Horoskop 13.09-19.09

BaranPraca i finanse: To dla Ciebie dosyć aktywny tydzień w pracy. Będziesz zajmował się pisaniem ofert, reklamą, prezentacją możliwości. Przyłóż się do tego bo możesz sporo zyskać. Dobry czas dla osób pracujących w mediach i handlu. Dla poszukujących pracy dobry moment na przeredagowanie CV i wysyłanie ich do pracodawców. Rozmowy kwalifikacyjne mają także szanse przebiegać pomyślnie.

Miłość: W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


Byk Praca i finanse: Już blisko jesteś osiągnięcia założonego celu, ale ciągle są jakieś przeszkody. Ty jesteś coraz bardziej zmęczony i zniechęcony. To prawda tak bardzo namęczyłeś się i praktycznie nie masz już siły do dalszej pracy. Warto jednak jeszcze trochę się postarać. Nie wszystko co założyłeś uda Ci się osiągnąć.
Miłość: W Twoim związku zapanuje szczęście i zgoda. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a przed Tobą perspektywa dużo lepszych dni. Pojawią się nowe możliwości. Nie będziesz zwracać uwagi na mało ważne sprawy. Możliwość podjęcia decyzji o ślubie lub macierzyństwie. Bądź łagodny i spokojny koncentruj się tylko na tym na czym bardzo Ci zależy, resztę odpuść.


BliźniętaPraca i finanse: To czas kiedy sprawy materialne wyjdą na pierwsze miejsce. Zapomnisz o lojalności i regułach gry. Będziesz z bezwzględną konsekwencją dążył do celu nie oglądając się na nikogo. W tym tygodniu możesz również pokusić się o nielegalne zagrywki lub ciemne interesy. Zastanów się czy rzeczywiście warto. Pieniądze są ważne, ale czy najważniejsze? Nie graj w gry hazardowe to grozi uzależnieniem lub pożyczką której nie będziesz w stanie spłacić.
Miłość: W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


RakPraca i finanse: Spodziewaj się wizyty najważniejszego z szefów lub rozmów na najwyższym szczeblu. Jeżeli chcesz przeforsować nowatorskie pomysły to nie jest to dobry czas na ich wprowadzanie. Stare sprawdzone sposoby okażą się najlepsze. Natomiast poszukiwanie patrona lub mecenasa może przynieść dobre rezultaty, mierz wysoko.
Miłość: W tym tygodniu ilość pomysłów zdecydowanie przewyższy Twoje możliwości czasowe. Ciężko będzie także poskromić Twoją gadatliwość. Będziecie dyskutować i snuć wiele planów jednak nie wszystkie uda się zrealizować. Dla samotnych możliwość poznania partnera, który wniesie w Twoje życie bardzo dużo ruchu.


LewPraca i finanse: W tym tygodniu ciężko się napracujesz a widoków na poprawę nie widać. Wszystkie zaległości niestety wyjdą na jaw, szef Ci nie odpuści dopóki nie zrobisz wszystkiego co do Ciebie należy i nie tylko do Ciebie. Nie rozpoczynaj teraz nowych zadań bo niewiele zdziałasz. W finansach też poprawy nie widać, na każdą złotówkę będziesz musiał ciężko się napracować.
Miłość: W tym tygodniu rozstrzygną się sprawy Twojego związku. Jeżeli ostatnio było źle to teraz rozsypie się całkiem. Tu nie ma czego ratować. Pora gruntownie przebudować swój pogląd na miłość i partnerstwo. Możliwe wydarzenie lub rozmowa, która w pewnym zakresie zburzy Twoje oczekiwania w pewnych aspektach dotyczących związku.


PannaPraca i finanse: Jeżeli w Twojej pracy potrzebna jest intuicja, empatia i czułość to w tym tygodniu będziesz odnosić sukcesy. Zaskarbisz sobie sympatię swoich klientów i podopiecznych. W tym tygodniu płyń z prądem i rób tylko to co lubisz, trudne zadania przenieś na inny termin, zobaczysz, że praca może przynosić radość. Finanse nie będą Cię martwić.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku mogą pojawić się nowe możliwości. To jeszcze nic konkretnego, ale to ważny czas do nauki i zbierania informacji. Możesz zacząć realizować swoje plany jednak to dopiero początek i jeszcze możesz popełnić wiele błędów. Nie zrażaj się bo każde doświadczenie zbliża Cię do sukcesu. Dla samotnych możliwość poznania człowieka o dużym potencjalne.


WagaPraca i finanse: W pracy pojawi się szansa na uspokojenie emocji. Miła atmosfera jest w tym tygodniu całkiem realna. Szczególnie dobry czas dla osób zajmujących się sztuką. Jeżeli Twoja praca jest Twoją pasją to wspaniale, jeżeli nie to może ma jakieś przyjazne strefy; skup się na nich. Jeżeli Twoje finanse nie działają dobrze to w tym tygodniu po prostu o nich zapomnij.
Miłość: Jeżeli Twój związek ostatnio był w złej kondycji to ten tydzień może przynieść ostateczne rozwiązania. Nie jest to przyjemne, ale po co tkwić w układzie, który sprawia Ci ból i smutek. Będzie Ci ciężko, ale koniec jednego okresu daje szanse na rozpoczęcie nowego. Osoby samotne powinny poważnie przemyśleć swoje podejście do miłości bo ta droga ,którą podążasz zaprowadzi Cię do nikąd.


SkorpionPraca i finanse: Ten tydzień nie zaliczysz do spokojnych. W pracy mogą nastąpić zmiany co doprowadzi do nerwowej atmosfery. Konkurencja nie śpi i zdecydowanie rozpycha się łokciami. Bądź czujna bo bez walki się nie obejdzie. Do sposobu swojej pracy musisz wprowadzić zmiany bo stary model już się nie sprawdza. W finansach nie podejmuj pochopnych decyzji, ale rozsądne zmiany są korzystne.
Miłość: W tym tygodniu czeka się wiele dobrych chwil. Przede wszystkim w Twoim związku zagości spokój i przyjazna atmosfera. Każdy z Was skupi się na sobie a samorealizacja to klucz do zgody i prawdziwego partnerstwa. Miłość to przede wszystkim dawanie, więc nie pytaj co dostaniesz w zamian bo to nie supermarket ani handel wymienny. Dla samotnych możliwość spotkania opiekuńczego partnera.


StrzelecPraca i finanse: W tym tygodniu musisz popisać się sprytem i przebiegłością bo inaczej nie osiągniesz tego co zamierzasz. Ktoś będzie chciał Cię oszukać lub wprowadzić w błąd. To dobry czas dla badaczy i naukowców , a także polityków. Jeżeli masz podpisać umowę to dokładnie ją przeczytaj bo mogą się tam kryć kruczki prawne. Nie inwestuj chyba, że w badania naukowe.
Miłość:W tym tygodniu wykaż się stanowczością i pewnością siebie. Nie licz na to ,że partner podejmie konkretne decyzje. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i wprowadzaj to w życie, nawet jeżeli nie do końca rozwiązuje to Twój problem. Nie czekaj bo przegapisz dobry czas na działanie. Możliwa decyzja o założeniu rodziny.


KoziorożecPraca i finanse: To dla Ciebie czas zwycięstwa. Odniesiesz sukces i możesz się nim upajać. Twoi wrogowie zaprzestali walki i wydają się być sprzymierzeńcami. Okaże się ,że to jednak Ty miałeś rację. Ciesz się swoimi sukcesami i nie martw się o przyszłość na pewien czas to wystarczy. Jeżeli wcześniej wprowadziłeś zmiany to teraz Twoja pozycja jest naprawdę dobra.
Miłość: W tym tygodniu Wasze drogi będą się rozmijać. Nie będzie to miało dobrego wpływu na Wasz związek, przecież wspólne sprawy nadają sens byciu razem. To dobry czas na przemyślenie swojego postępowania i zmianę dotychczasowych zachowań. Możliwe kłótnie o pieniądze. Jeżeli partner niedawno odszedł to nie licz na jego powrót w tym tygodniu.


WodnikPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy ogarnie Cię nostalgia. Zatęsknisz za zmianami. Będziesz miał wiele propozycji i możliwości, ale po bliższym zapoznaniu się z nimi dojdziesz do wniosku, ze to nie to. Bujanie w obłokach i myśli o niewykorzystanych możliwościach to zajęcie dla Ciebie na ten tydzień. Zejdź na ziemię i popatrz bardziej realistycznie na świat.
Miłość: Przed Tobą czas walki, Twój związek w takiej postaci jak dotychczas raczej nie ma szansy przetrwać. Uważaj bo agresywne zachowanie nie prowadzi do celu. Można walczyć ze sobą tylko jaki to ma sens? W tym tygodniu w Twoim związku nie zagości zgoda, ale warto przemyśleć pewne zachowania i nie powtarzać tych samych błędów.


RybyPraca i pieniądze: Jeżeli liczyłeś na to ,że w tym tygodniu wyjaśnią się pewne sprawy to niestety to się nie stanie. Nadal będzie wiele niewiadomych. Racjonalne podejście do pewnych zagadnień nie zda egzaminu. Jeżeli musisz podejmować decyzje to rób to raczej intuicyjnie. Bardzo dobry czas dla artystów, właśnie teraz możesz stworzyć zarys naprawdę wielkiego dzieła, nie przegap tego.

Miłość: W tym tygodniu daj odpocząć swoim myślom, co miałeś wymyślić to wymyśliłeś, teraz oddaj głos intuicji. Jeżeli Twój związek potrzebuje uzdrowienia, to jest to możliwe pod warunkiem, że pozwolicie ,żeby wszystko działo się samo. Niech ,każdy z Was zajmie się swoimi sprawami. Tydzień bez fajerwerków, trochę nudny, ale okres niedziałania i niemyślenia też jest potrzebny.

Podobne artykuły:


DRUKUJ