Zdrowie jest najcenniejszym darem dla człowieka od losu, dlatego trzeba o nie dbać i postępować w ten sposób, by jak najrzadziej odwiedzać lekarza. Czasem jednak jest to konieczne, więc podpowiadamy, skąd czerpać informacje o profesjonalnych centrach medycznych.

Funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia, dlatego warto znać alternatywne rozwiązanie, czyli leczenie prywatne. Czasami jest to zresztą jedyne wyjście, np. kiedy okres oczekiwania na przyjęcie do specjalisty wynosi kilka miesięcy. W placówkach prywatnych kolejki są zdecydowanie krótsze, a wysoka jakość obsługi medycznej jest standardem. Zgodnie z maksymą, że na zdrowiu nie warto  oszczędzać, wiele osób decyduje się na leczenie w profesjonalnych centrach medycznych. Znalezienie ofert prywatnych klinik nie powinno być problemem, bowiem funkcjonują one w każdym większym mieście. Warto jednak skorzystać z serwisu, w którym zgromadzono je w jednym miejscu.

Portal www.Ekliniki.pl jest ogólnopolskim katalogiem klinik, ośrodków zdrowia i gabinetów medycznych. Znalezienie lekarza konkretnej specjalności jest bardzo proste, gdyż centra medyczne zostały skategoryzowane według miast i województw oraz konkretnej działalności. Na stronie www.ekliniki.pl/centra-gabinety/ znajdziemy między innymi kliniki chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, gastrologii, kardiologii, krioterapii, medycyny pracy, leczenia otyłości, onkologii, psychiatrii, rehabilitacji, neurologii, leczenia niepłodności, czy urologii. Użytkownicy znajdą prezentacje znanych każdemu marek, takich jak Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, Klinika Pielęgnacji Urody Amaya, Centrum Dermatogii i Medycyny Estetycznej WellDerm®, Szpital LUX MED, Mandala Beauty Clinic dr Samir Ibrahim, Centrum Medyczne Bieńkowski, GYNCENTRUM Ginekologia Plastyczna, Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej.

Dużym ułatwieniem dla internautów jest możliwość wysyłania bezpośrednich zapytań odnośnie ceny i zakresu wybranego zabiegu medycznego. W ten sposób można skonfrontować ze sobą kilkanaście propozycji z regionu i wybrać najlepszą. Warto dodać, że obiekty prezentowane w jednym z największych serwisów medycznych wykonują również zabiegi w porozumieniu z NFZ. Wystarczy wysłać zapytanie do danego obiektu o leczenie w ramach porozumienia z Narodowym Funduszem Zdrowia, aby uzyskać odpowiedź o terminach czy dostępności lekarzy.

Prezentacje obiektów z całej Polski to jedynie część zawartości serwisu. W zakładce „artykuły” publikowanych jest dużo przydatnych informacji, w tym porady specjalistów z różnych dziedzin, newsy o targach medycznych czy akcjach profilaktycznych. W kategorii oferty specjalne znajdują się natomiast informacje o aktualnych promocjach do wybranych klinik.

Zapraszamy do korzystania z jednego z największych katalogów gabinetów, klinik i ośrodków medycznych w Polsce.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Odzież Medyczna
Kalendarz dni płodnych

Wersja do druku