Trend eko wraca do naszych mieszkań pod różnorakimi postaci. Przede wszystkim w postaci ciekawych dodatków, tkanin czy orientalnych mebli w kolorach natury. Jeżeli spodobał Ci się trend eco i nie wiesz jak urządzić swoje mieszkanie, podpowiemy Ci kilka istotnych rzeczy.

Dekoria, kolekcja Luxury

Trend eco to przede wszystkim dominacja drewna, rattanu, naturalnych tkanin, takich jak len czy bawełna i egzotycznych dodatków. Wszystko komponuje się ze sobą, łącząc barwy natury, takie jak szarości, brązy, beże czy butelkowe zielenie.

Wystrzegajmy się kontrastujących, odważnych kolorów na ścianach. Najlepiej nasze wnętrze dopełnią farby w kolorach: bieli, piaskowym, cielistym, kremowym, beżowym czy szarym białe. Pamiętajmy, żeby zachować umiar w dodatkach – stawiajmy przede wszystkim na ekologię!

W tendencję stylu eko idealnie wpisują się różnorodne odcienie zieleni, począwszy od soczystej trawy aż po butelkową zieleń. Sprawdzają się one niemal w każdym pomieszczeniu, jednakże zdecydowanie bardziej pasują do salonu niż do kuchni. Ich zaletą jest możliwość łączenia z wszystkimi innymi kolorami natury.

W mieszkaniu zaaranżowanym w stylu eco każdy domownik odnajdzie spokój i harmonię. 


Benjamin Moore, farba Regal Matte Finish

Esco, panele model Pelgrim Czarny

Dekoria, kolekcja Alhambra

italiastyle.pl

drzwi Invado

sypialnia Vox, kolekcja Ovo

italiastyle.pl

komoda Duo Klose

kolekcja Blackout roleta, Dekoria

salon Multiform

Benjamin Moore, trend New Luxury

italiastyle.pl

Lotari, kolekcja Rzymska Klasyka

Dekoria, poszewki gobelinowe

italiastyle.pl

kolekcja Juvena, Klose

italiastyle.pl

Dekoria, kolekcja Land

rolety Lotari