Rip Curl to lider stylu i funkcjonalności ubrań dla ludzi lubiących adrenalinę oraz szaleństwo na desce. Zimą ubiera snowboardzistów i narciarzy, a latem surferów na całym świecie! W tym sezonie jest kolorowo, funkcjonalnie i bardzo ciepło. Rip Curl proponuje wzory, jasne kolory, róże dla modnych snowboardzistek. Zabawa w śniegu nabiera barw!

Ubrania marki Rip Curl podzielono na kolekcje: techniczną i casual. Kolekcja techniczna to stworzone specjalnie na potrzeby surferów pianki izolacyjne, które chronią przed zimnem, ale nie ograniczają ruchów oraz kompletne stroje narciarskie i snowboardowe wykonane z oddychających materiałów utrzymujących ciepło. 
Na linię casual składają się stroje kąpielowe i sukienki na plaże, męskie kąpielówki  i ubrania, w których podczas wakacji możesz pójść zarówno na spacer, jak i na imprezę po szaleństwie na fali. To także ubrania zimowe przeznaczone do noszenia poza stokiem.
Przy ich produkcji postawiono głównie na komfort i odpowiednią izolację. Dzięki temu zapewniają one ciepło niezależnie od tego, jak długo znajdujesz się na zewnątrz.