Horoskop tygodniowy 6.09-12.09

BaranPraca i finanse: To czas kiedy sprawy materialne wyjdą na pierwsze miejsce. Zapomnisz o lojalności i regułach gry. Będziesz z bezwzględną konsekwencją dążył do celu nie oglądając się na nikogo. W tym tygodniu możesz również pokusić się o nielegalne zagrywki lub ciemne interesy. Zastanów się czy rzeczywiście warto. Pieniądze są ważne, ale czy najważniejsze? Nie graj w gry hazardowe to grozi uzależnieniem lub pożyczką której nie będziesz w stanie spłacić.

Miłość: To dla Ciebie czas porozumienia. Podejmiecie wspólne działania i będziecie z tego bardzo zadowoleni. Może także nastąpić połączenie po rozłące. Jeżeli planowaliście wspólne zamieszkanie to teraz jest odpowiedni moment na tę decyzję. Jeżeli ostatnio Wam się nie układało to może lepiej mieszkać razem „mimo wszystko”


Byk Praca i finanse: Przed Tobą nowe możliwości. Możesz dostać propozycję współpracy. Istnieje także możliwość dodatkowej pracy. W tym tygodniu będziesz narzekał na brak czasu, ale Twoje sprawy zawodowe idą w dobrym kierunku. W finansach musisz trochę lawirować, ale poradzisz sobie a nawet możesz polepszyć swój stan posiadania.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku mogą pojawić się nowe możliwości. To jeszcze nic konkretnego, ale to ważny czas do nauki i zbierania informacji. Możesz zacząć realizować swoje plany jednak to dopiero początek i jeszcze możesz popełnić wiele błędów. Nie zrażaj się bo każde doświadczenie zbliża Cię do sukcesu. Dla samotnych możliwość poznania człowieka o dużym potencjalne.


BliźniętaPraca i finanse: Ten tydzień będzie przebiegał pod hasłem współpracy. W zespole będzie panowała dobra atmosfera. Przekonasz się ,że możesz liczyć na pomoc innych. Nie staraj się grać pierwszych skrzypiec. Wspólne działanie dziś, przyniesie efekty w przyszłości. Możliwy romans w miejscu pracy.
Miłość: To dla Ciebie trudny tydzień w partnerstwie. Czeka Cię bolesne przeżycie lub rozczarowanie. Możesz usłyszeć słowa ,które bardzo Cię zabolą. To prawda partner trochę przesadzi, ale Twoje cierpienie pochodzi stąd, że nie zachowa się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Odkryjesz , że świat nie zawsze jest taki jakbyśmy sobie tego życzyli.


RakPraca i finanse: Przed Tobą nowe doskonałe możliwości. Jednak nie te na które liczyłeś, ale coś zupełnie innego. Nie bój się ,że sobie nie poradzisz, bo to tylko Twoje myśli a nie fakty. Wszechświat zdecydowanie Ci sprzyja. Stwarza Ci maksymalnie korzystne warunki do zmian, więc może warto zaryzykować. Możliwość zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania. W finansach nowe możliwości. Weź swoje życie w swoje ręce.
Miłość: W Twoim związku wszystko już zostało ustalone. Panujesz nad swoimi emocjami i kontrolujesz sytuację. Pamiętaj tylko, że miłość nie zawsze jest logiczna, zostaw także miejsce na niespodziewane. Być może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku. Dla samotnych możliwość poznania poważnego człowieka.


LewPraca i finanse: W Twoim związku wszystko już zostało ustalone. Panujesz nad swoimi emocjami i kontrolujesz sytuację. Pamiętaj tylko, że miłość nie zawsze jest logiczna, zostaw także miejsce na niespodziewane. Być może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku. Dla samotnych możliwość poznania poważnego człowieka.
Miłość: W tym tygodniu jest odpowiednia pora aby uczciwie ze sobą porozmawiać, opowiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Twój partner musi domyślać się o co Ci chodzi a potem złościsz się , ze się nie domyślił. Nie oszukuj i nie udawaj kogoś innego niż jesteś. Szczera rozmowa ma wpływ na udane partnerstwo.


PannaPraca i finanse: To będzie trudny tydzień. Niektóre sprawy rozwiążą się niestety nie po Twojej myśli. To dobry czas aby zweryfikować swoje podejście do spraw zawodowych , bo droga , którą podążasz teraz nie ma przyszłości. Pora wyzwolić się ze starych ograniczeń to czasem bolesne, ale konieczne.
Miłość: W tym tygodniu w sprawach miłości postawisz na swoim. Ostatnie nieporozumienia uspokoją się i w Twoim związku zapanuje zgoda. Docenisz to co masz. Może także wrócić ktoś, kto ostatnio był poza domem. Czas spokoju i radości , możliwość podjęcia decyzji o ślubie a także w Waszym związku może pojawić się nowy członek rodziny.


WagaPraca i finanse: W tym tygodniu masz możliwość rozpocząć nowe działania. To dopiero sam początek, ale warto zaryzykować. Musisz wykazać się sprytem i przebiegłością. Warto porozglądać się trochę a możesz trafić na szanse, które do tej pory umknęły Twojej uwadze. Bądź aktywny, choć bardzo się nie przemęczaj, efekty przyjdą w przyszłości.
Miłość: To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony . Szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu, tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem.


SkorpionPraca i finanse: W tym tygodniu szczęcie Ci sprzyja. Będziesz pracował z przyjemnością. Jeżeli jesteś dobrym, sumiennym pracownikiem to możesz liczyć na podwyżkę lub nagrodę. Jeżeli natomiast obijasz się w pracy to niestety sukces Cię ominie. Jeżeli starasz się o dotację lub zapomogę to teraz możesz otrzymać wsparcie. Możliwa także darowizna lub spadek.
Miłość: To bardzo szczęśliwy czas w Twoim życiu. Radość i szczęście rodzinne Cię nie opuści. Zrozumiesz, że największą wartością jest bycie z drugim człowiekiem . Jeżeli ostatnio były nieporozumienia to ten tydzień powinien przynieść zgodę. Możliwe także szczęśliwe wydarzenie w rodzinie lub u bliskich przyjaciół.


StrzelecPraca i finanse: Ten tydzień wykorzystaj przede wszystkim na zakończenie wcześniej rozpoczętych przedsięwzięć. Jeżeli jakiś projekt miał być zakończony wcześniej lub teraz to zrób wszystko co możliwe aby tego dokonać. Nie rozpoczynaj niczego nowego bo Twój nastrój nie będzie twórczy. Koniecznie pozdawaj egzaminy bo później ciężko Ci się będzie za to wziąć. W tym tygodniu nie myśl o pieniądzach nic nie wymyślisz tylko wpędzisz się w depresje.
Miłość:W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


KoziorożecPraca i finanse: W tym tygodniu zdecydowanie odsapniesz. Nareszcie uda Ci się coś odłożyć a ostatnio miałeś z tym problem. Nie lubisz kiedy Twoje konto jest puste. Okaże się ,że niektóre problemy rozwiązują się same jeżeli tylko masz zapas gotówki. Projekty, którym wcześniej nadałeś bieg mogą się teraz zakończyć z zyskiem.
Miłość: W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


WodnikPraca i finanse: Nie namyślaj się już dłużej bo to nic nie daje. Najwyższa pora zacząć działać. Przeanalizowałeś już wszystkie za i przeciw. Weź sprawy w swoje ręce. Czekają Cię nowe zadania i nowe możliwości. Możesz także osiągnąć pierwsze rezultaty z wcześniejszych działań. Ciężkie czasy już minęły reszta zależy od Twojej aktywności. Dobry czas na działanie.
Miłość: Ten tydzień to dla Ciebie czas przemyśleń. Wokół nic nie będzie się działo tak jakby czas zatrzymał się na chwilę. Musisz dojrzeć do pewnych decyzji i teraz jest na to odpowiednia pora. Nie przyspieszaj i nie prowokuj wydarzeń. Wyjdź poza ego i postaraj się dotrzeć do swoich prawdziwych potrzeb.


RybyPraca i pieniądze: To dla Ciebie trudny tydzień. Niektórzy ze stałych klientów mogą odejść. Obiecane zlecenia nie dojdą do skutku. To czas kiedy trzeba zweryfikować swoje dotychczasowe działania a przede wszystkim swoje oczekiwania. Jednak nie wszystko stracone. Są szanse których nie dostrzegasz. Nie koncentruj się na porażkach. Szukaj możliwości i tam kieruj swoją energię.

Miłość: W tym tygodniu poczujesz wielką potrzebę bycia z kimś. Jeżeli jesteś sam to samotność bardzo będzie Ci dokuczać i postanowisz koniecznie kogoś znaleźć. Jeżeli jesteś w związku to uznasz, ze do tej pory nie byliście ze sobą wystarczająco blisko i zechcesz to zmienić. Będziesz pełen energii i dobrej woli. To czas kiedy można połączyć przeciwieństwa.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ