Oto horoskop na ten tydzień

BaranPraca i finanse: W tym tygodniu ciężko się napracujesz a widoków na poprawę nie widać. Wszystkie zaległości niestety wyjdą na jaw, szef nie puści Cię na urlop dopóki nie zrobisz wszystkiego co do Ciebie należy i nie tylko do Ciebie. Nie rozpoczynaj teraz nowych zadań bo niewiele zdziałasz. W finansach też poprawy nie widać, na każdą złotówkę będziesz musiał ciężko się napracować.

Miłość:Przed Tobą czas walki, Twój związek w takiej postaci jak dotychczas raczej nie ma szansy przetrwać. Uważaj bo agresywne zachowanie nie prowadzi do celu. Można walczyć ze sobą tylko jaki to ma sens? W tym tygodniu w Twoim związku nie zagości zgoda, ale warto przemyśleć pewne zachowania i nie powtarzać tych samych błędów.


Byk Praca i finanse: To dla Ciebie ważny tydzień w pracy. Twoje akcje i wpływy rosną. Jeżeli tylko wykażesz się rozsądkiem to wiele możesz osiągnąć. Warto opanować emocje, spokojnie i systematycznie dążyć do celu. Pośpiech i zdenerwowanie nie będą Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki Twojemu opanowaniu finanse mogą wzrosnąć. Nie leniuchuj tylko bierz się do pracy, szczególnie polecam pracę fizyczną.
Miłość: W tym tygodniu czeka się wiele dobrych chwil. Przede wszystkim w Twoim związku zagości spokój i przyjazna atmosfera. Każdy z Was skupi się na sobie a samorealizacja to klucz do zgody i prawdziwego partnerstwa. Miłość to przede wszystkim dawanie, więc nie pytaj co dostaniesz w zamian bo to nie supermarket ani handel wymienny. Dla samotnych możliwość spotkania opiekuńczego partnera..


BliźniętaPraca i finanse:Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu mogą się pojawić nowe możliwości. Szczęście wyjątkowo Ci sprzyja, nie przegap szansy. To dobry tydzień na rozpoczynanie nowych zadań szczególnie opracowywania nowych pomysłów i strategii. Nagle może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie, którego zupełnie nie brałeś pod uwagę. Także w finansach nowe możliwości, ale dopiero na poziomie pomysłu.
Miłość:To niezwykle ważny tydzień dla Waszego związku. Właśnie teraz możecie dojść do porozumienia równocześnie uznając odrębność partnera. Związek to łączenie męskiej energii yang z żeńską energią yin. Wasza osobista przestrzeń zostaje wolna, ale tworzycie nową dodatkową przestrzeń aby realizować się wspólnie. Równowaga zagości w Waszym związku.


RakPraca i finanse:W tym tygodniu nie odpoczniesz ani na chwilę, ale niestety Twój nastrój będzie fatalny. Masz poczucie ,że wszystko dzieje się nie tak. Rzeczywiście pora na weryfikację dotychczasowych działań. Nie zamęczaj się myślami i czarnowidztwem bo to nie pomoże. Nie upieraj się także przy swoim bo nawet jak wygrasz to zostaniesz sam. W finansach brak poprawy. Najważniejsze w tym tygodniu to uspokoić myśli.
Miłość: W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


LewPraca i finanse:W tym tygodniu atmosfera w pracy zdecydowanie się poprawi. Problemy okażą się mniejsze a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Nie zawsze musisz być do bólu szczery czasem warto uśmiechnąć się tak po prostu. Finanse nie będą lepsze, postaraj się więc podejść do nich na większym luzie.
Miłość: W tym tygodniu ilość pomysłów zdecydowanie przewyższy Twoje możliwości czasowe. Ciężko będzie także poskromić Twoją gadatliwość. Będziecie dyskutować i snuć wiele planów jednak nie wszystkie uda się zrealizować. Dla samotnych możliwość poznania partnera, który wniesie w Twoje życie bardzo dużo ruchu.


PannaPraca i finanse:Przed Tobą pracowity tydzień. Pora podjąć działania i nie zwlekać już dłużej. Czeka Cię dużo pracy, wyjazdy i nowe przedsięwzięcia. Dla poszukujących pracy możliwość korzystnych zmian , ale pod warunkiem, ze będziesz aktywny. Szczególnie dobry czas na podróże. W finansach dużo może się dziać, efekty przyjdą później.
Miłość: W tym tygodniu uznasz, że Twoje potrzeby są najważniejsze. Będziesz zgodna, ale tylko wtedy, gdy Twoja prywatność nie będzie naruszana. Dojdziesz do wniosku, że nie zamierzasz więcej żyć problemami partnera a Tobie też od życia coś się należy. To czas spokoju, zadowolenia i skupienia się na sobie. Możliwość decyzji o małżeństwie z rozsądku.


WagaPraca i finanse:To czas kiedy sprawy materialne wyjdą na pierwsze miejsce. Zapomnisz o lojalności i regułach gry. Będziesz z bezwzględną konsekwencją dążył do celu nie oglądając się na nikogo. W tym tygodniu możesz również pokusić się o nielegalne zagrywki lub ciemne interesy. Zastanów się czy rzeczywiście warto. Pieniądze są ważne, ale czy najważniejsze? Nie graj w gry hazardowe to grozi uzależnieniem lub pożyczką której nie będziesz w stanie spłacić.
Miłość: W zasadzie w swoim związku czujesz się szczęśliwa, ale jakiś taki smutek w Tobie i tęsknota, właściwie nie wiadomo za czym. Uważasz, że Twój związek jest mało ekscytujący. Jednak wcale tak nie jest. Los podsuwa Ci nowe możliwości, ale Ty ich nie dostrzegasz. Nikt nie zmieni Twojego życia jeżeli Ty go nie zmienisz.


SkorpionPraca i finanse:Jeżeli pragniesz zmian to dla Ciebie bardzo dobry czas. Pojawią się nowe możliwości o wiele lepsze niż dotychczas. Musisz jednak pamiętać, że zmiany niosą za sobą nowe wyzwania. Nie bój się tego, Ty przecież nie lubisz stagnacji a nowe zajęcia pobudzają Cię do działania. Bardzo dobry czas na kontakty z zagranicą. W finansach powinna nastąpić poprawa o ile bez lęku wprowadzisz nowe rozwiązania.
Miłość: W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


StrzelecPraca i finanse:Jeżeli liczyłeś na to ,że w tym tygodniu wyjaśnią się pewne sprawy to niestety to się nie stanie. Nadal będzie wiele niewiadomych. Racjonalne podejście do pewnych zagadnień nie zda egzaminu. Jeżeli musisz podejmować decyzje to rób to raczej intuicyjnie. Bardzo dobry czas dla artystów, właśnie teraz możesz stworzyć zarys naprawdę wielkiego dzieła, nie przegap tego.
Miłość:W tym tygodniu będzie wokół Ciebie lub Twojego partnera może się wiele dziać. Jednak te wiadomości to w większości plotki. Dlatego szczera, luźna rozmowa, jednak nie o sprawach zasadniczych, powinna oczyścić atmosferę. Często chcemy aby partner domyślił się o co nam chodzi zamiast zwyczajnie mu powiedzieć. Dla samotnych może pojawić się nowa znajomość oparta na podobieństwach intelektualnych.


KoziorożecPraca i finanse:W tym tygodniu musisz popisać się sprytem i przebiegłością bo inaczej nie osiągniesz tego co zamierzasz. Ktoś będzie chciał Cię oszukać lub wprowadzić w błąd. To dobry czas dla badaczy i naukowców , a także polityków. Jeżeli masz podpisać umowę to dokładnie ją przeczytaj bo mogą się tam kryć kruczki prawne. Nie inwestuj chyba, że w badania naukowe.
Miłość:Czeka Cię chwila spokoju. Nawet jeżeli musisz trochę udawać to warto to zrobić, teraz nie czas na walkę i nieporozumienia. Staraj się łagodzić konflikty i ciesz się tym co masz. Dla samotnych możliwość spotkania nowego partnera o dużej urodzie i delikatności jednak nie wykładaj od razu wszystkich kart na stół.


WodnikPraca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał podjąć decyzję , co dalej? Jeżeli pójdziesz na kompromis i wybierzesz współpracę to może Ci się to opłacać . Atmosfera w pracy będzie przyjazna. Zadania wymagające działania w grupie będą przebiegały bez zarzutu. Może nastąpić połączenie się działów lub przedsiębiorstw.
Miłość: W Twoim życiu osobistym zagości spokój. Będziesz cieszył się tym co masz i wcale nie będziesz chciał niczego zmieniać. Będziesz miał uczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Z resztą wcale nie będziesz myślał o przyszłości tylko będziesz żył tu i teraz. To cenne chwile. Dla samotnych możliwość poznania bardzo miłej i ciepłej osoby.


RybyPraca i pieniądze:W tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak możesz liczyć na wiele sukcesów, szczególnie finansowych. Uznasz, ze Twoja sytuacja materialna jest całkiem niezła i będziesz zastanawiał się jak ulokować swoje pieniądze. Karty przestrzegają przed niepewnymi inwestycjami lepsze są stabilne długotrwałe programy. Możesz także podjąć decyzje o kupnie lub budowie domu.
Miłość: To dla Ciebie ważny tydzień. Najwyższa pora w swoim życiu kierować się rozumem. Jeżeli pewne sprawy wymknęły się spod kontroli to warto je opanować. Nie ma taryfy ulgowej. Co wypracujesz teraz będzie procentowało w przyszłości. To całkiem przyjemny czas po warunkiem, że Twoje podejście do partnera będzie racjonalne.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku