Przyprawy nierówno ustawione na półce i rozrzucone po całej kuchni to zmora każdej pani domu. Trzeba włożyć wiele wysiłku oraz serca w utrzymanie idealnego porządku. Dodatkowo przyprawy nieprawidłowo przechowywane tracą swój aromat.  Dlatego też marka KNORR proponuje wszystkim gospodyniom Przyprawę Uniwersalną Delikat KNORR, aby gotować ze smakiem oraz oryginalną puszkę w kształcie serca do przechowywania przyprawy.

Na każde wezwanie  
Oryginalna puszka powstała po to, by ułatwić przechowywanie oraz zapewnić zachowanie aromatu przyprawy. Jednak posiada ona więcej godnych uwagi cech. Elegancki wygląd i optymistyczny kolor sprawiają, że jest ona przyjemnym akcentem każdej kuchni. Umieszczone wokół puszki wizualizacje ziół dyskretnie podkreślają jej zastosowania, a kształt serca sprawia, że dobrze układa się w dłoni. Puszka może być ozdobą w kuchennej szafce, ale ustawiona w widocznym miejscu umili każdą kuchenną przestrzeń. Dobrze, aby znalazła się w zasięgu ręki. Przyprawa zamknięta w środku, może przydać się bowiem w każdej sytuacji. Uniwersalny Delikat KNORR nada zarówno mięsnym, jak i rybnym daniom delikatnego aromatu. Również pozostałe potrawy, takie jak sałatki, zupy czy sosy, dzięki niej uzyskają bogatszy smak.

Jeśli gotować to z sercem i to przy każdej nadarzającej się okazji. Przyprawa Uniwersalna Delikat KNORR jest dopełnieniem takiego „kucharzenia”. Kombinacja 11 starannie dobranych warzyw i przypraw pozwoli na wydobycie prawdziwie naturalnego aromatu każdego dania. Przyprawa Uniwersalna Delikat KNORR powstaje z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw oraz innych suchych składników. Suszenie jest naturalną metodą utrwalania produktów spożywczych, dlatego też przyprawa ta nie zawiera konserwantów.

Zestaw promocyjny od serca
Przyprawa Uniwersalna Delikat KNORR wraz z oryginalną puszką to zestaw promocyjny, w limitowanej edycji dostępny w sprzedaży już od października.

Sugerowana cena detaliczna zestawu:
200g + puszka –  3,81 zł

Sugerowana cena detaliczna Przyprawy Uniwersalnej Delikat Knorr:
75g w cenie 1,70 zł , 200g w cenie 3,81 zł.  


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Przeds?dowe wezwanie do zap?aty - czym jest?

Wersja do druku