Znalezienie odpowiedniego stroju kąpielowego wcale nie jest łatwe, wszak liczy się wygoda, a ponadto chcemy ukryć mankamenty sylwetki, czy je podkreślić. Zatem czy można znaleźć taki model, który spełni takie wymagania? Oczywiście nic bardziej trudnego. Wystarczy tylko postawić na model jednoczęściowy.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe - postaw na wygodę i estetykę

Stroje kąpielowe jednoczęściowe na pewno można uznać za bardzo wygodne i komfortowe w noszeniu. Ale co ciekawe w żadnym stopniu nie można ich uznać za nudne czy pospolite. Bądźmy szczerzy, wiele kobiet decydowała się na modele jednoczęściowe z powodu kompleksów, szczególnie gdy czuły się nie atrakcyjne. Ale trzeba pamiętać, że choć jeszcze kilka dekad temu takie stroje były dosyć pospolite, tak obecnie można znaleźć takie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Otóż dzięki nim można ukryć wystający brzuch czy też mało jędrną skórę. Ale to nie wszystko. Dostępne są różne modele, które optycznie wysmuklają sylwetkę, a wręcz sprawiają, że nabiera ona proporcji klepsydry. Zatem jaki model najlepiej wybrać?

Idealny strój jednoczęściowy - jaki wybrać dla siebie?

Strój należy wybierać pod swoje oczekiwania. Jeżeli macie kompleks małego biustu, to doskonale sprawdzi się strój z usztywnianymi pianką miseczkami, który powiększy biust nawet o dwa rozmiary. Z kolei jeżeli uważacie, że macie za duże piersi, to oczywiście dobrym wyborem będzie zabudowany model z wyższym z przodu stanem. Kobiety, które mają ochotę na nonszalancki i nieco bardziej odważny strój mogą wybrać taki z niemal całkowicie odkrytymi plecami. Jednocześnie dostępne są też bikini z falbankami, które tworzą spódniczkę, dzięki temu wysmuklają nogi. Zatem stroje jednoczęściowe mogą być również szałowe jak te dwuczęściowe. Dodatkowo pamiętajcie, że na basen zaleca się model bardziej zabudowany, który nie będzie przeszkadzał w pływaniu. Jeżeli zaś chodzi o samą kolorystykę, to również w tym przypadku możliwości jest sporo. Począwszy od tych w klasycznym ciemnym kolorze, jasnym, czy w kwiatowe desenie. Ale możecie jeszcze zdecydować się na model w geometryczne wzory czy też linearne paski. Trzeba jeszcze pamiętać o znalezieniu właściwego rozmiaru, a więc strój kąpielowy powinien być dopasowany, ale jednocześnie nie może być za mały.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Kiedy pierwsze USG piersi
Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Wersja do druku