Zbliżająca się wiosna jest świetnym pretekstem do rozglądania się za lekkimi, odsłaniającymi ciało ubraniami. Jest to również czas, kiedy zaczynamy przygotowywać swoje ciała na nadejście ciepłych, słonecznych dni. Jednak nagła dieta i ćwiczenia mogą nie przynieść oczekiwanych efektów. Dlaczego zatem nie skorzystać z wielu oferowanych zabiegów wyszczuplających i ujędrniających?


Dermomasaż
Zabieg ten jest idealny dla kobiet, które chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w konkretnej partii ciała. Dermomasaż jest przeprowadzany za pomocą AP Time Machine, urządzenia, które działa na skórę i tkankę podskórną. Szereg zabiegów zapewni widoczną redukcję obrzęków, cellulitu i wyraźnie ujędrni oraz wymodeluje sylwetkę. Unikatową cechą naszych zabiegów jest zastosowanie kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV, który silnie regeneruje tkanki oraz potęguje efekty zabiegu. Wspaniałe efekty daje to np. przy zabiegu Rewitalizacja AP, świetnie ujędrniającym i odmładzającym skórę- mówi Prezes Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura.

Liposukcja kawitacyjna
Chcąc bezboleśnie stracić kilka centymetrów w biodrach i udach warto poddać się liposukcji kawitacyjnej. Zabieg ten polega na zastosowaniu nieinwazyjnych fal ultradźwiękowych, które eliminują tkankę tłuszczową. Tkanka ta zamieniona w energię, przyspiesza redukcję warstwy tłuszczu. Liposukcja kawitacyjna pobudza krążenie i znacznie poprawia elastyczność i jędrność skóry. Właśnie dlatego warto się jej poddać!

Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesnym i bezbolesnym zabiegiem. Polega na wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych. Odbywa się to poprzez proces elektroporacji. Określone substancje lecznicze są wprowadzane przez warstwę naskórka i skóry właściwej przy połączeniu sonoterapii z impulsami prądowymi. Poddając się temu zabiegowi odzyskamy jędrną i elastyczną skórę oraz szczupłą sylwetkę.
Wiosna już niebawem, zatem nadszedł najwyższy czas aby zadbać o swoją sylwetkę! Zamiast nieefektywnych diet, zdecydujmy się na zabieg, który wyszczupli te części ciała, na których nam zależy najbardziej!
Więcej na https://annapikura.com


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Szkolenie psa

Wersja do druku