W dobie aparatów fotograficznych, kamer wideo i Internetu przygotowania do ślubu stają się jeszcze większym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym. Każdy szczegół naszego ślubu i wesela nie tylko zostanie zapamiętany, ale też uwieczniony na zdjęciach i filmach wykonywanych przez zatrudnionego fotografa i kamerzystę, a także dalszego kuzyna czy ciocię. To powoduje, że bycie przyszłą panną młodą i panem młodym na kilka miesięcy przed planowanym ślubem staje się wręcz pełnoetatowym zajęciem – wszak wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!


Dlatego dzisiaj każda przyszła para młoda potrzebuje wsparcia i profesjonalnego doradcy. Z myślą o nich powstał nowy portal: www.wnetwesele.pl – poradnik, dzięki któremu nasze przygotowania do ślubu przebiegną o wiele sprawniej, a my będziemy mieli pewność, że o niczym nie zapomnimy.

Każde ślubne przygotowania zaczynają się od poszukiwania sali – i już na tym etapie serwis okaże się pomocny: dzięki stale rosnącej bazie sal weselnych i restauracji możemy zrobić research bez wychodzenia z domu. Najważniejsze informacje, które powinny nas interesować: maksymalna liczba gości, minimalna cena za osobę i dokładna lokalizacja miejsca oraz styl, w jakim jest urządzone wnętrze,  możemy poznać w serwisie. Po wstępnej selekcji spisujemy telefony i adresy na kartce, by umówić się na oglądanie sali na żywo. Wtedy też dowiadujemy się dodatkowych informacji, które zawężą nasze pole poszukiwań: propozycje menu, dostęp do klimatyzacji i ogrodu, czy alkohol jest dostarczany przez salę i w jakiej cenie, czy miejsce zapewnia wystrój i dekorację stołów oraz jaka jest ewentualna cena noclegu dla pary młodej i gości.

Kolejnym krokiem jest poszukiwanie sukni ślubnej, co jest nie tylko źródłem radości, ale też stresu dla panny młodej, ze względu na szeroki wybór. Z pomocą znowu przychodzi nam wnetwesele.pl, nie tylko prezentując nam bazę dostępnych w naszej okolicy salonów ślubnych, ale też, dzięki rozbudowanej bazie artykułów z poradami, pomagając wstępnie wybrać fason i styl sukni oraz dodatków. Podpowie także, na co zwracać uwagę wybierając swoją wymarzoną suknię, tak, by nie tylko była zachwycająca, ale też komfortowa w noszeniu – wszak spędzimy w niej cały dzień i noc, a flesze aparatów z każdej strony uchwycą wszystkie detale i ewentualne niedociągnięcia. Warto też przejrzeć bazę inspiracji pełną zdjęć. Przeglądając je, znajdziemy pomysł na wymarzony tort i welon, a może przy okazji okaże się, że turkusowe szpilki zamiast klasycznych butów ślubnych są tym, co nas wyróżni wśród tłumu panien młodych i podkreśli naszą indywidualność. Ciekawym pomysłem są też inspiracje ślubne gwiazd i kadry z filmów, które warto przejrzeć, gdy same jesteśmy jeszcze na etapie poszukiwania sukni i fryzury. Gwiazda, która ma podobną figurę lub kształt twarzy do naszej, będzie dla nas podpowiedzią, w którą stronę powinnyśmy się kierować, szukając dla nas odpowiedniego fasonu lub upięcia. 

Serwis pomoże nam nie tylko znaleźć salon sukien ślubnych w naszej okolicy, ale też, dzięki możliwości ocen, polubień  i komentarzy użytkowników, dowiemy się, który z nich jest najbardziej polecany przez przyszłe panny młode. Ten sam system został zastosowany przy ofertach fotografów, kamerzystów, zespołów, dj-ów, a nawet samochodów - to innowacyjne podejście pomoże nam zdecydować się na profesjonalnego usługodawcę, którego wcześniej musieliśmy szukać tracąc czas na przepytywanie znajomych naszych znajomych. Kompleksowo przygotowany serwis został przemyślany tak, byśmy nie zapomnieli o żadnym aspekcie w przygotowaniach ślubnych, a także, dzięki forum, mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i radami z innymi parami, które przygotowują się do swojego wielkiego dnia.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Organizacja wesel na czym polega
?lub
suknia ?lubna

Wersja do druku