Horoskop na dni 5.07-11.07

BaranPraca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał podjąć decyzję , co dalej? Jeżeli pójdziesz na kompromis i wybierzesz współpracę to może Ci się to opłacać . Atmosfera w pracy będzie przyjazna. Zadania wymagające działania w grupie będą przebiegały bez zarzutu. Może nastąpić połączenie się działów lub przedsiębiorstw.

Miłość:W tym tygodniu w sprawach miłości postawisz na swoim. Ostatnie nieporozumienia uspokoją się i w Twoim związku zapanuje zgoda. Docenisz to co masz. Może także wrócić ktoś, kto ostatnio był poza domem. Czas spokoju i radości , możliwość podjęcia decyzji o ślubie a także w Waszym związku może pojawić się nowy członek rodziny.


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy będziesz musiał podjąć ważne decyzje. Jeżeli liczysz na czyjąś pomoc to się zawiedziesz. Masz okazję teraz wykazać się zdolnościami organizatorskimi. To ważny sprawdzian dla Ciebie. Nie bój się, działaj jeżeli jesteś przekonany o swojej racji. Możesz także otrzymać awans lub podwyżkę.
Miłość: Twój związek wejdzie teraz w całkiem nowy etap. Stare nieporozumienia i niepewność pójdą w niepamięć. Przed Tobą nowe bardzo pozytywne przeżycia. Czas na planowanie ślubu. Dla samotnych możliwość nowego bardziej optymistycznego podejścia do miłości i związków. Dla osób skłóconych możliwość doprowadzenia do zgody poprzez otwarcie się na potrzeby partnera.


BliźniętaPraca i finanse: Przed Tobą nowe możliwości. Możesz dostać propozycję współpracy. Istnieje także możliwość dodatkowej pracy. W tym tygodniu będziesz narzekał na brak czasu, ale Twoje sprawy zawodowe idą w dobrym kierunku. W finansach musisz trochę lawirować, ale poradzisz sobie a nawet możesz polepszyć swój stan posiadania.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku pojawią się nowe możliwości. To dopiero nieśmiałe plany ale od czegoś trzeba zacząć. Wiele jeszcze musisz się nauczyć. To dobry czas na rozpoczynanie nowego etapu w swoim życiu, przeprowadzkę lub podejmowanie nowych wyzwań. Dla samotnych możliwość pojawienia się młodego człowieka, który zauroczy Cię grzecznością.


RakPraca i finanse:W tym tygodniu w pracy będzie dominować przyjazna atmosfera. Twoi wrogowie stracą animusz i odpuszczą Ci na jakiś czas. Ciebie natomiast bardziej będzie pociągać hobby lub odpoczynek niż praca. Nie jest to dobry czas na inwestycje chyba, że w rodzinę.
Miłość: Ten tydzień to najwyższa pora żeby zatrzasnąć drzwi za przeszłością. Jeżeli Twój związek nie istnieje to czy warto udawać, że tak nie jest. Tkwienie w starych układach, które nie mają przyszłości nie daje niczego budującego. Jeżeli Twój partner odszedł to pora się otrząsnąć i zacząć nowe życie, a nie ciągle żyć nadzieją, że wróci.


LewPraca i finanse:Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu mogą się pojawić nowe możliwości. Szczęście wyjątkowo Ci sprzyja, nie przegap szansy. To dobry tydzień na rozpoczynanie nowych zadań szczególnie opracowywania nowych pomysłów i strategii. Nagle może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie, którego zupełnie nie brałeś pod uwagę. Także w finansach nowe możliwości, ale dopiero na poziomie pomysłu.
Miłość: W tym tygodniu jest odpowiednia pora aby uczciwie ze sobą porozmawiać, opowiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Twój partner musi domyślać się o co Ci chodzi a potem złościsz się , ze się nie domyślił. Nie oszukuj i nie udawaj kogoś innego niż jesteś. Szczera rozmowa ma wpływ na udane partnerstwo.


PannaPraca i finanse: Twoja pozycja w pracy zdecydowanie się ugruntuje. Masz duże możliwości rozwoju i realizowania się tu gdzie jesteś. Twoje propozycje spotkają się z uznaniem. Sprawy w urzędach załatwisz z powodzeniem. Dla poszukujących pracy szansa na podpisanie stałej umowy. Sprawy finansowe pójdą w dobrym kierunku. Dobry czas na inwestycje szczególnie w nieruchomości.
Miłość: W tym tygodniu dotkliwie odczujesz, że w Twoim związku panuje niesprawiedliwość. Nie może być tak, że jeden tylko bierze a drugi tylko daje. Pora o tym pomyśleć. Jednak jeżeli to Ty jesteś stroną dającą, to może uważasz się za najmądrzejszego. Pozwól partnerowi też być dorosłym. Możliwe otrzymanie miłego prezentu.


WagaPraca i finanse: Ten tydzień nie zaliczysz do spokojnych. W pracy mogą nastąpić zmiany co doprowadzi do nerwowej atmosfery. Konkurencja nie śpi i zdecydowanie rozpycha się łokciami. Bądź czujna bo bez walki się nie obejdzie. Do sposobu swojej pracy musisz wprowadzić zmiany bo stary model już się nie sprawdza. W finansach nie podejmuj pochopnych decyzji, ale rozsądne zmiany są korzystne.
Miłość: W Twoim związku pojawią się nowe możliwości. Już wszystko masz przemyślane, pora działać. Nie oczekuj, ze zrobi to partner tylko sama zabieraj się do roboty .Dla samotnych możliwość nowej znajomości, ale od Ciebie musi wyjść inicjatywa. Dobry czas dla aktywnych osób.


SkorpionPraca i finanse: Przed Tobą nowe doskonałe możliwości. Jednak nie te na które liczyłeś, ale coś zupełnie innego. Nie bój się ,że sobie nie poradzisz, bo to tylko Twoje myśli a nie fakty. Wszechświat zdecydowanie Ci sprzyja. Stwarza Ci maksymalnie korzystne warunki do zmian, więc może warto zaryzykować. Możliwość zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. W finansach nowe możliwości. Weź swoje życie w swoje ręce.
Miłość: W tym tygodniu powinieneś w swoim związku wprowadzić konkretne rozwiązania. Nie czekać, że wszystko samo się rozwiąże bo się zawiedziesz. Zrób co uważasz za słuszne i nie martw się co z tego wyniknie. Zresztą nie myśl tyle tylko działaj a zdziwisz się jak bardzo skuteczna jest aktywność. Dla samotnych możliwość poznania ambitnego człowieka.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje sprawy zawodowe będą szły w dobrym kierunku. Podjęte teraz decyzje mogą rozpocząć dobry czas na przyszłość. Zostaniesz zauważony i doceniony. Może nie jest to szczyt marzeń, ale warto cieszyć się tym co jest. To pracowity tydzień, ale spokojny. Finanse bez problemów, nie będą wzbudzać emocji.
Miłość: W tym tygodniu uznasz, że Twoje potrzeby są najważniejsze. Będziesz zgodny, ale tylko wtedy, gdy Twoja prywatność nie będzie naruszana. Dojdziesz do wniosku, że nie zamierzasz więcej żyć problemami partnera a Tobie też od życia coś się należy. To czas spokoju, zadowolenia i skupienia się na sobie. Możliwość decyzji o małżeństwie z rozsądku.


KoziorożecPraca i finanse: To dla Ciebie bardzo przyjazny tydzień. Będziesz się czuł doskonale. Praca nie będzie sprawiać Ci problemów, wręcz odwrotnie będziesz zbierał owoce wcześniejszych działań. Jeżeli jedziesz na urlop to spędzaj go w spokoju nawet momentami w samotności, w bliskości z naturą a będziesz naprawdę zadowolony. Finanse będą wzrastać bez Twoich zabiegów. Możliwość nagrody lub innych profitów.
Miłość:W tym tygodniu będziesz sfrustrowany i niepewny. Jednak to tak naprawdę świat Twoich wyobrażeń a nie rzeczywistości. Postaraj się nie ulegać swoim lękom i błędnej ocenie sytuacji. Jeżeli skupisz się na faktach a nie przypuszczeniach to zobaczysz, że momentami naprawdę przesadzasz. Największym naszym wrogiem jest strach.


WodnikPraca i finanse: Po wielu trudnych chwilach przyjdzie nareszcie moment wytchnienia. Twoja sytuacja zdecydowanie się unormuje i Twoja pozycja w pracy się umocni. Będziesz w końcu zadowolony a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Korzystaj z tego bo to czas kiedy masz możliwość pogodzenia wielu celów. Finanse zadawalająco i stabilnie.
Miłość: To dla Ciebie przyjemny tydzień w uczuciach. Będziesz kochał i czuł się kochany. Nie będziesz szczędził partnerowi miłych słów a on nie będzie Ci dłużny. Dzięki temu Wasz związek będzie rozkwitał będziesz się czuł się spełniony. Dla samotnych możliwość poznania miłej choć dość statecznej osoby.


RybyPraca i pieniądze:To dla Ciebie doskonały tydzień. Projekty, o których myślałaś, że dawno przepadły nagle wrócą i będą brane poważnie po uwagę. Możesz także zwyciężyć w sporze lub dyskusji . Sukcesy Cię nie ominą. Osoby poszukujące lepszej pracy mogą otrzymać wiadomość od pracodawcy na którego już nie liczyły. W finansach szansa na poprawę.
Miłość: W tym tygodniu będziesz wiedziała co oznacza szczęście w rodzinie. W domu będzie panowała radość i zgoda. Nie bądź tylko nadopiekuńcza. Czekają Cię radosne wydarzenia w rodzinie, ślub, narodziny, rocznice. Będziesz wspominała dawne, dobre czasy. Możliwość spotkania kogoś z przeszłości.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Miętus w śmietanie kalorie

Wersja do druku