Francuski styl nie jest zarezerwowany tylko dla rodowitych Francuzek. Z odrobiną fantazji każda z nas może stać się jedną z zawsze przez nas podziwianych, modnie ubranych Paryżanek.

Elegancja i styl z nutką nonszalancji to to, co od stuleci charakteryzuje modę znad Sekwany. Klasyczna mała czarna czy wszystkim dobrze znane żakieciki Chanel, są dowodem na to, że najważniejsze są dobrze skrojone ubrania. Oryginalność formy (często jej prostota) zdobi i potrafi ubierać kobietę o każdym rozmiarze.

Dla Pań, które poszukują ubrań we francuskim stylu, polecam odwiedzić międzynarodowy ekskluzywny klub shoppingowy espace-max.pl, który organizuje (wyłącznie dla swoich członków) wyprzedaże markowych produktów ze zniżką od – 30% do –70%! Nigdzie indziej w Polsce nie dostaniesz takich produktów jak na espace-max.pl.

Większość butików to najlepsze francuskie marki, które posiadają na wyłączność. Każda sprzedaż trwa 3-4 dni i jest zorganizowana w formie butiku oferującego tylko wysokiej jakości produkty jednego producenta. Wyprzedaże dotyczą głównie ubrań, butów, bielizny i dodatków. Ostatnio swoje butiki otworzyły takie firmy jak: Love Moschino, Hello Kity, Levis, Vero Moda czy Dolce Gabbana. Każda wyprzedaż trwa tylko parę dni!

Od 02.06.10 do 06.06.10 sprzedawane będą ubrania marki Gianfranco FERRE , więc drogie Panie, jeśli nadal poszukujecie francuskiego stylu z nutką nonszalancji, to zajrzyjcie na espace-max.pl.