Każdy rodzic troszczy się o zdrowie swojego dziecka. Właściwa pielęgnacja oraz odpowiednio wczesne wpajanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz pielęgnacyjnych to podstawy opieki nad naszymi pociechami.

Z pomocą wszystkim rodzicom organizowane są imprezy oraz targi poświęcone profilaktyce zdrowotnej najmłodszych. W ciągu najbliższego miesiąca zaplanowane są aż cztery spotkania dedykowane specjalnie dla rodziców niemowląt.


Gdzie w maju udać się w celu zdobycia wiedzy na temat prawidłowej opieki nad dzieckiem?

Już 8 maja 2010 w Łódzkiej Manufakturze odbędzie się „Dzień z Pielęgniarką i Położną” – impreza, które celem jest edukacja rodziców w zakresie opieki nad maluszkiem już od pierwszych miesięcy życia. Tego samego dnia w Krakowie rozpoczynają się także cieszące się stale rosnącą popularnością targi Mother & Baby. Spotkania przeznaczone są dla kobiet w ciąży, debiutujących rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką  rozwoju dziecka. Natomiast 15 maja w Gdańsku odbędzie się pierwsza impreza inaugurująca cykl "Brzuszek i Maluszek". Ostatnią propozycją są Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”, które rozpoczną się 27 maja  w Warszawie. Podczas dwudniowej imprezy uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów oraz wziąć udział w specjalnych warsztatach. Targi to również doskonała okazja na zapoznanie młodych mam z nowościami na rynku.

Warto wiedzieć, że te największe w Polsce spotkania odbywają się w niezwykle miłej, rodzinnej atmosferze. Umożliwiając bezpośredni kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin oraz innymi rodzicami, którzy tak, jak my chcą poszerzyć wiadomości na temat, jak najlepszej opieki nad swoimi skarbami. Targi to również doskonała okazja do zapoznania się z największymi osiągnięciami w branży dziecięcej.