Coraz zimniejsze i bardziej ponure dni za oknem skłaniają do sięgania po dodatkowe źródła światła. Choć lampy elektryczne są nieocenione podczas pracy przy komputerze czy w trakcie lektury, do ocieplenia domowego nastroju zdecydowanie lepiej sprawdzają się rozstawione gdzie niegdzie świece. Które z nich warto wybrać z myślą o jesieni? Zobaczmy, co ciekawego można kupić w sklepach internetowych.


Czerwień dzikiego wina
Dekoratorzy wnętrz w tym sezonie postawili na mocne inspiracje naturą. Przywiązanie do kolorów przyrody, jej deseni widać nie tylko w meblach, tapetach i usłojonych podłogach, ale także w dodatkach. Dobrym tego przykładem jest świeca yankee candle „Sparkling Cinnamon” w odcieniu burgundu, która zachwyca zapachem aromatycznego cynamonu i goździków. Idealnie wpisuje się w scenerię spadających z drzew liści, płaszczy targanych wiatrem i kolorowych parasoli. Jesień w pełni!

Pomarańczowy rokitnik i jarzębina
Barwy pomarańczowe można jesienią wypatrzyć w co najmniej kilku miejscach – na krzewie jarzębiny, rokitnika czy na liściach przebarwiającego się dębu. Świeca „Sunset Breeze” swoim kolorem nawiązuje właśnie do odcieni natury, choć zapalając ją czeka nas przemiłe zaskoczenie w postaci orzeźwiającego zapachu owoców tropikalnych.

Brązowe gałęzie, brązowe kasztany…
W kolorystykę i rytm zmieniających się pór roku dobrze wpisuje się także świeca „Vibrant Saffron”, o zapachu szafranu i nucie wanilii. Uwagę przyciąga nasycony brązowy kolor, który z jednej strony przywołuje na myśl ogołocone z liści gałęzie i mokrą od deszczu ziemię, z drugiej zaś – spadające z drzew kasztany. Iście jesienna propozycja.

Tajemniczy mrok listopadowej nocy
Ciemność coraz dłuższych nocy doskonale wyraża świeca „Sparkling Flame”. Intrygująca kolorystyka przywodzi na myśl nocną porę. Zapach aromatycznego drewna z kominka i kadzidła dopełnia tej ciekawej całości.

Rozgrzewająca kąpiel wśród kwiatowych płatków
Zimne jesienne wieczory może uprzyjemnić także kąpiel w wannie wypełnionej aromatyczną wodą. Chwile te uprzyjemni zestaw 5 kul do kąpieli Heyland & Whittle. Kule zostały wykonane ręcznie, przy użyciu masła shea i płatków kwiatów. Zachwycają nie tylko zapachem, ale również estetycznym wyglądem. Świetnie nadają się na prezent dla ukochanej.
 

To tylko kilka z interesujących propozycji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Więcej świec nawiązujących do jesiennej tematyki można znaleźć na stronie internetowej
https://www.candleonline.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Floralne tapety do sypialni
?wiece sojowe

Wersja do druku