Kosmetyki inspirowane kulturą Wschodu od dawna są uważane za te, które pozwalają zadbać nie tylko o piękno ciała, ale i dobre samopoczucie. Unikalne i charakterystyczne dla tych kosmetyków połączenia zapachowe, ekstrakty z ziół, roślin, owoców pozwalają odkrywać sekrety kobiecej urody i dbać o to, aby jak najdłużej opierała się ona procesom starzenia.
 
  1. Pielęgnacja twarzy
  2. W trosce o włosy

Pielęgnacja twarzy

Coraz więcej mówi się o niebezpiecznych związkach znajdujących się w produktach do oczyszczania twarzy. To, że kosmetyk pięknie się pieni i ładnie pachnie często jest zasługą substancji, które niekoniecznie są dobre dla ludzkiej skóry. Z czasem mogą ją podrażniać, przyczyniać się do powstawania alergii, naruszać tak delikatną warstwę lipidową skóry. Jeszcze do niedawna tak promowane płyny micelarne również okazują się nie być wolne od tego typu niebezpiecznych, zapychających również ludzkie pory, substancji. Jak w takim razie oczyszczać skórę. Naturalnych propozycji jest co najmniej kilka, natomiast wśród kosmetyków Tiande można znaleźć np. lotion oczyszczający https://www.tiande.pl/oczyszczajacy-lotion-do-twarzy,448, który bazuje na substancjach czynnych takich jak: 
  • fukoza
  • hialuronian sodu
  • witamina B5
  • ekstrakt waniliowy
  • fukoidan-polisacharyd z brunatnych alg morskich.
Żadnych chemicznych i niebezpiecznych substancji, a przy tym gwarancja skutecznego oczyszczenia i zmiękczenia skóry przy jednoczesnym nadaniu jej odpowiedniej elastyczności. Taki aktywny skład ma wpływ nie tylko na skuteczność oczyszczenia, ale także zwiększa skuteczność działania kosmetyków, które zostaną nałożone na twarz.

W trosce o włosy

Kosmetyki bazujące na wschodnich recepturach pozostają niezaprzeczalnym liderem jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Starannie wyselekcjonowane i naturalne składniki pozwalają odbudować warstwę ochronną skóry głowy, której naruszenie jest najczęstszą przyczyną przetłuszczających się włosów ze skłonnością do łupieżu. Dobrze dobrane szampony i odżywki, tak jak https://www.tiande.pl/szampon-przeciwlupiezowy-zloty-imbir-300ml.,221 zawierają m.in. ekstrakt z imbiru, który aktywuje mikrokrążenie skóry głowy i odbudowuje strukturę włosów. Dodatkowo przyspiesza on porost włosów. Kosmetyki bogate w witaminy  i minerały oraz inne cenne składniki odżywcze to najlepsze antidotum na suchą skórę głowy, która jest podstawową przyczyna łupieżu. Włosy stają się idealnie czyste, miękkie, puszyste, lśniące i elastyczne, przede wszystkim jednak są zdrowe, nie wypadają, a skóra głowy odzyskuje równowagę. Więcej możesz dowiedzieć się na https://tiande.pl/
 
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Najlepsze nożyczki fryzjerskie
Jak wyg?adzi? w?osy

Wersja do druku