BaranPraca i finanse:Ten tydzień przyniesie w pracy koniec określonego układu. Niektórych spraw niestety nie da się uratować. Choć te wydarzenia przyniosą Ci smutek a może i rozgoryczenie to wiedz, że tam już nie było dla Ciebie rozwoju. Jeżeli wykażesz się optymizmem i determinacją to przed Tobą nowe możliwości. Żeby mogło przyjść nowe musi odejść stare.

Miłość:To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony . Szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu. Tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem.


Byk Praca i finanse: To czas kiedy logika i rozum nie mają żadnego zastosowania. Sprawy toczą się swoim rytmem a Ty możesz poczuć ,ze nie masz nad nimi kontroli. Bądź spokojny, wizualizuj pozytywne rezultaty. Poczynione wcześniej inwestycje muszą dojrzeć. Nie mam tego złego co by na dobre nie wyszło.
Miłość: W tym tygodniu powinieneś w swoim związku wprowadzić konkretne rozwiązania. Nie czekaj, że wszystko samo się rozwiąże bo się zawiedziesz. Zrób co uważasz za słuszne i nie martw się co z tego wyniknie. Zresztą nie myśl tyle tylko działaj a zdziwisz się jak bardzo skuteczna jest aktywność. Dla samotnych możliwość poznania ambitnego człowieka.


BliźniętaPraca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: W tym tygodniu będziesz sfrustrowany i niepewny. Jednak to tak naprawdę świat Twoich wyobrażeń a nie rzeczywistości. Postaraj się nie ulegać swoim lękom i błędnej ocenie sytuacji. Jeżeli skupisz się na faktach a nie przypuszczeniach to zobaczysz, że momentami naprawdę przesadzasz. Największym Twoim wrogiem jest strach.


RakPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą się przydać. Masz możliwość z sukcesem doprowadzić do końca sprawy urzędowe. Tam gdzie potrzebna jest wiedza będziesz potrzebny i doceniony. Możesz także liczyć na pomoc mądrej kobiety. Sprawy wcześniej rozpoczęte mogą szczęśliwie się rozwijać. Korzystny czas na zdawanie egzaminów.
Miłość: Jeżeli Twój związek ostatnio był w złej kondycji to ten tydzień może przynieść ostateczne rozwiązania. Nie jest to przyjemne, ale po co tkwić w układzie, który sprawia Ci ból i smutek. Będzie Ci ciężko, ale koniec jednego okresu daje szanse na rozpoczęcie nowego. Osoby samotne powinny poważnie przemyśleć swoje podejście do miłości bo ta droga ,którą podążasz zaprowadzi Cię do nikąd.


LewPraca i finanse:Przed Tobą nowe doskonałe możliwości. Jednak nie te na które liczyłeś, ale coś zupełnie innego. Nie bój się ,że sobie nie poradzisz, bo to tylko Twoje myśli a nie fakty. Wszechświat zdecydowanie Ci sprzyja. Stwarza Ci maksymalnie korzystne warunki do zmian, więc może warto zaryzykować. Możliwość zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. W finansach nowe możliwości. Weź swoje życie w swoje ręce.

Miłość:W tym tygodniu Wasze drogi będą się rozmijać. Nie będzie to miało dobrego wpływu na Wasz związek, przecież wspólne sprawy nadają sens byciu razem. To dobry czas na przemyślenie swojego postępowania i zmianę dotychczasowych zachowań. Możliwe kłótnie o pieniądze. Jeżeli partner niedawno odszedł to nie licz na jego powrót w tym tygodniu.


PannaPraca i finanse: Przed Tobą całkiem nowe możliwości. Pojawią się nowe interesujące zadania. Nie bądź leniwy i wykorzystaj ten czas. Warto być aktywnym bo przyniesie to profity w przyszłości. To bardzo dobry okres na rozpoczynanie działalności. Jeżeli szukałeś pracy to w tym tygodniu pojawią się ciekawe propozycje. Będziesz mógł zacząć od zaraz.

Miłość: Ten tydzień to najwyższa pora żeby zatrzasnąć drzwi za przeszłością. Jeżeli Twój związek nie istnieje to czy warto udawać, że tak nie jest. Tkwienie w starych układach, które nie mają przyszłości nie daje niczego budującego. Jeżeli Twój partner odszedł to pora się otrząsnąć i zacząć nowe życie, a nie ciągle żyć nadzieją, że wróci.


WagaPraca i finanse:To dla Ciebie doskonały tydzień. Projekty, o których myślałaś, że dawno przepadły nagle wrócą i będą brane poważnie po uwagę. Możesz także zwyciężyć w sporze lub dyskusji . Sukcesy Cię nie ominą. Osoby poszukujące lepszej pracy mogą otrzymać wiadomość od pracodawcy na którego już nie liczyły. W finansach szansa na poprawę.

Miłość: To korzystny tydzień dla Twojego związku. Będziesz realizował się w partnerstwie, będziesz zadowolony i szczęśliwy. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a Ty przekonasz się ,że lepiej być z kimś niż samemu. Ciesz się tymi chwilami bo wszystko będzie szło po Twojej myśli. Dla samotnych możliwość poznania partnera na stałe.


SkorpionPraca i finanse:Masz już wszystkie dane aby rozpocząć nowe działania. To doskonały czas na ruszenie do przodu. Wszystko to co wymaga wiedzy lub inteligencji może nabrać tempa. Możesz uzyskać nowe samodzielne stanowisko lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Masz także wystarczającą wiedzę aby zainwestować pieniądze w odpowiednie projekty.
Miłość: Wasze rozmowy utkną w martwym punkcie. Tym sposobem do niczego nie dojdziecie. Uspokój myśli, pogódź się ze stratami a zobaczysz, że już niedługo pojawią się nowe możliwości. Nie upieraj się przy starych rozwiązaniach. Dlatego w tym tygodniu przemyśl swoje oczekiwania bo zabrnąłeś w ślepą uliczkę.


StrzelecPraca i finanse:Właśnie teraz przyszedł dla Ciebie czas większej aktywności. Możesz przyspieszyć z wieloma sprawami. Jeżeli naprawdę solidnie zabierzesz się do pracy to efekty mogą Cię zaskoczyć. Dobry plan to podstawa działania. Możliwe ,że będziesz musiał pracować także za innych. Nie bądź leniwy, aktywność ułatwi Ci wiele zadań.
Miłość:W tym tygodniu w Twoim związku potrzebna będzie rozmowa. Dzięki niej macie możliwość wypłynąć na szersze wody. Co miało się zawalić już się zawaliło teraz pora na rozwinięcie skrzydeł. Próbuj bo nic nie masz do stracenia, a wiele do zyskania. Jeżeli masz problemy to warto umówić się na wizytę u psychologa lub przeczytać mądrą książkę.


KoziorożecPraca i finanse: Po wielu trudnych chwilach przyjdzie nareszcie moment wytchnienia. Twoja sytuacja zdecydowanie się unormuje i Twoja pozycja w pracy się umocni. Będziesz w końcu zadowolony a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Korzystaj z tego bo to czas kiedy masz możliwość pogodzenia wielu celów. Finanse zadawalająco i stabilnie.
Miłość:W Twoim życiu osobistym zagości spokój. Będziesz cieszył się tym co masz i wcale nie będziesz chciał niczego zmieniać. Będziesz miał uczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Z resztą wcale nie będziesz myślał o przyszłości tylko będziesz żył tu i teraz. To cenne chwile. Dla samotnych możliwość poznania bardzo miłej i ciepłej osoby.


WodnikPraca i finanse:Ten tydzień w pracy to czas oczekiwania. Podjąłeś pewne przedsięwzięcia wcześniej i teraz czekaj aż dojrzeją. Nie denerwuj się nie da się przyspieszyć wydarzeń. Bądź cierpliwy. Masz możliwość uzyskania kredytu. Powiodą się także inwestycje z odległym czasem zwrotu lub lokaty na długi termin.
Miłość: W tym tygodniu wykaż się stanowczością i pewnością siebie. Nie licz na to ,że partner podejmie konkretne decyzje. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i wprowadzaj to w życie, nawet jeżeli nie do końca rozwiązuje to Twój problem. Nie czekaj bo przegapisz dobry czas na działanie. Możliwa decyzja o założeniu rodziny.


RybyPraca i pieniądze:To będzie trudny tydzień. Niektóre sprawy rozwiążą się niestety nie po Twojej myśli. To dobry czas aby zweryfikować swoje podejście do spraw zawodowych , bo droga , którą podążasz teraz nie ma przyszłości. Pora wyzwolić się ze starych ograniczeń to czasem bolesne, ale konieczne.

Miłość: W tym tygodniu może uwidocznić się między Wami konflikt lub spór. Nie można ciągle udawać ,że wszystko jest w porządku. To dla Ciebie czas aby uczciwie przyjrzeć się sytuacji. Bądź sprawiedliwy, oceń faktyczny wkład w związek i zastanów się czego tak naprawdę chcesz. Nie powołuj się na to co było bo przeszłość nie istnieje, myśl o przyszłości.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku