Każda z nas marzy o gładkich, przyjemnych w dotyku nogach. Ich regularne golenie, zwłaszcza latem, przysparzać może wielu trudności i staje się bardzo uciążliwe. Depilacja laserowa jest zabiegiem, który odmieni Twoją codzienność i uwolni Cię od tej monotonnej, czasochłonnej czynności. Sprawdź, na czym polega i w jaki sposób się ją przeprowadza. 


Depilacja laserowa Kraków – na czym polega zabieg?

Depilacja laserowa w Krakowie jest zabiegiem przy użyciu lasera, który działa na włoski znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu. Z racji tego, że włosy rosną w różnym tempie, depilacji należy się poddać łącznie około 7 razy – wówczas jest największa pewność, że wszelkie włoski zostaną usunięte, zaś skóra stanie się idealnie gładka. Kolejne wizyty odbywają się w odstępach 8-12 tygodniowych. Zabieg, który przeprowadza salon urody kraków, jest w pełni bezpieczny i daje trwałe rezultaty.

 

Czy depilacja laserowa wiąże się z bólem?

Depilacja laserem jest w zasadzie bezbolesna. W przypadku wrażliwych osób może wywoływać niewielki dyskomfort. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać za pośrednictwem strony https://revision.com.pl/depilacja-laserowa/. W salonie urody możesz poddać się również innym zabiegom, takim jak endermologia kraków. Wszelkie szczegóły na jej temat przeczytasz na stronie https://revision.com.pl/odchudzanie/endermologia/.

 

Jakimi zasadami rządzą się zabiegi kosmetyczne kraków, a zwłaszcza depilacja laserowa?

Jeżeli planujesz poddać się zabiegowi depilacji laserowej, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi zasadami:

·        na dwa tygodnie przed umówionym zabiegiem zrezygnuj z opalania – im większa różnica pomiędzy kolorem włosa i skóry, tym lepsze rezultaty depilacji możesz uzyskać;

·        odstaw zioła i leki – skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu potwierdzenia, czy możesz odstawić na pewien czas przyjmowane środki;

·        przygotuj się do zabiegu – dzień przed zaplanowanym zabiegiem powinnaś ogolić włoski przy użyciu maszynki; nie stosuj wosku ani żadnej metody, przy pomocy której pozbawisz się cebulek włosowych.

Istotne informacje na ten temat znajdziesz również na poniższej stronie internetowej:

https://revision.com.pl/.
 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej?

Istnieje kilka przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Wśród nich znajduje się między innymi:

·        choroba nowotworowa,

·        terapia ziołami fotouczulającymi, na przykład dziurawcem;

·        problemy skórne – łuszczyca, drożdżyca, grzybica;

·        choroba cukrzycowa;

·        nadciśnienie;

·        epilepsja.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają wafle ryżowe
Pasta cukrowa do depilacji
depilacja cukrowa

Wersja do druku