Autor: Emilia Bolska   Dodano: 2010-09-28
Newsletter:    

Najmodniejsze spódnice tego sezonu

Wąskie ołówki, rozkloszowane trapezy, eksponujące biodra tulipany czy efektowne bombki… Fasonów spódnic jest mnóstwo, ale który jest tym najmodniejszym fasonem nadchodzącego sezonu?


Najmodniejsze spódnice tego sezonu

 Mario Menezi, Every Nature, BGN

Tej jesieni w sklepach znajdziemy zarówno wąskie fasony do kolan, te z wysokim stanem, jak i zwężane ku dołowi czy wręcz przeciwnie - poszerzane. Możesz je nosić zarówno na oficjalne spotkania, jak i mniej zobowiązujące imprezy.

Pamiętaj, że spódnica bez względu na fason, powinna przede wszystkim pięknie podkreślać talię i biodra, wydobywając tym samym największe atuty kobiecego ciała. Dopasowana, modnie wyglądająca w połączeniu z koszulą daje oryginalny look biurowy.


Inne artykuły:
Zakichana polska jesień XXI edycja akcji Żółty Tydzień trwa     Jesienią wzmocnij swoją odporność poprzez dietę Poczytaj mi mamo! Biżuteria na jesień Artystyczna pielęgnacja NOWY MAGAZYN DLA KOBIET IMPERIUM KOBIET Sezon na własny biznes Z córką na e-zakupy Antonina Kozłowska - Kukułka 4. Światowy Dzień Antykoncepcji za nami Io sono l'amore – Jestem miłością Najmodniejsze spódnice tego sezonu Hospicjum to też Życie Grasz w zielone? Nadpotliwość - krępujący problem Blondynka znów w drodze Prezent na dzień chłopaka Prezent na dzień chłopaka W klimacie Love Story Opieszałości mówimy zdecydowane NIE!

Nasze Forum


Twój komentarz dodaj


Moda

Galeria

Color Freek na wiosnę Nowa kolekcja fryzur Schwarzkopf Album Polish Hair Design Świąteczna kolekcja akcesoriów kuchennych

Tagi:

-
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA    Regulamin i polityka prywatności   mapa serwisu
© 2004 - 2014 Herbert Grossfuss Media