Horoskop 19.07-25.07

BaranPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą się przydać. Masz możliwość z sukcesem doprowadzić do końca sprawy urzędowe. Tam gdzie potrzebna jest wiedza będziesz potrzebny i doceniony. Możesz także liczyć na pomoc mądrej kobiety. Sprawy wcześniej rozpoczęte mogą szczęśliwie się rozwijać. Korzystny czas na zdawanie egzaminów.

Miłość:Miłość: W Twoim związku zapanuje spokój. Będziesz cieszył się tym co udało Ci się osiągnąć do tej pory. To miłe chwile ciepła i miłości. Nie warto teraz wprowadzać zmian bo tak jest dobrze. Bądź wyrozumiały i mądry. Bardzo dobry czas dla osób zajmujących się domem i rodziną. Jeżeli pragniesz dziecka to teraz jest dobry czas na tę decyzję. Dla samotnych mężczyzn możliwość poznania pięknej kobiety.


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu czekają Cię wyjazdy. Będziesz miał wiele spraw do załatwienia. Przyjdzie także oczekiwana wiadomość. Będziesz aktywny i twórczy. Wiele spraw potoczy się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale także niesie to za sobą określone konsekwencje. Nie bój się podejmować decyzji i nie odkładaj ich na później. Teraz jest dobry czas.
Miłość: Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz także na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


BliźniętaPraca i finanse: Jeżeli pragniesz zmian to dla Ciebie bardzo dobry czas. Pojawią się nowe możliwości o wiele lepsze niż dotychczas. Musisz jednak pamiętać, że zmiany niosą za sobą nowe wyzwania. Nie bój się tego, Ty przecież nie lubisz stagnacji a nowe zajęcia pobudzają Cię do działania. Bardzo dobry czas na kontakty z zagranicą. W finansach powinna nastąpić poprawa o ile bez lęku wprowadzisz nowe rozwiązania.
Miłość: Twój związek będzie rozwijał się w bardzo dobrym kierunku. Uznacie , że zgoda i wspólne działania mają największą wartość. Możecie podjąć decyzje o ślubie, dziecku, wspólnym zamieszkaniu lub budowie domu. Z optymizmem popatrzysz w przyszłość i poczujesz ,że Twój wybór jest dobry. Twoje działania będą celowe i przemyślane. Rozsądek bywa pozytywną cechą.


RakPraca i finanse: Właśnie teraz przyszedł dla Ciebie czas większej aktywności. Możesz przyspieszyć z wieloma sprawami. Jeżeli naprawdę solidnie zabierzesz się do pracy to efekty mogą Cię zaskoczyć. Dobry plan to podstawa działania. Możliwe ,że będziesz musiał pracować także za innych. Nie bądź leniwy, aktywność ułatwi Ci wiele zadań.
Miłość: Przed Tobą bardzo pracowity tydzień, choć nie spiesz się zbytnio. Wasz związek potrzebuje spokojnej metodycznej pracy. Jeżeli uznasz, że warto w niego zainwestować czas to możecie być ze sobą jeszcze długo. Nie działaj gwałtownie, ale jednak dąż do zmian .Od Ciebie i Twojej wytrwałości zależy efekt końcowy. Jeżeli natomiast uznasz, że to nie to no cóż nikt Cię nie zmusza.


LewPraca i finanse: W tym tygodniu szczęcie Ci sprzyja. Będziesz pracował z przyjemnością. Jeżeli jesteś dobrym, sumiennym pracownikiem to możesz liczyć na podwyżkę lub nagrodę. Jeżeli natomiast obijasz się w pracy to niestety sukces Cię ominie. Jeżeli starasz się o dotację lub zapomogę to teraz możesz otrzymać wsparcie. Możliwa także darowizna lub spadek.
Miłość: W tym tygodniu czeka Cię chwila spokoju. Będziesz mógł na chwilę przystanąć. Czy naprawdę to o co tak zaciekle walczysz jest tego warte? Czy nie bronisz układu, który już przemija i nie wnosi niczego twórczego? Lubisz spokój i harmonię, jednak związek powinien także być radością nie tylko pilnowaniem „żeby było tak jak do tej pory”


PannaPraca i finanse: Jeżeli liczyłeś na to ,że w tym tygodniu wyjaśnią się pewne sprawy to niestety to się nie stanie. Nadal będzie wiele niewiadomych. Racjonalne podejście do pewnych zagadnień nie zda egzaminu. Jeżeli musisz podejmować decyzje to rób to raczej intuicyjnie. Bardzo dobry czas dla artystów, właśnie teraz możesz stworzyć zarys naprawdę wielkiego dzieła, nie przegap tego.
Miłość: W tym tygodniu Wasze drogi będą się rozmijać. Nie będzie to miało dobrego wpływu na Wasz związek, przecież wspólne sprawy nadają sens byciu razem. To dobry czas na przemyślenie swojego postępowania i zmianę dotychczasowych zachowań. Możliwe kłótnie o pieniądze. Jeżeli partner niedawno odszedł to nie licz na jego powrót w tym tygodniu.


WagaPraca i finanse: W tym tygodniu wszystko będzie szło wg planu. Nie napracujesz się zbytnio, będziesz szczęśliwa i zadowolona. Teraz możesz zbierać owoce swojej pracy. Doglądaj tego co masz, rządź i dziel i nie martw się o przyszłość. Nie podejmuj także ryzykownych decyzji , korzystaj z tego co wypracowałaś wcześniej. Jeżeli lubisz zajmować się ogródkiem to ten tydzień przyniesie Ci wiele satysfakcji w tej dziedzinie.
Miłość: W tym tygodniu będziesz sfrustrowany i niepewny. Jednak to tak naprawdę świat Twoich wyobrażeń a nie rzeczywistości. Postaraj się nie ulegać swoim lękom i błędnej ocenie sytuacji. Jeżeli skupisz się na faktach a nie przypuszczeniach to zobaczysz, że momentami naprawdę przesadzasz. Największym Twoim wrogiem jest strach.


SkorpionPraca i finanse: W tym tygodniu koniecznie musisz być aktywny i zaangażowany. Nie obarczaj swoimi obowiązkami innych tylko wykonuj je osobiście. Twoje działania mogą przynieść konkretne efekty. Możesz mieć więcej pracy, ale tak naprawdę będziesz w swoim żywiole. Dobry czas na inwestycje podejmowane umiarkowanego ryzyka.
Miłość: To dla Ciebie dobry tydzień na przemyślenie swojej sytuacji. W miarę możliwości odizoluj się od partnera i zastanów się co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne. Co chciałbyś osiągnąć dla siebie, a co dla związku. W jakim stopniu realizujesz w tym układzie i co z tego wynika. To ważne abyś miał świadomość co to znaczy być razem i co możesz zaoferować swojemu partnerowi. To czas na przemyślenia.


StrzelecPraca i finanse: To będzie trudny tydzień. Niektóre sprawy rozwiążą się niestety nie po Twojej myśli. To dobry czas aby zweryfikować swoje podejście do spraw zawodowych , bo droga , którą podążasz teraz nie ma przyszłości. Pora wyzwolić się ze starych ograniczeń to czasem bolesne, ale konieczne.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku mogą pojawić się nowe możliwości. To jeszcze nic konkretnego, ale to ważny czas do nauki i zbierania informacji. Możesz zacząć realizować swoje plany jednak to dopiero początek i jeszcze możesz popełnić wiele błędów. Nie zrażaj się bo każde doświadczenie zbliża Cię do sukcesu. Dla samotnych możliwość poznania człowieka o dużym potencjalne.


KoziorożecPraca i finanse: Przed Tobą bardzo pracowity tydzień. Będziesz podejmował trudne, długotrwałe zadania. Pomału kroczek po kroczku kierujesz się coraz wyżej. Nie odpuszczaj sobie, bądź wytrwały. Zadania są co prawda pracochłonne, ale w przyszłości Ci się to opłaci. To także dobry czas na precyzyjne działanie i długoterminowe inwestycje.
Miłość: To niezwykle ważny tydzień dla Waszego związku. Właśnie teraz możecie dojść do porozumienia równocześnie uznając odrębność partnera. Związek to łączenie męskiej energii yang z żeńską energią yin. Wasza osobista przestrzeń zostaje wolna, ale tworzycie nową dodatkową przestrzeń aby realizować się wspólnie. Równowaga zagości w Waszym związku.


WodnikPraca i finanse: To dla Ciebie bardzo dobry czas. W pracy w końcu zagości spokój i sprzyjająca atmosfera. Jeżeli planujesz nowe przedsięwzięcie to jest to dobry czas do jego realizacji. Także w finansach w tym tygodniu zaświeci słońce i pojawią się nowe możliwości.
Miłość: Twoje życie niesie Ci wiele możliwości a Ty patrzysz oczarowany i nie wiesz co wybrać. Każdy wybór kojarzy Ci się ze stratą innych możliwości. Ulegasz mirażom i iluzjom. Jak długo zamierzasz jeszcze tkwić w świecie marzeń? Ten tydzień jeszcze nie sprzyja decyzjom, ale życie w realnym świecie jest nieuniknione.


RybyPraca i pieniądze: W tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak możesz liczyć na wiele sukcesów, szczególnie finansowych. Uznasz, ze Twoja sytuacja materialna jest całkiem niezła i będziesz zastanawiał się jak ulokować swoje pieniądze. Karty przestrzegają przed niepewnymi inwestycjami lepsze są stabilne długotrwałe programy. Możesz także podjąć decyzje o kupnie lub budowie domu.

Miłość: To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony . Szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu, tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku