Horoskop na nadchodzący tydzień BaranPraca i finanse: W tym tygodniu atmosfera w pracy zdecydowanie się poprawi. Problemy okażą się mniejsze a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Nie zawsze musisz być do bólu szczery czasem warto uśmiechnąć się tak po prostu. Finanse nie będą lepsze, postaraj się więc podejść do nich na większym luzie.

Miłość:Twoje życie niesie Ci wiele możliwości a Ty patrzysz oczarowany i nie wiesz co wybrać. Każdy wybór kojarzy Ci się ze stratą innych możliwości. Ulegasz mirażom i iluzjom. Jak długo zamierzasz jeszcze tkwić w świecie marzeń? Ten tydzień jeszcze nie sprzyja decyzjom, ale życie w realnym świecie jest nieuniknione.


Byk Praca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: W tym tygodniu dotkliwie odczujesz, że w Twoim związku panuje niesprawiedliwość. Nie może być tak, że jeden tylko bierze a drugi tylko daje. Pora o tym pomyśleć. Jednak jeżeli to Ty jesteś stroną dającą, to może uważasz się za najmądrzejszego. Pozwól partnerowi też być dorosłym. Możliwe otrzymanie miłego prezentu.


BliźniętaPraca i finanse: W tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak możesz liczyć na wiele sukcesów, szczególnie finansowych. Uznasz, ze Twoja sytuacja materialna jest całkiem niezła i będziesz zastanawiał się jak ulokować swoje pieniądze. Karty przestrzegają przed niepewnymi inwestycjami lepsze są stabilne długotrwałe programy. Możesz także podjąć decyzje o kupnie lub budowie domu.
Miłość: To niezwykle ważny tydzień dla Waszego związku. Właśnie teraz możecie dojść do porozumienia równocześnie uznając odrębność partnera. Związek to łączenie męskiej energii yang z żeńską energią yin. Wasza osobista przestrzeń zostaje wolna, ale tworzycie nową dodatkową przestrzeń aby realizować się wspólnie. Równowaga zagości w Waszym związku.


RakPraca i finanse: W Twojej pracy pojawią się nowe możliwości. Mogą z tego wyniknąć całkiem ciekawe propozycje jeżeli tylko jest to dziedzina, którą lubisz. Szczególnie dobry czas dla osób które zajmują się plastyką a także wychowawców, pracowników żłobków i przedszkoli. Możesz także zaprzyjaźnić się z kimś z pracy. Finanse nie najlepiej, nie inwestuj.
Miłość:Twój związek wejdzie teraz w całkiem nowy etap. Stare nieporozumienia i niepewność pójdą w niepamięć. Przed Tobą nowe bardzo pozytywne przeżycia. Czas na planowanie ślubu. Dla samotnych możliwość nowego bardziej optymistycznego podejścia do miłości i związków. Dla osób skłóconych możliwość doprowadzenia do zgody poprzez otwarcie się na potrzeby partnera.


LewPraca i finanse:W tym tygodniu w pracy nic złego Ci nie grozi, kariera będzie się rozwijać planowo, atmosfera bardzo przyjazna. Jedynie co może Cię dopaść to nuda. Rozglądaj się dobrze bo nowe propozycje się pojawiają tylko Ty ich nie zauważasz. Finanse całkiem przyzwoicie , ale nie jest to dobry czas na inwestycje chyba, że długoterminowe.
Miłość: To bardzo szczęśliwy czas w Twoim życiu. Radość i szczęście rodzinne Cię nie opuści. Zrozumiesz, że największą wartością jest bycie z drugim człowiekiem . Jeżeli ostatnio były nieporozumienia to ten tydzień powinien przynieść zgodę. Możliwe także szczęśliwe wydarzenie w rodzinie lub u bliskich przyjaciół.


PannaPraca i finanse: Masz już wszystkie dane aby rozpocząć nowe działania. To doskonały czas na ruszenie do przodu. Wszystko to co wymaga wiedzy lub inteligencji może nabrać tempa. Możesz uzyskać nowe samodzielne stanowisko lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Masz także wystarczającą wiedzę aby zainwestować pieniądze w odpowiednie projekty.
Miłość: W tym tygodniu energia będzie Cię rozpierać. Wokół Ciebie wszystko będzie się zmieniać, ale Ty nie stracisz kontroli. Uważaj tylko, żebyś w tym pędzie nie zapomniała o innych i nie skrzywdziła ich. To dobry czas na podjęcie działań, żadnego mazgajstwa, rozum jest w tym tygodniu najważniejszy, to ostatni dzwonek, żeby zmienić złą sytuację.


WagaPraca i finanse:W Tym tygodniu pojawią się nowe możliwości zarobienia pieniędzy lub rozpoczęcia dochodowego przedsięwzięcia. Jest jednak warunek; musisz mieć plan. Nie możesz myśleć, że jakoś to będzie, musisz wiedzieć jak. Zacznij działać konkretnie i zdecydowanie choć efekty nie przyjdą od razu. Możesz poprosić o podwyżkę rzetelnie argumentując swoją prośbę.
Miłość: W tym tygodniu czeka Cię chwila spokoju. Będziesz mogła na chwilę przystanąć. Czy naprawdę to o co tak zaciekle walczysz jest tego warte? Czy nie bronisz układu, który już przemija i nie wnosi niczego twórczego? Lubisz spokój i harmonię, jednak związek powinien także być radością nie tylko pilnowaniem „żeby było tak jak do tej pory”


SkorpionPraca i finanse:W tym tygodniu Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą się przydać. Masz możliwość z sukcesem doprowadzić do końca sprawy urzędowe. Tam gdzie potrzebna jest wiedza będziesz potrzebny i doceniony. Możesz także liczyć na pomoc mądrej kobiety. Sprawy wcześniej rozpoczęte mogą szczęśliwie się rozwijać. Korzystny czas na zdawanie egzaminów.
Miłość: Czeka Cię chwila spokoju. Nawet jeżeli musisz trochę udawać to warto to zrobić, teraz nie czas na walkę i nieporozumienia. Staraj się łagodzić konflikty i ciesz się tym co masz. Dla samotnych możliwość spotkania nowego partnera o dużej urodzie i delikatności jednak nie wykładaj od razu wszystkich kart na stół.


StrzelecPraca i finanse:Ten tydzień wykorzystaj przede wszystkim na zakończenie wcześniej rozpoczętych przedsięwzięć. Jeżeli jakiś projekt miał być zakończony wcześniej lub teraz to zrób wszystko co możliwe aby tego dokonać. Nie rozpoczynaj niczego nowego bo Twój nastrój nie będzie twórczy. Koniecznie pozdawaj egzaminy bo później ciężko Ci się będzie za to wziąć. W tym tygodniu nie myśl o pieniądzach nic nie wymyślisz tylko wpędzisz się w depresje.
Miłość: Ten tydzień to dla Ciebie czas działania. Poczyniłeś już pierwsze kroki, przed Tobą następne. Nie bój się Twoje intencje są uczciwe i szczere. Pierwsze efekty przyjdą już niebawem. Wasze wspólne pomysły mają szanse rozwoju. Miłość to całkiem fajny stan watro o nią dbać. Dla samotnych; bądź aktywny, są szanse, szczególnie jeżeli coś wcześniej robiłeś w tym kierunku.


KoziorożecPraca i finanse: Przed Tobą tydzień sukcesów, przede wszystkim możesz otrzymać awans na kierownicze stanowisko. Bardzo dobry czas na załatwianie spraw urzędowych i wszelkich formalnych pozwoleń, możesz liczyć na przychylność władz. Możesz także doprowadzić do końca pisanie pracy lub książki co spotka się z uznaniem Twojego środowiska. Dobry czas na mądre inwestycje.
Miłość:Przed Tobą czas nieprawdopodobnej energii. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Będziesz planować i załatwiać sprawy, które otworzą przed Tobą nowe możliwości. Istnieje szansa na poczęcie dziecka. Dla samotnych możliwość poznania kogoś całkowicie nowego, z kim głównie będziesz spędzać czas w łóżku.


WodnikPraca i finanse:W tym tygodniu musisz popisać się sprytem i przebiegłością bo inaczej nie osiągniesz tego co zamierzasz. Ktoś będzie chciał Cię oszukać lub wprowadzić w błąd. To dobry czas dla badaczy i naukowców , a także polityków. Jeżeli masz podpisać umowę to dokładnie ją przeczytaj bo mogą się tam kryć kruczki prawne. Nie inwestuj chyba, że w badania naukowe.
Miłość: Jeżeli Twój związek ostatnio był w złej kondycji to ten tydzień może przynieść ostateczne rozwiązania. Nie jest to przyjemne, ale po co tkwić w układzie, który sprawia Ci ból i smutek. Będzie Ci ciężko, ale koniec jednego okresu daje szanse na rozpoczęcie nowego. Osoby samotne powinny poważnie przemyśleć swoje podejście do miłości bo ta droga ,którą podążasz zaprowadzi Cię do nikąd.


RybyPraca i pieniądze: Jeżeli w Twojej pracy potrzebna jest intuicja, empatia i czułość to w tym tygodniu będziesz odnosić sukcesy. Zaskarbisz sobie sympatię swoich klientów i podopiecznych. W tym tygodniu płyń z prądem i rób tylko to co lubisz, trudne zadania przenieś na inny termin, zobaczysz, że praca może przynosić radość. Finanse nie będą Cię martwić.
Miłość: W tym tygodniu daj odpocząć swoim myślom, co miałyście wymyślić to wymyśliłyście teraz oddaj głos intuicji. Jeżeli Wasz związek potrzebuje uzdrowienia, to jest to możliwe pod warunkiem, że pozwolicie ,żeby wszystko działo się samo. Niech ,każdy z Was zajmie się swoimi sprawami. Tydzień bez fajerwerków, trochę nudny, ale okres niedziałania i niemyślenia też jest potrzebny.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma flądra wędzona

Wersja do druku