Firma Seysso powstała z myślą o białym, zdrowym uśmiechu, o który trzeba odpowiednio zadbać. Wysoka jakość oferowanych produktów sprawia, że skutecznie usuwają codzienne osady, nie niszcząc przy tym delikatnego szkliwa zębów. Nietuzinkowy design produktów sprawi, że codzienne użytkowanie będzie sprawiać wiele przyjemności.


Szczoteczki do zębów

Szczoteczki manualne już jakiś czas temu zostały skutecznie zastąpione przez wersje elektryczne, które znacznie lepiej oczyszczają zęby dzięki swoim okrągłym główkom i szybkim obrotom. Długo wydawało się, że nic lepszego dla zębów wymyślić się nie da — a jednak i tym razem rynek zaskoczył konsumentów. Powstały szczoteczki soniczne, które kształtem główki przypominają manualne, rączką elektryczne, ale ruchami żadne z powyższych.

 

Zasada działania szczoteczek sonicznych

Zasada działania szczoteczki soniczne jest prosta, wykonuje ona ruchy drgające, których ilość jest kilka tysięcy razy większa niż w przypadku szczoteczek elektronicznych. Wymiatające ruchy szczoteczek sonicznych wykazują dużą skuteczność w pozbywaniu się wszelkich zanieczyszczeń zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni między nimi.

 

Szczoteczka Seysso oferowana jest w trzech seriach oraz dodatkowej, mini wersji dla dzieci. Seria Oxygen zawiera szczoteczkę soniczną, irygator do czyszczenia przestrzeni trudnodostępnych oraz pastę. Seria Carbon to minimalistyczna, stylowa seria szczoteczek z czarnymi włóknami zawierającymi aktywny węgiel. Właściwości wybielające wspomagają zachowanie białego, zdrowego uśmiechu na co dzień. Wersja mini szczoteczki przeznaczona specjalnie dla dzieci wyposażona jest w małą główkę z delikatnymi włóknami, które przy zdecydowanie mniejszej ilości drgań niż standardowe wersje szczoteczek pomagają dziecku nabyć użyteczne nawyki codziennej pielęgnacji zębów. Ostatnią proponowaną przez producenta serią jest ekskluzywna seria Gold, która zawiera w sobie szczoteczki o wyjątkowym, luksusowym wyglądzie, mocnym akumulatorze i z dodatkową ilością programów dbających o olśniewający uśmiech.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Skaner stomatologiczny - co to?
Szczoteczki do ?eb?w

Wersja do druku