Męskie koszule, ale seksowne i prześwitujące, spodnie od garnituru niczym pożyczone od partnera, metalowe łańcuchy dodające drapieżności. Prostota i zmysłowość. To wszystko zwiastuje nowoczesne podejście do stylu sławnej Coco Chanel.

Jeżeli ten modny look połączymy z perfekcyjnie wykonanym makijażem, możemy cofnąć się w czasie i pełne wdzięku poczuć się prawdziwie kobieco, tak jak sama projektantka.


Nadchodzący sezon jesień/zima to w makijażu inspirowanym Chanel przede wszystkim wyzywające kontrasty. To zestawienie matowych i lśniących kolorów, płomiennej czerwieni i drapieżnej czerni (zdaniem Coco Chanel to właśnie ten kolor podkreśla blask kobiecych oczu) z subtelnymi pudrowymi.

Aby wykonać makijaż inspirowany Coco musisz pamiętać o tym, by cera pozostała rozjaśniona  naturalnym, świetlistym podkładem. Makijaż powinnaś utrzymać utrzymany w tonacjach bieli, złota, szarości i czerni. Oczy dopełnij ciemną, czarną kreską, poprowadzoną wzdłuż linii rzęs. Pamiętaj o szmince lub błyszczyku o intensywnym czerwonym kolorze. Dopasuj do niego również odpowiedni lakier do paznokci.
1. lakier Virtual by Joko Vinyl Mania Sound of Color, 12 zł

2. Podwójne cienie wypikane Make up Facotry nr 20, 59 zł

3. Automatyczny eyeliner Make up Facotry nr 01, 39 zł

4. Mascara Gosh, 44,90 zł

5. Cienie podwójne Deobrah nr 01, 35 zł

6. Trójkolorowy puder Eveline Cosmetics nr 104

7. Gosh Bronzing Pressed Powder, 55 zł

8. Cienie podwójne Deborah nr 02, 35 zł

9. Czarny eyeliner Eveline Celebrites

10. Pomadka do ust Lip Color  Make up Factory nr 128, 54 zł

11. Błyszczyk do ust High Shine Make up Factory nr 92, 45 zł

12. Pomadka Eveline Anti Age z linii Celebrites Beauty nr 554

13. Lakier do paznokci Shine-TECH Deborah nr 51, 19,90 zł

14. Pomadka matowa Deborah Atomic red nr 11, 35,90 zł