Czerwień umacnia swoja pozycje na ustach. Jest samolubna i absolutnie nie akceptuje kolorowej konkurencji.

Choć ten kolor ma wiele obliczy to nie ma kobiety, której nie pasuje choćby jedno z nich. Wystarczy tylko znaleźć właściwy odcień... taki w którym poczujesz się seksownie, a zęby będą wydawały się znacznie bielsze. wtedy na widok naszych ust wszyscy jak zaczarowani zaczną prawic komplementy. Będziesz wyglądać pięknie w tej w ten wyjątkowy dzień.


Pomarańczowe, koralowe i łososiowe. Te odcienie czerwieni najchętniej wybierane są przez Polki – mówi wizażystka z salonu Pure Diamond w Krakowie -  I słusznie! Ich ciepłe niekontrowersyjne odcienie ocieplają skórę, odmładzają i sprawiają, ze wyglądamy na mniej zmęczone. Pasują zwłaszcza blondynkom. Zarówno tym platynowym jak i w typie kalifornijskim. Odcienie czerwieni wpadające w brąz zdecydowanie najlepiej wyglądają na typach południowych, czyli u kobiet z ciemnymi włosami, mocna oprawą oczu i naturalnie ciemnym pigmentem ust. Intrygująco wyglądają też na rudzielcach z jasną cerą.

Jak perfekcyjnie nałożyć czerwoną pomadkę?

Wystarczy zastosować parę zasad nakładania pomadki aby Twoje usta były soczyste i zmysłowe.
Pamiętaj aby przed nałożeniem koloru zrobić delikatny peeling warg. Posmaruj je odrobiną odżywczego balsamu. Odczekaj, aż się wchłonie lub odciśnij nadmiar chusteczką.
Obrysuj usta konturówką, ułatwi Ci to ich wypełnienie.  
Zanim nałożysz kolor zastosuj profesjonalną bazę pod szminkę.
Kolor nakładaj najlepiej za pomocą pędzelka. Tak nałożona pomadka będzie trzymać się zdecydowanie dłużej.
Na zakończenie, aby Twoje usta były bardziej pełne i zmysłowe zastosuj bezbarwny błyszczyk.


fot. Oriflame