Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.


 Shakira to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych Latynosek w popkulturze. To nie tylko autorka niezapomnianych hitów, wokalistka o wyjątkowej barwie głosu, która słynie ze swoich kultowych ruchów tanecznych, ale także bizneswoman i filantropka. Swoimi poglądami i działaniami doskonale ucieleśnia kluczowe dla marki Ipanema wartości, takie jak wzmacnianie pozycji kobiet w życiu prywatnym i zawodowym, zrozumienie dla codziennej bieganiny, odwagę bycia liderką i podążanie w kierunku tego, kim chce się być.

Jako nowa ambasadorka marki, w nadchodzącym sezonie letnim Shakira będzie twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova. To wielka celebracja kobiecego wszechświata poprzez modę i trendy. Najnowsza, damska kolekcja obejmuje różne modele w rozmiarach zarówno dla kobiet, jak i dziewczynek. Do wyboru są klapki typu japonki oraz wsuwane, a także sandały.- Cieszę się, że już oficjalnie mogę ogłosić współpracę z Ipanema i to w kampanii, która ma na celu podkreślenie kobiecej drogi i niesie za sobą bardzo ważne dla nas, kobiet przesłanie. Pamiętajmy, że warto przywiązywać wagę do każdego kroku, jaki stawiamy w życiu, zwłaszcza jeśli to krok w kierunku realizacji siebie i swoich marzeń – mówi Shakira.

A Alexandre Gastaldello, dyrektor ds. eksportu Grendene, firmy do której marka należy, dodaje: Ipanema Sempre Nova to nowoczesne spojrzenie na modę, z zachowaniem słonecznego DNA marki. Kolekcja jest już wprowadzona na światową skalę i pojawia się w topowych stylizacjach. Wierzymy, że wykorzystamy jej globalny potencjał. Tak się dzieje, gdy na scenie pojawia się Shakira, która komunikuje się na szeroką skalę poprzez środowisko artystyczne i akcje humanitarne. To osobowość, która tak jak marka Ipanema, emanuje słoneczną, kobiecą siłą.

Kolekcja Ipanema Sempre Nova jest już dostępna w Polsce. Listę sklepów, w których można nabyć buty z tej linii można znaleźć na stronie: https://www.ipanema-polska.pl.  

 
Najczęściej zadawane pytania


Co oznacza nazwa "Sempre Nova" i jakie są główne cechy tej kolekcji?

Nazwa "Sempre Nova" pochodzi z języka portugalskiego i oznacza "Zawsze Nowa". Kolekcja Ipanema Sempre Nova charakteryzuje się innowacyjnym designem i wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, które zapewniają długotrwałość oraz komfort noszenia. Kolekcja ta skupia się na modnych i funkcjonalnych projektach, które pasują do różnych stylizacji.

Jakie rodzaje obuwia zawiera kolekcja Ipanema Sempre Nova?

Kolekcja Ipanema Sempre Nova oferuje różnorodne typy obuwia, takie jak sandały, klapki i japonki. Każdy model dostępny jest w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji oraz różnych okazji ? od casualowych po bardziej eleganckie.

Z jakich materiałów wykonane jest obuwie z kolekcji Ipanema Sempre Nova?

Obuwie z tej kolekcji wykonane jest głównie z ekologicznych i recyklingowanych materiałów, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na produkty przyjazne dla środowiska. Materiały te są nie tylko trwałe, ale również komfortowe i łatwe w pielęgnacji.

Gdzie można kupić obuwie z kolekcji Ipanema Sempre Nova w Polsce?

Obuwie z kolekcji Ipanema Sempre Nova można kupić w wielu sklepach obuwniczych oraz w sklepach internetowych. Często są dostępne w popularnych centrach handlowych, a także na stronach oferujących modę i akcesoria z różnych zakątków świata.

Czy obuwie z kolekcji Ipanema Sempre Nova jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych?

Tak, kolekcja Ipanema Sempre Nova oferuje modele, które są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Zróżnicowany wybór wzorów i kolorów sprawia, że zarówno młodsi, jak i starsi konsumenci mogą znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, ergonomiczna konstrukcja butów zapewnia wygodę noszenia na co dzień.


Podobne artykuły:


Wersja do druku