Czy Twoje rzęsy kruszą się, wypadają, wolno rosną i utraciły dawny blask?
Jeśli tak to jest znak, że trzeba je wzmocnić. Dowiedz się w jaki sposób zrobić to najskuteczniej.

Piękne rzęsy – jak je uzyskać?

Piękne, gęste rzęsy są ozdobą każdej kobiety. Wiele z nas pragnie o nie zadbać, ale dostępne na rynku odżywki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Obiecywane efekty nie są na tyle zachwycające, by zrezygnować z innych form podkreślania rzęs, między innymi doklejania sztucznych. Kluczem dla uzyskania wspaniałych efektów jest odżywienie i wzmocnienie naturalnych włosków. Na https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/ znajdziesz skuteczne porady dotyczące regeneracji rzęs.
 

Sposób na zdrowe i piękne rzęsy

Odżywka Eleverlash doskonale pielęgnuje jasne, krótkie i nie dość mocne włoski. Nadaje im gęstości, poprawia także długość. Według badań przeprowadzonych na grupie kobiet, w ciągu kilku tygodni, regularnej aplikacji odżywki Eleverlash – ich długość poprawiła się aż o 91%! Innym atutem tego produktu jest jego wydajność. Jedno opakowanie serum Eleverlash, stosowane wedle zaleceń producenta, wystarcza na kilka miesięcy. Dzięki temu, zaoszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas potrzebny na złożenie zamówienia i dostawę. Uwielbiana przez kobiety odżywka Eleverlash, zawiera składniki aktywne. Najsilniej działający na porost nowych i starych włosków jest Bimatoprost - skutecznie wydłuża, przyciemnia i zagęszcza rzęsy. Biotinyol tripeptide-1 doskonale wzmacnia delikatne, cienkie włoski. Ostatni składnik aktywny, glikol propylenowy, poprawia poziom nawilżenia rzęs.
 

Gwarancja bezpieczeństwa

Niezależne testy potwierdzają bezpieczeństwo preparatu. U żadnej z badanych kobiet nie stwierdzono oznak podrażnień, uczulenia, zaczerwienienia powiek, ani oczu. Rekomendowany sposób stosowania serum wskazuje na jego codzienną aplikację przez pierwsze dwa, trzy tygodnie. Później, należy zmniejszyć częstotliwość stosowania preparatu do kilku razy w tygodniu. Tyle wystarczy, by podtrzymać uzyskany efekt.
 

Pewność rezultatów

Odżywka Eleverlash to sprawdzony sposób na zachwycające swą długością i objętością rzęsy. Regularne stosowanie, zgodne z zaleceniami producenta pozwala uzyskać efekt firany rzęs. Odkryj urok hipnotyzującego spojrzenia, zachwycaj wypielęgnowanymi, długimi, ciemnymi rzęsami.
 
 
 
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Firany do nowoczesnego wnętrza

Wersja do druku