Łazienka to jedno z najbardziej prywatnych pomieszczeń w każdym domu, jednak warto urządzić ją w dobrym guście. Gdzie szukać inspiracji?

Blogi wnętrzarskie pełne inspiracji

Blogi wnętrzarskie wyrastają obecnie jak grzyby po deszczu. Każdy szanujący się projektant wnętrz prowadzi własnego bloga, w którym udziela porad na temat funkcjonalnego i stylowego urządzania wnętrz, publikuje zdjęcia własnych projektów, często wraz z linkami do wykorzystanych mebli i akcesoriów, a także dzieli się ciekawymi inspiracjami. Na blogach poświęconych designowi znajdziesz wiele ciekawych pomysłów dopasowanych do Twojej łazienki, niezależnie czy jest ona przestronna, czy raczej niewielka. Jeżeli więc szukasz inspiracji podczas urządzania łazienki, koniecznie zacznij przeglądać najpopularniejsze blogi wnętrzarskie dostępne w Internecie. To prawdziwa kopalnia inspiracji i pomysłów na oryginalne wyposażenie łazienki.

Strony producentów artykułów do łazienek

Producenci mebli oraz wyposażenia łazienki często prowadzą na swoich stronach internetowych odrębną sekcję, w której udzielają porad, w jaki sposób ciekawie wykorzystać ich produkty podczas urządzania mieszkania. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób, które na co dzień zawodowo zajmują się projektowaniem mebli i akcesoriów do łazienek, ponieważ najlepiej znają one ich mocne strony, mniej oczywiste funkcjonalności i możliwości zastosowania w domowych łazienkach i toaletach. Przykładem producenta wyposażenia łazienek, który inspiruje swoich klientów do tworzenia ciekawych aranżacji jest firma KOŁO, której porady można znaleźć w tym miejscu.

Programy telewizyjne

W telewizji możemy obecnie zobaczyć coraz więcej ciekawych i merytorycznie wartościowych programów poświęconych tematyce aranżacji wnętrz. Na wielu kanałach emitowane są programy pokazujące, a jaki sposób można przeprowadzić szybki i niezbyt drogi remont łazienki lub urządzić ją zupełnie od nowa, tworząc niepowtarzalny projekt. W wybranych programach można znaleźć nie tylko pomysły na sprytne wykorzystanie nowoczesnych produktów, ale także oryginalne porady z kategorii DIY (ang. Do It Yourself), zachęcające do własnoręcznego odświeżenia starych mebli lub wykonania niepowtarzalnych dekoracji domowymi metodami. To nie tylko pomysł na kreatywne spędzenia czasu w rodzinnym gronie, ale także na przeprowadzenie remontu bez ponoszenia dużych kosztów.

Jeżeli chcesz urządzić funkcjonalną i elegancką łazienkę swoich marzeń, w Internecie oraz telewizji z pewnością znajdziesz wiele ciekawych inspiracji. Wielbiciele tradycyjnych mediów mogą także sięgnąć po magazyny wnętrzarskie dostępne w kioskach i salonach prasowych.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają grzyby smażone
Ile kalorii ma suruwka z porów
zawieszka bezkołnierzowa

Wersja do druku