Na półkach sklepów kosmetycznych znajdziemy szeroki wybór lakierów hybrydowych w różnych cenach, które pozwolą podkreślić naturalne piękno paznokci. Na co zwrócić uwagę, aby zakupić taki, który zapewni nam dobrej jakości, długotrwały efekt? Podpowiadamy.


1. Jak wybrać kolor lakieru hybrydowego?

Przeglądając dostępne oferty takich produktów warto przede wszystkim kierować się własnymi potrzebami względem koloru, który nam najbardziej pasuje. Należy poświęcić nawet dłuższą chwilę i porównać szczegółowo dwa lub więcej odcieni, aby móc znaleźć taki, który będzie pasował do naszej stylizacji, własnych preferencji i wpisze się idealnie w najnowsze trendy manicure. Wiele kobiet bardzo często wybiera lakier pod wpływem impulsu. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ niektóre kolory są w pewien sposób unikatowe i potrafią zaintrygować już przy pierwszym spojrzeniu.

Wybieramy produkt szukając ciekawych inspiracji i nowych możliwości. Pod tym względem warto spróbować ciekawych rozwiązań niekoniecznie w jednym, specyficznym kolorze. Dostępne są takie wyróżniające się nietypowymi wzorami lub efektami, które ujawniają się po ich nałożeniu. Mowa tutaj na przykład o dodatkach do lakierów typu Cat Eye lub Glitter. Paznokcie będą z nimi prezentować się w sposób wyjątkowy poprzez przykładowo lekkie błyszczenie lub mienienie się wszystkimi kolorami tęczy.

2. Marka lakieru hybrydowego i jego jakość

Kolejną kwestią jest marka za którą zwykle idzie jakość lakieru hybrydowego. Warto wybierać te z wyraźnie zaznaczoną informacją o producencie. W ten sposób możemy uzyskać informacje na temat stosowanych składników oraz uniknąć sytuacji w której zakupimy produkt zawierający niebezpieczne substancje. Warto pod tym względem posiłkować się także opiniami innych użytkowniczek. Renoma producenta ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Dobrym przykładem jest popularna marka Claresa, której sprawdzone, znane i lubiane lakiery hybrydowe można znaleźć na stronie pod adresem https://claresa.pl/.

Jeśli chodzi o konkretne parametry jakościowe danego produktu, to na pewno liczy się każdy, nawet najmniejszy aspekt. Poczynając od jakości samego opakowania, poprzez dołączoną etykietę, aż po pędzelek, konsystencję oraz krycie wraz z łatwością użytkowania. Ważna jest także jego pojemność, która powinna współgrać z ceną. Należy mieć świadomość, że wybierając znany, markowy i dość często produkt w niekoniecznie niskiej cenie można mieć pewność tego, że jest to lakier bezpieczny, przetestowany, posiadający wymagane certyfikaty.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

paznokcie ?elowe

Wersja do druku