Planujesz zakup kadzidełek, aby zapewnić sobie odpowiedni nastrój i stworzyć przytulny dom? W takim razie koniecznie sprawdź, jak ich używać, aby palenie kadzidełka przyniosło jak najlepsze efekty.


 

  1. Jakie kadzidełka wybrać?

  2. Gdzie znaleźć dobry kominek zapachowy?

  3. Jak używać kadzidełek stożkowych?

W wielu sklepach znajdziesz kadzidełka, które różnią się przede wszystkim kształtem oraz jakością. W pierwszej kolejności skup się jednak nie na cenie, tylko na wybraniu kadzidełek, których palenie nie będzie wpływało niekorzystnie na twoje zdrowie.

Jakie kadzidełka wybrać?

Jeszcze kilka lat temu największą popularnością cieszyły się długie kadzidełka, które po spaleniu zostawiały popiół na specjalnie przygotowanej do tego celu podstawce. Nie są one jednak dobrym wyborem, gdyż jakość ich wykonania z reguły nie jest na wysokim poziomie. Sprawdź więc kadzidło zapachowe w kształcie stożka, które lepiej się pali, a przy tym jest bezpieczne dla zdrowia. Nie zapomnij również o zakupie odpowiedniej podstawki, gdyż wbrew pozorom to właśnie ona ma duży wpływ na to, czy kadzidełka zapachowe spełnią twoje oczekiwania.

Gdzie znaleźć dobry kominek zapachowy?

Osoby, które regularnie palą kadzidełka radzą, aby unikać kupowania kominków na olejek w sklepach typu Rossman oraz Pepco, gdyż za mniejsze pieniądze można znaleźć dużo lepsze rozwiązania. Chodzi o kadzidełka zapachowe palone w specjalnych kominkach. Oryginalne produkty dostępne są na stronie backflow.pl, więc bez wychodzenia z domu możesz zamówić kadzidła dla siebie i swoich znajomych.

Jak używać kadzidełek stożkowych?

Kupując kadzidła naturalne nie musisz tak naprawdę stosować się do skomplikowanych instrukcji, aby uzyskać pożądany efekt. Wystarczy, że w podstawce Backflow umieścisz jedno kadzidełko stożkowe, a następnie podpalisz jego czubek. Już po chwili w całym pomieszczeniu zacznie się unosić wybrany przez ciebie zapach. To jednak nie koniec, gdyż w przypadku tych podstawek świetne wrażenia wizualne zapewnia również to, w jaki sposób rozchodzi się dym. O ile w zwykłych (najczęściej długich i palonych bez kominka zapachowego) kadzidełkach roznosi się on po całym pomieszczeniu, co niekoniecznie mu się podobać niektórym osobom, to w przypadku tego modelu sprawa wygląda inaczej. Dym opada specjalnym korytkiem do misy. Zapalone kadzidełko może być więc unikatową ozdobą twojego mieszkania. Jest to zresztą jeden z popularnych argumentów, dla których wspomniane podstawki są tak często wręczane w ramach prezentu. Po prostu trudno obecnie znaleźć lepsze rozwiązanie dla miłośników kadzidełek.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Olejki zapachowe

Wersja do druku