Autor: Anna Stasiak   Dodano: 2010-01-08
Newsletter:    

Długie suknie na studniówkę

Widząc jakim powodzeniem cieszył się wczorajszy temat krótkich sukienek studniówkowych, postanowiłam uzupełnić go o ich długie wersje. Dzisiaj prezentujemy smaczki dla miłośniczek tradycji.


Długie suknie na studniówkę

Od zawsze królową sal balowych jest czerń, a księżniczką czerwień. Te kolory w stylizacjach wieczorowych sprawdzają się niezawodnie. Na salony wchodzi pewnym krokiem również kobalt i fiolet- dwa wiodące kolory zimy.

Jeśli chodzi o fasony, to unikamy kreacji gorsetowych- są już passe i kojarzą się weselami w remizie. W przypadku jeśli gorset jest nam niezbędny do wymodelowania figury- zakładamy go w formie bielizny. Bardzo dobrym posunięciem będzie wybór sukni, która nie ma wyraźnie odciętej talii, a jedynie opływa figurę-talię możemy zaznaczyć jedynie delikatnym paskiem. Długi, zamaszysty strój ze szlachetnej tkaniny  nie potrzebuje zbyt wielu ozdób. Jeśli suknia ma biżuteryjne aplikacje postarajmy się unikać dodatkowych błyskotek.

I rzecz najważniejsza-  nie można zapomnieć o czerwonej podwiązce...

Inne artykuły:
Skutki spotkania z filiżanką kawy Miłość zŁączy Sukienki na studniówkę Nigdy nie zakocham się Cytrynowy sernik na zimno Pomysł na Cuba Libre 5 tricków poprawiających wygląd zimą Kanapkologia stosowana Syndrom czerwonego nosa Włącz się w XVIII Finał WOŚP! Długie suknie na studniówkę Sposób na zimową chrypkę Nowa łazienka na Nowy Rok Poszło w diabły – Anna Mazurkiewicz Miłość i magia, czyli Księżniczka i żaba Prawdziwa polska komedia już w kinach W czasie choroby trzeba leżeć Ciasto marchwiowo – śmietanowe Makijaż, który przetrwa zimowy dzień

Nasze Forum


Zapraszamy do dyskusji...


Długie suknie na studniówkę
Piękna suknia~!Twój komentarz dodaj


Moda

Galeria

Color Freek na wiosnę Nowa kolekcja fryzur Schwarzkopf Album Polish Hair Design Świąteczna kolekcja akcesoriów kuchennych

Tagi:

-
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA    Regulamin i polityka prywatności   mapa serwisu
© 2004 - 2014 Herbert Grossfuss Media