Multikino zaprasza wszystkie panie we wtorek, 21 sierpnia do Kina na Obcasach na przedpremierowy pokaz filmu „Siostra twojej siostry" w reżyserii Lynn Shelton.
Sierpniowe spotkanie w Kinie na Obcasach uczestniczki spędzą z „Siostrą twojej siostry”, czyli niezależną komedią pełną pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień.

Iris i Hanna to siostry, a Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

W rolę jednej z sióstr wcieliła się Emily Blunt znana z takich filmów, jak: „Diabeł ubiera się u Prady”, „Połów szczęścia w Jemenie” oraz „Jeszcze dłuższe zaręczyny”.

Komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami, został doskonale przyjęty na festiwalach w Sundance i w Toronto.

Zwiastun filmu dostępny jest na stronie multikino.pl/pl/filmy/siostra-twojej-siostry/

Bilety już dziś można nabyć w kasach biletowych oraz online na stronie www.muliktino.pl

Ceny biletów:
Multikino Złote Tarasy - 23 zł
Multikino Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Silver Screen Łódź - 21 zł
Multikino Kraków, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki - 20 zł
Multikino Koszalin, Szczecin  - 19 zł
Multikino Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Rumia - 18 zł
Multikino Zabrze, Radom - 17 zł
Multikino Elbląg, Rybnik, Włocławek, Rzeszów, Słupsk, Kielce - 16 zł

Podobne artykuły:

Nietypowe zaręczyny
Pomysł na zaręczyny

DRUKUJ