BaranPraca i finanse: W tym tygodniu koniecznie musisz być aktywny i zaangażowany. Nie obarczaj swoimi obowiązkami innych tylko wykonuj je osobiście. Twoje działania mogą przynieść konkretne efekty. Możesz mieć więcej pracy, ale tak naprawdę będziesz w swoim żywiole. Dobry czas na inwestycje podejmowane umiarkowanego ryzyka.

Miłość: Wasze rozmowy utkną w martwym punkcie. Tym sposobem do niczego nie dojdziecie. Uspokój myśli, pogódź się ze stratami a zobaczysz, że już niedługo pojawią się nowe możliwości. Nie upieraj się przy starych rozwiązaniach. Dlatego w tym tygodniu przemyśl swoje oczekiwania bo zabrnąłeś w ślepą uliczkę.


Byk Praca i finanse: To dla Ciebie ważny tydzień w pracy. Twoje akcje i wpływy rosną. Jeżeli tylko wykażesz się rozsądkiem to wiele możesz osiągnąć. Warto opanować emocje, spokojnie i systematycznie dążyć do celu. Pośpiech i zdenerwowanie nie będą Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki Twojemu opanowaniu finanse mogą wzrosnąć. Nie leniuchuj tylko bierz się do pracy, szczególnie polecam pracę fizyczną.
Miłość: To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony . Szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu, tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem


BliźniętaPraca i finanse: W tym tygodniu czekają Cię wyjazdy. Będziesz miał wiele spraw do załatwienia. Przyjdzie także oczekiwana wiadomość. Będziesz aktywny i twórczy. Wiele spraw potoczy się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale także niesie to za sobą określone konsekwencje. Nie bój się podejmować decyzji i nie odkładaj ich na później. Teraz jest dobry czas.
Miłość: W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


RakPraca i finanse: W pracy pojawi się szansa na uspokojenie emocji. Miła atmosfera jest w tym tygodniu całkiem realna. Szczególnie dobry czas dla osób zajmujących się sztuką. Jeżeli Twoja praca jest Twoją pasją to wspaniale, jeżeli nie to może ma jakieś przyjazne strefy; skup się na nich. Jeżeli Twoje finanse nie działają dobrze to w tym tygodniu po prostu o nich zapomnij.
Miłość: To dla Ciebie trudny tydzień w miłości. Będziesz miał wrażenie, że coś straciłeś bezpowrotnie.. To prawda, ze przyjdą trudne zmiany, ale Twoje rozczarowanie pochodzi stąd, że rzeczywistość różni się od Twoich wyobrażeń. Rozglądnij się wokół siebie a zobaczysz, że to nie koniec świata. To co straciłeś nie da się już odzyskać, ale to nie znaczy, że nic innego nie istnieje, pora na zmiany.


LewPraca i finanse: Masz już wszystkie dane aby rozpocząć nowe działania. To doskonały czas na ruszenie do przodu. Wszystko to co wymaga wiedzy lub inteligencji może nabrać tempa. Możesz uzyskać nowe samodzielne stanowisko lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Masz także wystarczającą wiedzę aby zainwestować pieniądze w odpowiednie projekty.
Miłość: W tym tygodniu będziesz wiedział co oznacza szczęście w rodzinie. W domu będzie panowała radość i zgoda. Nie bądź tylko nadopiekuńczy. Czekają Cię radosne wydarzenia w rodzinie, ślub, narodziny, rocznice. Będziesz wspominał dawne, dobre czasy. Możliwość spotkania kogoś z przeszłości.


PannaPraca i finanse: W tym tygodniu szczęcie Ci sprzyja. Będziesz pracował z przyjemnością. Jeżeli jesteś dobrym, sumiennym pracownikiem to możesz liczyć na podwyżkę lub nagrodę. Jeżeli natomiast obijasz się w pracy to niestety sukces Cię ominie. Jeżeli starasz się o dotację lub zapomogę to teraz możesz otrzymać wsparcie. Możliwa także darowizna lub spadek.
Miłość: W tym tygodniu uświadomisz sobie , ze Twój związek mocno Cię ogranicza. Tkwisz w nim od jakiegoś czasu i czujesz się coraz gorzej. Jednak to nie partner nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł tylko Ty sama nie czujesz się wystarczająco dobra. Uwierz w siebie, zrób pierwszy krok a zobaczysz, że wiele problemów rozwiąże się.


WagaPraca i finanse: Przed Tobą nowe doskonałe możliwości. Jednak nie te na które liczyłeś, ale coś zupełnie innego. Nie bój się ,że sobie nie poradzisz, bo to tylko Twoje myśli a nie fakty. Wszechświat zdecydowanie Ci sprzyja. Stwarza Ci maksymalnie korzystne warunki do zmian, więc może warto zaryzykować. Możliwość zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. W finansach nowe możliwości. Weź swoje życie w swoje ręce.
Miłość: To bardzo szczęśliwy czas w Twoim życiu. Radość i szczęście rodzinne Cię nie opuści. Zrozumiesz, że największą wartością jest bycie z drugim człowiekiem . Jeżeli ostatnio były nieporozumienia to ten tydzień powinien przynieść zgodę. Możliwe także szczęśliwe wydarzenie w rodzinie lub u bliskich przyjaciół.


SkorpionPraca i finanse: Po wielu trudnych chwilach przyjdzie nareszcie moment wytchnienia. Twoja sytuacja zdecydowanie się unormuje i Twoja pozycja w pracy się umocni. Będziesz w końcu zadowolony a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Korzystaj z tego bo to czas kiedy masz możliwość pogodzenia wielu celów. Finanse zadawalająco i stabilnie.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku pojawią się nowe możliwości. To dopiero nieśmiałe plany ale od czegoś trzeba zacząć. Wiele jeszcze musisz się nauczyć. To dobry czas na rozpoczynanie nowego etapu w swoim życiu, przeprowadzkę lub podejmowanie nowych wyzwań. Dla samotnych możliwość pojawienia się młodego człowieka, który zauroczy Cię grzecznością.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje sprawy zawodowe będą szły w dobrym kierunku. Podjęte teraz decyzje mogą rozpocząć dobry czas na przyszłość. Zostaniesz zauważony i doceniony. Może nie jest to szczyt marzeń, ale warto cieszyć się tym co jest. To pracowity tydzień, ale spokojny. Finanse bez problemów, nie będą wzbudzać emocji.
Miłość: W Twoim związku wszystko już zostało ustalone. Panujesz nad swoimi emocjami i kontrolujesz sytuację. Pamiętaj tylko, że miłość nie zawsze jest logiczna, zostaw także miejsce na niespodziewane. Być może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku. Dla samotnych możliwość poznania poważnego człowieka.


KoziorożecPraca i finanse: Właśnie teraz przyszedł dla Ciebie czas większej aktywności. Możesz przyspieszyć z wieloma sprawami. Jeżeli naprawdę solidnie zabierzesz się do pracy to efekty mogą Cię zaskoczyć. Dobry plan to podstawa działania. Możliwe ,że będziesz musiał pracować także za innych. Nie bądź leniwy, aktywność ułatwi Ci wiele zadań.
Miłość: W tym tygodniu czeka się wiele dobrych chwil. Przede wszystkim w Twoim związku zagości spokój i przyjazna atmosfera. Każdy z Was skupi się na sobie a samorealizacja to klucz do zgody i prawdziwego partnerstwa. Miłość to przede wszystkim dawanie, więc nie pytaj co dostaniesz w zamian bo to nie supermarket ani handel wymienny. Dla samotnych możliwość spotkania opiekuńczego partnera.


WodnikPraca i finanse: W tym tygodniu nie będziesz się szczególnie przemęczał. W pracy zapanuje spokój i przyjazna atmosfera. Uznasz, że na dzień dzisiejszy zrobiłeś wszystko co możliwe i pora na relaks. Nie podejmuj nowych wyzwań, bądź miły i serdeczny to najlepsza recepta na ten tydzień. Możesz mieć możliwość współpracy z bardzo miłym człowiekiem.
Miłość: W tym tygodniu będzie wokół Ciebie lub Twojego partnera może się wiele dziać. Jednak te wiadomości to w większości plotki. Dlatego szczera, luźna rozmowa, jednak nie o sprawach zasadniczych, powinna oczyścić atmosferę. Często chcemy aby partner domyślił się o co nam chodzi zamiast zwyczajnie mu powiedzieć. Dla samotnych może pojawić się nowa znajomość oparta na podobieństwach intelektualnych.


RybyPraca i pieniądze: W tym tygodniu masz możliwość rozpocząć nowe działania. To dopiero sam początek, ale warto zaryzykować. Musisz wykazać się sprytem i przebiegłością. Warto porozglądać się trochę a możesz trafić na szanse, które do tej pory umknęły Twojej uwadze. Bądź aktywny, choć bardzo się nie przemęczaj, efekty przyjdą w przyszłości.

Miłość: W tym tygodniu uświadomisz sobie, ze nie masz już siły dźwigać wszystkiego na swoich barkach. Z tego związku już nic więcej nie da się wycisnąć. Rolę tragarza narzuciłeś sobie sam, więc nie obwiniaj nikogo. Jeżeli naprawdę chcesz zmienić swoje życie musisz zmienić siebie. Bez radykalnych posunięć niestety nie da się tego rozwiązać. Zapraszam na następne przepowiednie przygotowane specjalnie dla portalu www.female.pl już w poniedziałek 2.08.2010 wróżka Barbara Krząścik

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku