Prezent dla chłopaka może być dla niego okazją do spróbowania nowych rzeczy. Odważnemu mężczyźnie podaruj lot paralotnią z akrobacjami lub przejażdżkę off road po górach. Romantykowi spodoba się wizyta w teatrze.

Podarunek powinien sprawić radość i - jeśli ktoś lubi niespodzianki - zaskoczyć. To miły gest, który pokaże, że ciepło myślisz o swoim mężczyźnie.

Prezent dla mężczyzny spragnionego wrażeń

Akrobatyczny lot paralotnią to niebanalny prezent dla chłopaka. Twój partner może odlecieć już za nieco ponad 309 zł we Wrocławiu. Obdarowanemu towarzyszy pilot, obaj zapięci są w uprzęże. Po wzniesieniu się na 600-1300 m zaczyna się swobodny lot paralotnią, podczas którego można podziwiać widoki. W pobliżu miejsca startu pilot wykonuje różne akrobacje, które zapewniają adrenalinę. 

Lubiącemu nowe doświadczenia możesz podarować przejażdżkę off road po górach bądź jazdę ferrari. Górska przygoda kosztuje niecało 270 zł. Po teoretycznym szkoleniu twój chłopak sam będzie prowadził samochód terenowy po trasie pełnej wąskich ścieżek, podjazdów i ostrych zjazdów. Miłośnik szybkich aut przejedzie się Ferrari za nieco poniżej 200 zł na torze w okolicach Trójmiasta lub Warszawy.

Mężczyzna, który chce pokonać grawitację i odlecieć na pewno ucieszy się z doświadczenia przeżytego w aerotunelu. Efekt latania uzyskuje się dzięki strumieniowi powietrza w tunelu, który unosi człowieka pionowo do góry. Kosztuje to niecałe 190 zł.

Jeśli twój chłopak zawsze chciał nauczyć się strzelać, możesz wykupić mu czas na strzelnicy. Do wyboru masz strzelanie z broni legendarnych za 199 zł w Warszawie lub strzelanie ekstremalne w tym samym mieście za 175 zł. Każdą sesję poprzedza szkolenie z zasad bezpieczeństwa.

Coś dla ciała i dla ducha - masaż całego ciała albo wizyta w teatrze

Podaruj swojemu mężczyźnie relaksujący masaż klasyczny. Obejmuje on całe ciało i jest połączony z peelingiem. Masaż rozluźnia i wzmacnia mięśnie, ale może też pobudzać. Jego koszt to 199 zł.

Voucher do teatru podarowany partnerowi zagwarantuje wam obojgu mile spędzony wieczór. Wyjście do Teatru Dramatycznego dla dwóch osób kosztuje 138 zł. Spektakle można obejrzeć na 4 scenach Teatru umiejscowionych w różnych punktach Warszawy.

Prezent dla miłośnika gotowania

Jeśli twój chłopak lub gotować, możesz mu podarować kurs kuchni hiszpańskiej, bałkańskiej lub wegańskiej. Warsztaty kuchni hiszpańskiej to koszt 199 zł. Obejmują wykład teoretyczny, a następnie przygotowanie poszczególnych elementów tapas. Na kursie kuchni bałkańskiej za 199 zł twój chłopak pozna zarys jej powstawania m.in. w Macedonii, Albanii, Chorwacji, Serbii i Grecji. Po tej części uczestnicy kursu wezmą udział w kolacji, na której spróbują np. baklavy (chałwy) i pljeskavicy (kotletów z wołowo-wieprzowego mięsa). Program kursu kuchni wegańskiej również obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, podczas której zostaną przygotowane różne dania. Koszt tego kursu to 269 zł. Wszystkie opisywane warsztaty odbywają się w Warszawie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma brokuł z bułką tartą
Ile kalorii ma kotlet z mielonej ryby
Ile kalorii ma kapusta
Masaż dla dwojga

Wersja do druku