Zakupy są porównywalne do treningu aerobowego. Szczególne tuż po powrocie z owych zakupów, kiedy rzucamy ciężkie torby w przedpokoju i walczymy z zadyszką.

Grudniowe „treningi” w galeriach handlowych są najbardziej wyczerpujące w ciągu całego roku. Dlaczego więc nie dostarczyć sobie komfortu w postaci sportowego stroju? Tym bardziej, że w tej chwili, kojarzone wcześniej z siłowniami lub wczesnymi latami 90-tymi, sportowe buty są teraz hitem.
Najbardziej charakterystycznym sportowym obuwiem tamtych czasów były Reeboki z wbudowaną w język pompką-  rewolucyjną, jak na tamte czasy, technologią dopasowywania butów do stopy.  Z okazji dwudziestej rocznicy Pump Aerobic Lite Mid (bo taką nazwę noszą pompowane buty) Reebok wydał specjalną reedycję modelu.
Miłośniczki stylu retro- sportowego kochają kolorowe bluzy z kapturem i t-shirty, które kojarzą się z „oldskulowym” serialem „Beverly Hills 90210” (pamiętamy i uwielbiamy!).  Bluzy i barwne getry, w zestawieniu z legginsami, chustą oraz policyjnymi okularami, to stylizacyjny strzał w dziesiątkę!


Podobne artykuły: