Pomimo tego, że o wiele kobiecej i seksowniej wyglądamy w spódnicach i sukienkach, które podkreślają nasze sylwetki, my o wiele chętniej na co dzień wkładamy spodnie. Każda z nas ma swoją ukochaną parę jeansów, z którą się nie rozstaje.

Spodnie w wielu sytuacjach są dla nas wygodniejsze i dużo swobodniej możemy się w nich czuć. Nie prawda, że nie wyglądamy w nich pięknie i zgrabnie! Odpowiednio dobrany fason spodni z umiejętnie dopasowaną bluzką czy tuniką to zestaw na wiosenne dni.

Jakie więc będziemy wybierały fasony spodni? Po pierwsze pumpy. Polubiłyśmy je już kilka sezonów temu, a one wciąż są na topie. Wygodne i luźne, dobrze wyglądają do bardziej opiętych bluzek czy żakietów.

Kolejne są szwedy. Opięte na biodrach i poszerzające się ku nogawkom. Dobrze wyglądają do tunik, dłuższych bluzek, ale i tych opiętych.

Marmurkowe jeansy to dobra alternatywa dla młodych, energicznych kobiet, które lubią bawić się modą. Do nich możemy dopasować praktycznie każdą górę. Podobnie jest z rurkami, które zamiast legginsów bardzo ładnie podkreślają zgrabne nogi.

Proste spodnie, w których nogawki zwężają się do dołu to klasyka elegancji i powrót do lat 80. Wybieramy je raczej do biura czy formalne spotkania.

Alternatywą dla pumpów stają się również spodnie poszerzane na biodrach.Często mają doszyte ciekawe falbanki właśnie w tej okolicy. Świętnie tuszują nasze krągłości!

Bardziej sportowa wersja spodni to te szersze ze ściągaczami na kostkach. Doskonałe do uprawiania sportów, na długie spacery i przede wszystkim bardzo wygodne.