Oszczędność czasu, pieniędzy i większa pewność siebie. Sprawdź, dlaczego depilacja laserowa jest lepsza od wszystkich innych metod.

1. Dla większej wygody

Umówmy się, usuwanie włosków nigdy nie jest komfortowe. Wosk wymaga ich zapuszczania, maszynka pozostawia na skórze podrażnienia, krem może uczulać. Zwłaszcza gdy usuwasz włoski z delikatnych okolic, jak wąsik, musisz liczyć się z ciągłymi podrażnieniami, twardymi, odrastającymi włoskami czy stanami zapalnymi. W przypadku depilacji laserowej ten problem odchodzi w zapomnienie. Po pięciu, ośmiu sesjach zapominasz, co to w ogóle owłosienie pod pachami, w okolicy bikini czy innej, na której chcesz poddać się depilacji laserowej. Jeśli masz problem z wrastającymi włoskami czy nawracającym zapaleniem mieszków włosowych, to też idealny zabieg dla Ciebie. Dzięki depilacji laserowej pozbędziesz się go raz na zawsze.

2. Możesz dzięki niej zaoszczędzisz

Depilacja laserowa to często wydatek kilku tysięcy złotych, zwłaszcza gdy usuwasz włoski z kilku okolic. Jak więc możesz na niej zaoszczędzić? To proste, wystarczy że podliczysz swoje wydatki na inne metody usuwania włosków. Korzystasz z wosku u kosmetyczki przynajmniej raz w miesiącu? Przeanalizuj dokładnie, ile na niego wydasz w ciągu najbliższych dwudziestu czy trzydziestu lat.
Ten problem Cię nie dotyczy, bo używasz maszynki? Nawet jeśli w najtańszej opcji kosztuje pięć złotych, ile na nią wydasz przez kilkadziesiąt lat, wymieniając ją codziennie (a korzystanie z niej wielokrotnie może doprowadzić do poważnych infekcji!). Do tego kremy do golenia, balsamy łagodzące po depilacji, peelingi przygotowujące skórę do wosku - to też musisz wziąć pod uwagę wyliczając całkowity koszt. W przypadku depilacji laserowej wydajesz na raz większą kwotę, ale robisz to jednorazowo. Po serii zabiegów nie musisz ponosić już nigdy żadnych dodatkowych kosztów. O szczegółach depilacji laserowej dowiesz się więcej na stronie: https://epilira.com/.

3. Oszczędzasz pieniądze, ale też czas

Depilacja laserowa pozwala Ci zaoszczędzić go naprawdę sporo. Zwłaszcza, gdy korzystasz na co dzień z plastrów, kremów do depilacji lub wosku u kosmetyczki. Już sama droga do salonu i powrót z niego to przy najgorszym scenariuszu dwie godziny, plus kolejna samego zabiegu. Po krem czy maszynkę też musisz udać się do sklepu, a ich używanie nie trwa kilku sekund. Biorąc pod uwagę, że na depilacji spędzasz minimum dziesięć minut dziennie, gdy usuwasz włoski z więcej niż jednej okolicy, tygodniowo to już ponad godzina, miesięcznie prawie pięć. W ciągu roku na depilację tracisz więc co najmniej dwa i pół dnia, a w przypadku wosku może nawet cztery. Często powtarzasz, że Twoja doba jest za krótka? Depilacja laserowa to właśnie sposób, żeby ją wydłużyć, przynajmniej o  kwadrans, którego zawsze brakuje Ci na jogę czy poczytanie książki przed snem.

4. Dla większej pewności siebie

Usuwasz włoski z krępujących Cię okolic, jak pośladki, głęboka linia bikini, broda czy wąsik? Regularnie stresujesz się, że pomiędzy depilacjami ktoś coś zauważy lub przegapisz jeden widoczny włosek, który zdradzi, że masz włoski właśnie w tej okolicy? Jeśli niechciane włoski są Twoim kompleksem, zamiast działać tylko doraźnie i pozbywać się włosków tylko na kilka dni, maksymalnie kilka tygodni, pozbądź się ich raz na zawsze. Depilacja laserowa właśnie Ci to umożliwia.

5. Żeby zwalczyć nadmierne owłosienie

Zbyt grube i gęste włoski w różnych okolicach ciała to problem wielu kobiet. Niestety tradycyjne metody słabo sobie z nimi radzą. Po maszynce zazwyczaj odrastają jeszcze grubsze i mocniejsze,
a krem do depilacji nie zawsze skutecznie je usuwa. Najlepsze jest więc pozbycie się ich wraz z cebulkami, ale usuwanie tak grubych włosków depilatorem lub woskiem często wiąże się nie tylko z silnym bólem, ale też podrażnieniami, które ustępują dopiero po kilku dniach. Depilacja laserowa jest najlepszym zabiegiem w przypadku grubych i ciemnych włosków. Po pierwsze dlatego, że zabieg na takim typie włosków ma największą skuteczność, po drugie, zapominasz po nim o problemie na dobre.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma szynka chuda
Ile kalorii ma szynka gotowana
Szynka wieprzowa bez kości kcal
depilacja cukrowa

Wersja do druku