Już 30 września przypada wyjątkowe dla wszystkich panów święto znane pod nazwą - Dzień Chłopaka. Pamiętamy go jeszcze z dzieciństwa, kiedy w szkole obdarowywałyśmy swoich kolegów z klasy cukierkami czy innymi drobiazgami. Teraz jednak, jak co roku wybór idealnego prezentu dla naszego ukochanego mężczyzny potrafi spędzić sen z powiek.

Mężczyźni, znani z tego, że zdecydowanie rzadziej niż kobiety opowiadają o swoich marzeniach często tym utrudniają nam wybranie tego idealnego podarunku. Pomysłów na kobiecy prezent jest mnóstwo: bielizna, kosmetyki, torebka, czy po prostu kwiaty i czekoladki. A co podarować mężczyźnie, aby w dniu swojego święta poczuł się wyjątkowo? Nie od dziś wiemy, że mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty, którymi mogliby się pochwalić innym. Daje im to poczucie dumy z posiadania kobiety, która trafia w jego gust i dokładnie wie, czego on potrzebuje.  

Tradycja obchodów Dnia Chłopaka została zapoczątkowana w 1999 roku na wyspach Trynidad i Tobago z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Prawdopodobnie dlatego, że święto jest dość młode, celebrowane jest na całym świecie w różnych dniach. Ale niezależnie od daty w kalendarzu i kraju, w którym jest obchodzone, to ważny dzień dla wszystkich panów. Warto więc uczcić go w miły sposób i podarować naszemu mężczyźnie coś naprawdę wyjątkowego.

Specjalnie dla Was postanowiłam podsunąć kilka oryginalnych prezentów. Z pewnością Wasz partner ucieszy się jeszcze bardziej, jeżeli dodatkiem do każdego z nich będzie romantyczna kolacja we dwoje.
1.Vivabox Extreme - 70 rożnych ekstremalnych przygód, opisanych w Katalogu dołączonym do zestawu. Wystarczy wybrać z Katalogu jedną z pełnych adrenaliny rozrywek i skontaktować się z organizatorem, aby zarezerwować termin realizacji Certyfikatu. A później można np.: oddać się szalonej przejażdżce terenowym samochodem, spróbować modnego zorbingu lub poczuć wolność i nieograniczoną przestrzeń podczas lotu balonem.

2. Ekskluzywny zestaw do wina (dostępny na stronie prezenty.female.pl) - w eleganckim, drewnianym pudełku. Niebanalny prezent dla każdego konesera wina! Zestaw zawiera: masywny korkociąg, którym bez najmniejszego wysiłku można otworzyć każdą butelkę, termometr, 2 zatyczki do wina, nalewak, przyrząd do ściągania folii, wymienne wkręty do korkociągu. Cena: 200 zł

3. Gra do golfa w etui (dostępna na stronie prezenty.female.pl)  - Wszystko, co potrzebne do gry w golfa spakowane w elegancką,drewnianą walizkę. Doskonały prezent dla jego miłośników. Dzięki dołączonemu „przenośnemu dołkowi” można trenować wszędzie, pod warunkiem, że są to miejsca gdzie można swobodnie się zamachnąć. Cena: 200 zł

4. Designerski pendrive A-Data Nobility S805 8GB. Cena: 80 zł

5. Szalik Vistula

6. Rękawiczki Vistula

7. Zegarek męski Nixon