Wraz z grudniem nadchodzi najbardziej zagadkowy czas dla rodziców- co podarować swojemu maluchowi, aby sprawić mu radość? Listu do Mikołaja nie udało się przechwycić, więc zdajemy się na małe, prywatne śledztwo. Na szczęście redakcja Female.pl ma dla Was kilka trafnych podpowiedzi!

Królik na biegunach. Tak, tak- dobrze widzicie, to nie jest (niemodny już) konik. Teraz nasze szkraby śmigają na królikach, przytrzymując je za uszy. Radość i piski zachwytu gwarantowane na długie godziny.


Projektor do rysowania. Bardzo sprytna zabawka, dzięki której powstanie wiele pięknych rysunków. Należy włączyć projektor i włożyć do niego jedno z kółeczek, na których znajdują się obrazki zwierząt, wybrać ulubionego zwierzaka. Na kartce otrzymamy rzut, który można odrysować. Zabawka kształtuje zdolności manualne. Kliknij i zobacz: projektor

Mata do tańczenia. Wystarczy podłączyć do MP3, a migające w rytm muzyki diody i światełka pokażą naszemu dziecku, w którym miejscu maty należy zrobić krok. Świetna zabawa dla małych i dużych, można więc przyłączyć się do tańca- dziecko na pewno z chęcią zobaczy, jak jego rodzic kica do rytmu! Kliknij i zobacz:
mata

Język angielski- gra edukacyjna. Na 12 tematycznych planszach znajduje się 360 haseł w języku angielskim. Gracz dotyka jednocześnie dwa skojarzone ze sobą punkty na planszy. W przypadku prawidłowej odpowiedzi zapali się lampka. Taka gra nie tylko bawi ,ale i uczy Twoją pociechę języka obcego. Kliknij i zobacz:
angielski

Tor przeszkód dla kulek. Zestaw drewnianych klocków, dzięki którym można dowolnie układać tory, po których ścigają się kulki. Podarunek bardzo rozwijający wyobraźnię przestrzenną.

Zestaw do malowania. Farbki, mazaki, kredki zwykłe i świecowe, a to wszystko w jednym, zgrabnym pudełku- spod takiego zestawu mogą powstać wyłącznie arcydzieła! Kliknij i zobacz:
zestaw

Lalka z pieskiem. Uszyta z miłego w dotyku materiału, w przyjemnych kolorach. Ona i jej najlepszy przyjaciel będą uczestniczyć w wielu wyimaginowanych przez córeczkę przygodach.

Motor. Maszyna, którą samodzielnie trzeba złożyć z kloców. Synek o zapędach konstruktorskich będzie wniebowzięty! Kliknij i zobacz:
motor

Hulajnoga. Bardzo nietypowa, bo z trzema kółkami. W sam raz, aby się rozpędzić i poczuć wiatr we włosach!

Niezbędnik biurowy. Doskonały prezent dla starszych dzieciaków. Wszystko, co jest potrzebne będzie zawsze pod ręką. Piękne pudełko motywuje do utrzymania porządku w miejscu odrabiania lekcji. Kliknij i zobacz:
niezbędnik

Podobne artykuły: