Horoskop na nadchodzący tydzień BaranPraca i finanse: W tym tygodniu nie zaczynaj nowych spraw, staraj się raczej dopracować wcześniejsze projekty. Sytuacja powinna się ustabilizować a Ty odzyskasz kontrolę na swoimi finansami. Wcześniejsze inwestycje mogą dać efekty.

Miłość: To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony , szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu, tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem.


Byk Praca i finanse: Spodziewaj się wizyty najważniejszego z szefów lub rozmów na najwyższym szczeblu. Jeżeli chcesz przeforsować nowatorskie pomysły to nie jest to dobry czas na ich wprowadzanie. Stare sprawdzone sposoby okażą się najlepsze. Natomiast poszukiwanie patrona lub mecenasa może przynieść dobre rezultaty, mierz wysoko.
Miłość: czeka Cię całkiem przyjemny tydzień, pełen radosnych wydarzeń. Jest tylko jeden warunek to Ty musisz być inicjatorem. Zorganizuj grilla, przyjęcie lub wyjście do kina. Możesz także odważyć się i zaproponować spotkanie osobie, która od dawna Ci się podoba, tylko nie oczekuj zbyt wiele. Jeżeli staracie się o dziecko to w tym tygodniu może się to udać.


BliźniętaPraca i finanse: To będzie trudny tydzień. Niektóre sprawy rozwiążą się niestety nie po Twojej myśli. To dobry czas aby zweryfikować swoje podejście do spraw zawodowych , bo droga , którą podążasz teraz nie ma przyszłości. Pora wyzwolić się ze starych ograniczeń to czasem bolesne, ale konieczne.
Miłość: Warto pomyśleć o kompromisie w związku, bo często walczysz z nieistniejącym wrogiem. W miłości kieruj się instynktem a nie uporem, wtedy masz szansę na szczęśliwy obrót wydarzeń. Możliwe zauroczenie lub krótki romans lecz głównym celem będzie tu seks i zabawa.


RakPraca i finanse: To dla Ciebie bardzo dobry czas. W pracy w końcu zagości spokój i sprzyjająca atmosfera. Jeżeli planujesz nowe przedsięwzięcie to jest to dobry czas do jego realizacji. Także w finansach w tym tygodniu zaświeci słońce i pojawią się nowe możliwości.
Miłość: Czeka Cię chwila spokoju. Nawet jeżeli musisz trochę udawać to warto to zrobić, teraz nie czas na walkę i nieporozumienia. Staraj się łagodzić konflikty i ciesz się tym co masz. Dla samotnych możliwość spotkania nowego partnera o dużej urodzie i delikatności jednak nie wykładaj od razu wszystkich kart na stół.


LewPraca i finanse:W pracy pojawi się szansa na uspokojenie emocji. Miła atmosfera jest w tym tygodniu całkiem realna. Szczególnie dobry czas dla osób zajmujących się sztuką. Jeżeli Twoja praca jest Twoją pasją to wspaniale, jeżeli nie to może ma jakieś przyjazne strefy; skup się na nich. Jeżeli Twoje finanse nie działają dobrze to w tym tygodniu po prostu o nich zapomnij.
Miłość: Staniesz się stanowczy i pewny siebie. Uznasz , że istnieje tylko jedna racja Twoja. No cóż w miłości to nie zawsze się sprawdza, ale trzeba przyznać ,że często nie mylisz się. Jesteś dobrym partnerem, ale czasem trochę czułości się przydaje. Dla samotnych możliwość poznania poważnego odpowiedzialnego partnera.


PannaPraca i finanse: Stworzyłaś sobie swój własny system wyobrażeń o świecie. Masz nadmierną skłonność do analizy co powoduje, że tracisz z oczu całość. Nie zawsze masz rację. To czas kiedy znajdziesz się w pułapce własnego rozumu, czasem uczucia i spontaniczność też jest potrzebna. Wszelkie prace związane z internetem będą owocne.
Miłość: W Twoim życiu uczuciowym nieśmiało zaczyna się nowy etap. W związkach warto odrzucić przeszłość i rozpocząć z nową wizją. Jeszcze nie wszystko będzie szło idealnie ,ale obserwuj siebie jakie są Twoje uczucia i nie obwiniaj partnera. Dla samotnych możliwość spotkania kogoś, kto może w przyszłości okazać się ważny.


WagaPraca i finanse: To dobry czas na naukę lub szkolenie. W tym tygodniu również możesz podjąć decyzję o dalszej edukacji. W pracy doświadczona kobieta może mieć duży wpływ na Twoje decyzje. W finansach nie przyspieszaj , czas jest Twoim sprzymierzeńcem.
Miłość: Przed Tobą wspaniały tydzień dla miłości. Będziesz cieszyć się szczęściem. Kłopoty odejdą w niepamięć a Ty poczujesz co jest w życiu ważne. Jeżeli pragniesz dziecka to czekają Cię dobre wiadomości i nadzieja na spełnienie Twoich pragnień.


SkorpionPraca i finanse: Bardzo emocjonalnie reagujesz na wszystkie zmiany. Emocje jednak powinny być siłą budującą a nie niszczącą. Działaj zgodnie z tym co czujesz, ale nie ulegaj frustracjom. To ,że będziesz się emocjonować swoją sytuacją zawodową lub finansową nic nie pomoże. Problemy należy rozwiązywać a nie martwić się.
Miłość: W tym tygodniu będziesz sfrustrowany i niepewny. Jednak to tak naprawdę świat Twoich wyobrażeń a nie rzeczywistości. Postaraj się nie ulegać swoim lękom i błędnej ocenie sytuacji. Jeżeli skupisz się na faktach a nie przypuszczeniach to zobaczysz, że momentami naprawdę przesadzasz. Największym Twoim wrogiem jest strach.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy będzie dominować przyjazna atmosfera. Twoi wrogowie stracą animusz i odpuszczą Ci na jakiś czas. Ciebie natomiast bardziej będzie pociągać hobby lub odpoczynek niż praca. Nie jest to dobry czas na inwestycje chyba, że w rodzinę.
Miłość: Całkowicie nieoczekiwanie wpadniesz na genialny pomysł jak poradzić sobie ze swoimi dotychczasowymi problemami. Do tej pory nie brałaś takiego rozwiązania pod uwagę a rozwiązanie jest naprawdę proste. Dla osób samotnych możliwość poznania kogoś z kim połączy Cię porozumienie intelektualne.


KoziorożecPraca i finanse: W tym tygodniu będziesz bardzo usatysfakcjonowana tym co dzieje się wokół Ciebie. Twoje projekty będą się rozwijać planowo a szef nie będzie szczędził pochwał. Uznasz, że jesteś w tym miejscu w którym powinnaś być. Odkryjesz również, że Twoje finanse są w niezłym stanie. Ciesz się tym co masz.
Miłość: Twój związek wejdzie teraz w całkiem nowy etap. Stare nieporozumienia i niepewność pójdą w niepamięć. Przed Tobą nowe bardzo pozytywne przeżycia. Czas na planowanie ślubu. Dla samotnych możliwość nowego bardziej optymistycznego podejścia do miłości i związków. Dla osób skłóconych możliwość doprowadzenia do zgody poprzez otwarcie się na potrzeby partnera.


WodnikPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje sprawy zawodowe będą szły w dobrym kierunku. Podjęte teraz decyzje mogą rozpocząć dobry czas na przyszłość. Zostaniesz zauważona i doceniona. Może nie jest to szczyt marzeń, ale warto cieszyć się tym co jest. To pracowity tydzień, ale spokojny.
Miłość: Twoje życie niesie Ci wiele możliwości a Ty patrzysz oczarowany i nie wiesz co wybrać. Każdy wybór kojarzy Ci się ze stratą innych możliwości. Ulegasz mirażom i iluzjom. Jak długo zamierzasz jeszcze tkwić w świecie marzeń? Ten tydzień jeszcze nie sprzyja decyzjom, ale życie w realnym świecie jest nieuniknione. Unikaj używek.


RybyPraca i pieniądze: W tym tygodniu pojawią się nowe możliwości szczególnie jeżeli zajmujesz się sztuką lub kulturą. To także dobry czas aby rozwijać swoje pasje. Nowa osoba w pracy może zdecydowanie poprawić atmosferę. Nie bój się zmian to one dają możliwości rozwoju. Pojawi się także nadzieja na lepsze zarobki.
Miłość: Świat Twoich uczuć jest niezwykle bogaty, ale i mroczny. Ten tydzień będzie pełen niejasnych sytuacji i niepewności. Do głosu dojdzie podświadomość a więc i lęki , które skrywasz głęboko w sobie. Miłości nie da się rozumieć, ją się czuje. Możliwe niezwykłe sny.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku