Od lipca użytkownicy Orange Flex mają HBO GO w prezencie przez pierwszy miesiąc. Sprawdź, jak aktywować HBO GO w aplikacji Orange Flex i skorzystać z promocji.
 
Orange Flex i promocja na HBO GO
W elastycznej ofercie komórkowej w aplikacji mobilnej, czyli Orange Flex, znajdziesz liczne oferty specjalne i promocje. Jedną z nich jest bezpłatny miesiąc subskrypcji HBO GO,z której możesz korzystać nawet na 5 urządzeniach (sprawdź: https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go). Jeśli chcesz oglądać najlepsze filmy, seriale i dokumenty dostępne na tej platformie, zaoszczędzisz więc w pierwszym miesiącu 24,99 zł, bo tyle wynosi miesięczna opłata za korzystanie z serwisu.
 
Usługa HBO GO w Orange Flex jest cykliczna, ale możesz z niej zrezygnować również przed końcem okresu promocyjnego. Aplikacja w telefonie poinformuje Cię o zbliżającej się płatności za kolejny miesiąc na jeden dzień przed automatycznym odnowieniem usługi.
 
Dzięki Orange Flex możesz więc wypróbować HBO GO przez cały miesiąc bez zobowiązań. Z drugiej strony, nawet po anulowaniu subskrypcji Orange Flex możesz dalej korzystać z HBO GO, płacąc jedynie za korzystanie z platformy.
 
Jak skorzystać z promocji i włączyć HBO GO w aplikacji Orange Flex?
Żeby skorzystać z promocji na HBO GO, musisz być aktywnym użytkownikiem Orange Flex – wtedy wystarczją 3 proste kroki aby aktywować HBO GO.
 
  1. Przechodzisz do zakładki HBO GO znajdującej się w Moim Profiluw aplikacji Orange Flex, aktywujesz subskrypcję na korzystanie z platformy i dostajesz kod rejestracyjny. 
  2. Rejestrujesz się na stronie HBO GO. Podczas zakładania konta wybierz swojego operatora (czyli Orange Flex), podaj swój e-mail i kod rejestracyjny z aplikacji Orange fLEX. 
  3. Wejdź na stronę serwisu lub ściągnij aplikację HBO GO, a następnie zaloguj się przy użyciu hasła oraz e-maila podanego przy rejestracji. I gotowe! 
Aktywując HBO GO w aplikacji Orange Flex nie musisz dwa razy dodawać swojej karty płatniczej w każdym serwisie osobno. Płatności za obydwie usługi opłacasz poprzez wybraną metodę płatności we Flex - podpinając kartę płatniczą lub doładowując środki Flex poprzez BLIK. Po okresie promocyjnym opłata za HBO GO będzie doliczana do Twoich płatności w Orange Flex.
 
 
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma olej rzepakowy

Wersja do druku