W zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim zdecydowany prym będą wiodły tylko niektóre kolory. Należeć do nich bezapelacyjnie będą: niebieski, żółty, lila, różowy i zielony.

Modne będą zarówno subtelne pastele jak i intensywne, odblaskowe odcienie tych podstawowych kolorów.

Żółty to kolor tego sezonu! Nie obejdziesz się bez sukienki w tym kolorze. Jeśli jesteś blondynką o jasnej karnacji wybierz łagodniejszą, pastelową wersję tego koloru. Ciemniejsze odcienie żółci zarezerowowane pozostają dla brunetek i szatynek.

Róż to kolor, który modny jest o każdej porze roku, wiosną jednak nabiera nowego powiewu i chętniej nosimy go w bardziej pudrowych odcieniach jak i tych ciemniejszych np fuksji.

Zieleń nieodparcie kojarzy się z wiosną, dlatego nie zapomnij o miłym dodatku w tym kolorze. Dzięki temu odżywisz swój strój.

Lila i fiolet  to kolor, który pokochałyśmy już w zeszłym sezonie letnim. Nie musimy się więc z nim rozstawać, bo wciąż jest jest modny!

Granatowy, błękitny, kobaltowy,  chabrowy czy turkus to niewszystkie możliwe odcienie niebieskiego, który wciąż podbija wybiegi i inspiruje projektantów.