Po pierwszej lawinie rabatów, oferty technologiczne prezenty świąteczne di Huawei nadal trwają, ale tylko przez kilka dni. Akcje promocyjne oficjalnego sklepu zakończą się 21 grudnia, a te ostatnie dni będą szczególnie gorące (mimo mrozu) z błyskawicznymi ofertami i rabatami na produkty z ekosystemu Huawei!

 

W tych dniach Huawei oferował nam świetne oferty, oferując produkty o wyjątkowej jakości w rozsądnych cenach. Huawei oferował smartfony, tablety, monitory, smartwatche, laptopy i wiele innych produktów związanych z naszą łatwością. Umowa, którą zamierzamy przejrzeć, mając te produkty,

Huawei Matepad 11

MatePad 11 to bardzo wszechstronny tablet firmy Huawei, który oferuje bardzo dobry poziom wydajności i obsługuje wprowadzanie piórkiem. Co więcej, tablet Huawei można sparować z klawiaturą do pracy biurowej. Może być również używany do konsumpcji multimediów, ponieważ może odtwarzać treści chronione DRM. Zestaw poczwórnych mikrofonów ma umożliwiać „krystalicznie czystą komunikację”. MatePad 11 jest zasilany zeszłorocznym flagowym SoC firmy Qualcomm. Wyświetlacz o przekątnej 10,95 cala obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz. Wersja 64 GB kosztuje 350 euro, podczas gdy wariant 128 GB kosztuje 431 euro. Ponadto tablet Huawei obsługuje karty Wi-Fi 6 i microSD. MatePad 11 obsługuje Wi-Fi 6 (dwuzakresowe: 2,4 i 5 GHz). Dzięki naszemu referencyjnemu routerowi NetGear Nighthawk AX 12 tablet był w stanie osiągnąć szybkie i stabilne szybkości przesyłania danych, które w rzeczywistości są na poziomie szybkiego urządzenia Wi-Fi 5. Huawei MatePad 11 jest wyposażony w przedni aparat 8 MP, który może nagrywać wideo 1080p przy 30 klatkach na sekundę. MatePad 11 jest dostarczany z zasilaczem o mocy 22,5 W, który zajmuje około 2 godzin, aby w pełni naładować urządzenie. Ładowanie łupka z 0% do 50% zajmuje 44 minuty. W 80 minut tablet można naładować od 0% do 80%.

Huawei ołówek M 2. generacji

wewnątrz pudełka znajduje się długopis i dwie wymienne końcówki. Z tym drugim genem są trzy nowe rzeczy, pierwsza to. Mamy teraz przezroczystą stalówkę, więc ta stalówka ma końcówkę pokrytą platyną, jeśli chodzi o pisanie i rysowanie. Końcówka pokryta platyną jest nieco gładsza w porównaniu z drugą stalówką, która jest po prostu szarą: kolorową plastikową stalówką. to pióro obsługuje pochylenie, a także nieco ponad 4000 poziomów czułości na nacisk. Mocna bateria jest oceniana na 10 godzin. Jeśli bateria się wyczerpie, możesz wykonać szybkie ładowanie przez 30 sekund, aby uzyskać 10 minut użytkowania.

Klawiatura magnetyczna Huawei

Ta nowa inteligentna klawiatura do tabletu Huawei ma smukły, lekki i jedwabisty wygląd przy wadze 320 gramów. Dodatkowo, jego składana konstrukcja jest odporna na zarysowania, co zapewnia jedwabistą twarz przez długi czas. Co więcej, gdy nie jest używany, można go zamienić w pokrowiec ochronny. Ta klawiatura magnetyczna wykorzystuje inteligentne połączenie magnetyczne do podłączenia tabletu oraz łączność Bluetooth do transmisji danych, która jest automatycznie włączana po połączeniu z tabletem. Dodatkowo jest wyposażony we wbudowaną baterię, którą można ładować czerpiąc zasilanie z Huawei MatePad 11 za pomocą technologii bezprzewodowej.

Zegarek Huawei GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro to fantastycznie wyglądający smartwatch, wykonany z tytanu, z powierzchnią ze szkła szafirowego i ceramicznym tyłem. Huawei w przeszłości stworzył kilka świetnie wyglądających urządzeń do noszenia, ale GT 2 Pro może być jednym z najlepszych smartwatchów na scenie. Wewnątrz działa z niestandardowym interfejsem Huawei, Lite OS, który jest częścią problemu i rozwiązania, jakie przedstawia seria GT 2. Interfejs jest rzeczywiście lekki, nie można go nakładać na inne smartwatche uruchamiane z punktu widzenia aplikacji innych firm. Lite OS jest jednak energooszczędny i w pełni funkcjonalny po wyjęciu z pudełka, więc jego ograniczenia mogą Cię nie powstrzymywać.

Podanie

Wszystkie te produkty są dostępne w ramach jednej umowy, a mówiąc o nich, wszyscy wiemy, jak dobry jest Huawei dla swoich produktów. Jeśli chodzi o przedziały cenowe, produkty Huawei nie są tańsze od innych konkurentów na rynku, ale w tej transakcji rzeczywista cena wszystkich tych 4 produktów wynosi około 3999 zł, a dostajemy je za 3199 zł. To jest huawei specjalny prezent dla twojego chłopaka, w skrócie możesz powiedzieć, że to najlepsza oferta, jaką możesz dostać.

undefined

Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku