Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić wnętrze w salonie, kuchni czy pokoju dziecka? Znudził Ci się dotychczasowy wystrój nie oferujący nic poza standardowym wyglądem? Doskonałym pomysłem by nadać życia pomieszczeniu i kompletną zmianę jego dotychczasowego charakteru jest zakup naklejek na ścianę, które bogactwem wzorów i kolorów przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Bogaty wybór naklejek w sklepie firmy Szeridan

Sposobem od lat wykorzystywanym przez dekoratorów wnętrz pozwalającym przy zachowaniu niskich kosztów i małych nakładów pracy odmienić wnętrze jest skorzystanie z naklejek ściennych. Firma Szeridan, obecna na rynku od 2008 roku, oferuje swoim klientom dostęp do ponad 500 wzorów dostępnych w różnych kolorach. Wśród nich znajdziemy przedstawiające popularne wśród klientów motywy drzewiaste, gałęzie, wielobarwne kwiaty, nowoczesne wzory, inspirujące cytaty i wiele, wiele innych. Wszystko to dostępne w doskonałej cenie. Nie można pominąć tu częstych promocji dostępnych w sklepie internetowym firmy https://www.naklejki-szeridan.pl pozwalających za jeszcze mniejsze pieniądze kupić wspaniałą ozdobę do domu.

Naklejki foliowe i welurowe

W sklepie Szeridan znajdziemy dwa rodzaje naklejek. Imitujące rysunek na ścianie, nieodbijające światła naklejki z samoprzylepnej folii matowej dostępne są w ponad 60 kolorach. Dzięki zachowaniu wodoodporności można je naklejać w miejscach narażonych na zalanie i zabrudzenia.

Grubsze, wypukłe, niezwykle eleganckie są naklejki welurowe. Oferowane w 16 cieniowanych kolorach nadadzą wnętrzu dostojności, powagi i stylu.

Niezwykle prosta obsługa

Aby pozwolić produktowi zakupionemu w sklepie Szeridan zaprezentować się w pełnej krasie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Po odklejeniu od warstwy podkładowej naklejki wraz z transferem, należy nanieść ją na ścianę, a następnie odkleić transfer. Te proste, zajmujące kilka chwil ruchy sprawią, że Twoja ściana odżyje na nowo.

Naklej i ciesz się nowym wnętrzem

Naklejki ścienne to najprostszy sposób aby odmienić każde wnętrze. Możliwość zastosowania ich na różnych powierzchniach czyni z nich produkt uniwersalny, który możemy wykorzystać zarówno w salonie, pokoju dziecinnym, kuchni, ale również łazience. Doskonale sprawdza się jako ozdoby nie tylko ścian, ale również mebli, drzwi czy kabiny prysznicowej. Nie sposób pominąć tu prostoty obsługi – wykonanie kilku ruchów pozwoli nam w mig cieszyć się z zakupionego produktu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Makrama

Wersja do druku