Model Priam z linii produkcyjnej niezawodnej firmy Cybex jest obiektem pożądania wielu rodziców. Niestandardowe rozwiązania, wyjątkowa funkcjonalność oraz dostosowanie niemal do każdych warunków sprawia, że Priam jest wyjątkowy, a nawet idealny. Nie bez kozery nazywany jest wózkiem gwiazd. Dlaczego to właśnie Priam stał się obiektem pożądania?

Priam to wózek pełen niespodzianek. I to tych pozytywnych. Bez większego trudu można się w nim zakochać. Idealny kształt, zwinny, lekki, komfortowy, to tylko niektóre z długiej listy zalet tego modelu. Sukces Priam tkwi bowiem w szczegółach.

Opływowy stelaż i zwinne koła

Firma Cybex zadbała o to by Priam był doskonały na każdej płaszczyźnie użytkowania. Lekki stelaż o opływowym kształcie został połączony z czterema kołami. Na tylnej osi zostały umieszczone te, o większej średnicy. Dzięki temu, z powodzeniem można go prowadzić na dwóch kołach. Taka opcja sprawdzi się na piaszczystym terenie lub schodach. To rozwiązanie zapewnia płynną i komfortową jazdę niemal w każdych warunkach.

Kompaktowy rozmiar po złożeniu

Rama wózka Cybex Priam została wyposażona w opcję szybkiego składania. W tym celu wystarczy wcisnąć dedykowany przycisk i gotowe! Priam, bez konieczności demontowania czegokolwiek, składa w się kompaktowy bagaż. A do tego, nadal może samodzielnie stać w dowolnym miejscu.

Dowolny przepis na indywidualne potrzeby

Na stelażu można zamontować jedną z dwóch dedykowanych gondoli w wersji LUX lub LITE. W środku każdej z nich znajduje się wyjątkowo wygodny, oddychający materac. Na stelażu można również zamontować fotelik samochodowy z firmy Cybex lub GB, które swoimi wynikami w testach udowadniają, że również należą do najlepszych do rynku. Zarówno gondola, jak i fotelik są dostępne w opcji dodatkowej. Dzięki takim możliwościom z wózkiem swobodnie można stworzyć zestaw 3w1.

Funkcjonalna spacerówka, która przykuwa wzrok

Nowoczesny wózek dziecięcy Priam skutecznie ułatwia aktywne funkcjonowanie rodzicom. Fotel spacerówki jest dostępny w wersji podstawowej. Można go zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Jedną dłonią można ustawić pożądaną pozycję oparcia. Siedzisko spacerówki znajduje się na takiej wysokości, by dziecko swobodnie mogło zjeść posiłek przy stole np. w restauracji lub kawiarni.

Daszek w spacerówce jest szeroki (rozmiar XXL). Tył budki ma dodatkowe, otwierane wizjery wykonane z wytrzymałej siateczki. Pozwalają one dziecku na obserwowanie świata z każdej strony oraz zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Budka stanowi świetną ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (wykorzystany filtr przeciwsłoneczny UPF50+).

Priam jest wyposażony w bardzo duży kosz zakupowy, który ma opcję składania. I to kolejny jego atut. Bez problemu zmieszczą się w nim całkiem duże zakupy, albo dodatkowe akcesoria dziecka.

Wysoka jakość intuicyjna w obsłudze

Wszystkie elementy kompatybilne z Priamem współgrają ze sobą, tworząc intuicyjny zestaw. Do stworzenia tego wyjątkowego modelu zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości, które skutecznie zadbają o dziecko. Wózek jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych. Do wyboru są cztery różne stelaże, tkaniny jednokolorowe, a nawet wzory od projektantów. Tapicerka jest w całości dostosowana do prania w pralce.

Do zestawu można dokupić wiele niepowtarzalnych dodatków. Kid Board, tacka, a nawet narty montowane na przednie kółka. Dostępny jest również śpiworek, moskitiera, uchwyt na kubek, parasolka, czy też torba pielęgnacyjna. To wszystko sprawia, że każdy zestaw Cybex Priam jest jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.

Więcej informacji o konkurencyjnych wózkach Cybex w artykule https://elka.pl/content/view/99715/633/ 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Płaszcze 2021
Ile kalorii ma olej rzepakowy
spacer?wka
w?zek dzieciecy

Wersja do druku