukujące lepszej pracy mogą otrzymać wiadomość od pracodawcy na którego już nie liczyły. W finansach szansa na poprawę.

Miłość: To dla Ciebie czas spełnienia. Zrozumiesz, że pomimo trudów życie jest piękne, że magia tkwi w każdej jego minucie . Czasem marzymy o odległych światach a nie widzimy tego co jest tuż obok. Jeżeli trudna sytuacja trwa już długo to teraz pojawi się światełko w tunelu. Twoje lęki odejdą będziesz się cieszył tym co masz i okaże się ,ze masz całkiem dużo.


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą się przydać. Masz możliwość z sukcesem doprowadzić do końca sprawy urzędowe. Tam gdzie potrzebna jest wiedza będziesz potrzebny i doceniony. Możesz także liczyć na pomoc mądrej kobiety. Sprawy wcześniej rozpoczęte mogą szczęśliwie się rozwijać. Korzystny czas na zdawanie egzaminów.
Miłość: Całkiem możliwe, że tkwisz w związku, który jest dla Ciebie zdecydowanie destrukcyjny. Pamiętaj jednak, że robisz to z własnej woli. Możesz przerwać to w każdej chwili, dlaczego tego nie zrobisz? Możliwe w tym tygodniu kłótnie i wybuchy złości lub agresji. To trudniejszy tydzień, kiedy mogą się obnażyć ciemne strony Twojego związku.


BliźniętaPraca i finanse: W tym tygodniu będziesz się czuł rozgoryczony i smutny. Nie chciałeś brać czynnego udziału w zmianach, które musiały nastąpić i teraz czujesz się oszukany. Zostałeś postawiony przed faktem dokonanym. Przeczekaj ten tydzień postaraj, się uporządkować myśli i wyznacz priorytety. Nowa rzeczywistość jest inna ale to nie znaczy, że gorsza.
Miłość: Ten tydzień to dla Ciebie czas przemyśleń. Wokół nic nie będzie się działo tak jakby czas zatrzymał się na chwilę. Musisz dojrzeć do pewnych decyzji i teraz jest na to odpowiednia pora. Nie przyspieszaj i nie prowokuj wydarzeń. Wyjdź poza ego i postaraj się dotrzeć do swoich prawdziwych potrzeb.


RakPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy będzie dominować przyjazna atmosfera. Twoi wrogowie stracą animusz i odpuszczą Ci na jakiś czas. Ciebie natomiast bardziej będzie pociągać hobby lub odpoczynek niż praca. Nie jest to dobry czas na inwestycje chyba, że w rodzinę.
Miłość: To dla Ciebie trudny tydzień w partnerstwie. Czeka Cię bolesne przeżycie lub rozczarowanie. Możesz usłyszeć słowa ,które bardzo Cię zabolą. To prawda partner trochę przesadzi, ale Twoje cierpienie pochodzi stąd, że nie zachowa się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Odkryjesz , że świat nie zawsze jest taki jakbyśmy sobie tego życzyli.


LewPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy będziesz musiał podjąć ważne decyzje. Jeżeli liczysz na czyjąś pomoc to się zawiedziesz. Masz okazję teraz wykazać się zdolnościami organizatorskimi. To ważny sprawdzian dla Ciebie. Nie bój się, działaj, jeżeli jesteś przekonany o swojej racji. Możesz także otrzymać awans lub podwyżkę.
Miłość: Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz także na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


PannaPraca i finanse: Ten tydzień przyniesie w pracy koniec określonego układu. Niektórych spraw niestety nie da się uratować. Choć te wydarzenia przyniosą Ci smutek a może i rozgoryczenie to wiedz, że tam już nie było dla Ciebie rozwoju. Jeżeli wykażesz się optymizmem i determinacją to przed Tobą nowe możliwości. Żeby mogło przyjść nowe musi odejść stare.
Miłość: W tym tygodniu w sprawach miłości postawisz na swoim. Ostatnie nieporozumienia uspokoją się i w Twoim związku zapanuje zgoda. Docenisz to co masz. Może także wrócić ktoś, kto ostatnio był poza domem. Czas spokoju i radości , możliwość podjęcia decyzji o ślubie a także w Waszym związku może pojawić się nowy członek rodziny.


WagaPraca i finanse: To dla Ciebie bardzo dobry czas. W pracy w końcu zagości pewność i sprzyjająca atmosfera. Jeżeli planujesz nowe przedsięwzięcie to jest to dobry czas do jego realizacji. Działaj, załatwiaj, rozpoczynaj działalność. Także w finansach w tym tygodniu zaświeci słońce i pojawią się nowe możliwości.
Miłość: Czeka Cię całkiem przyjemny tydzień, pełen radosnych wydarzeń. Jest tylko jeden warunek to Ty musisz być inicjatorem. Zorganizuj grilla, przyjęcie lub wyjście do kina. Możesz także odważyć się i zaproponować spotkanie osobie, która od dawna Ci się podoba, tylko nie oczekuj zbyt wiele. Jeżeli staracie się o dziecko to w tym tygodniu może się to udać


SkorpionPraca i finanse: W tym tygodniu w Twojej pracy nic konkretnego nie będzie się działo. Będziesz miał wrażenie, że czas zatrzymał się. Jednak to okres dojrzewania pewnych decyzji a także zagłębianie się w siebie i poszukiwanie innych wymiarów swojej duszy. Szukanie inspiracji w niezbadanych przestrzeniach. To okres poprzedzający zmiany.
Miłość: Ten tydzień to dla Ciebie czas działania. Poczyniłeś już pierwsze kroki, przed Tobą następne. Nie bój się Twoje intencje są uczciwe i szczere. Pierwsze efekty przyjdą już niebawem. Wasze wspólne pomysły mają szanse rozwoju. Miłość to całkiem fajny stan watro o nią dbać. Dla samotnych; bądź aktywny, są szanse, szczególnie jeżeli coś wcześniej robiłeś w tym kierunku.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu nie będzie łatwo. Wiele spraw sprzysięgnie się przeciwko Tobie. Nie będziesz mógł liczyć nawet na dawnych sprzymierzeńców. Jeżeli sięgniesz po swój instynkt to znajdziesz siłę aby pokonać trudności. To trudna sytuacja, ale masz szansę postawić na swoim. Potrzeba trochę czasu i wytrwałości.
Miłość: W tym tygodniu przyjdą dla Ciebie zdecydowanie lepsze czasy. To czas świętowania na imprezach i uroczystościach rodzinnych a także radość ze zwykłych osobistych sukcesów. Nawet jeżeli nie będzie Ci do śmiechu to w tym tygodniu baw się pomimo wszystko. Koniecznie wyjdź z domu i spędzaj czas wesoło i beztrosko.


KoziorożecPraca i finanse: Twoja pozycja w pracy zdecydowanie się ugruntuje. Masz duże możliwości rozwoju i realizowania się tu gdzie jesteś. Twoje propozycje spotkają się z uznaniem. Sprawy w urzędach załatwisz z powodzeniem. Dla poszukujących pracy szansa na podpisanie stałej umowy. Sprawy finansowe pójdą w dobrym kierunku. Dobry czas na inwestycje szczególnie w nieruchomości.
Miłość: W Twoim związku wszystko już zostało ustalone. Panujesz nad swoimi emocjami i kontrolujesz sytuację. Pamiętaj tylko, że miłość nie zawsze jest logiczna, zostaw także miejsce na niespodziewane. Być może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku. Dla samotnych możliwość poznania poważnego człowieka.


WodnikPraca i finanse: Stworzyłaś sobie swój własny świat wyobrażeń o życiu. Masz nadmierną skłonność do analizy co powoduje, że tracisz z oczu całość. Nie zawsze masz rację. To czas kiedy znajdziesz się w pułapce własnego rozumu, czasem uczucia i spontaniczność też jest potrzebna. Wszelkie prace związane z internetem będą owocne.
Miłość: W tym tygodniu ilość pomysłów zdecydowanie przewyższy Twoje możliwości czasowe. Ciężko będzie także poskromić Twoją gadatliwość. Będziecie dyskutować i snuć wiele planów jednak nie wszystkie uda się zrealizować. Dla samotnych możliwość poznania partnera, który wniesie w Twoje życie bardzo dużo ruchu.


RybyPraca i pieniądze: W tym tygodniu będziesz musiał podjąć decyzję , co dalej? Jeżeli pójdziesz na kompromis i wybierzesz współpracę to może Ci się to opłacać . Atmosfera w pracy będzie przyjazna. Zadania wymagające działania w grupie będą przebiegały bez zarzutu. Może nastąpić połączenie się działów lub przedsiębiorstw.

Miłość: Świat Twoich uczuć jest niezwykle bogaty, ale i mroczny. Ten tydzień będzie pełen niejasnych sytuacji i niepewności. Do głosu dojdzie podświadomość a więc i lęki , które skrywasz głęboko w sobie. Miłości nie da się rozumieć ją się czuje. Możliwe niezwykłe sny.

Podobne artykuły:

Szkolenie psa
Sukienka na wesele

DRUKUJ