Wiele z nas ma kompleksy. Nie podoba nam się to i tamto. A to rozstępy, a to cellulit, za gruba talia, za małe piersi, fałdy na brzuchu. Każda z nas mogłaby mankamenty swojego ciała wymieniać bez liku. Jesteśmy tak krytycznie nastawione do własnego wyglądu, że mało co może nas podnieść na duchu. Nawet zapewnienia naszego partnera czasem bywają bezwartościowe, bo my i tak lepiej wiemy.
Okazuje się, że istnieją bezinwazyjne sposoby na pozbycie się kompleksów. O tak moje drogie Panie! Wcale nie musicie od razu rozmyślać o operacjach plastycznych, makijażu permanentnym czy odsysaniu tłuszczyku z ud czy brzucha. Przecież od dawien dawna wiadomo, że kobieta, która wygląda naturalnie jest najpiękniejsza- wystarczy jedynie to piękno umiejętnie z niej wydobyć. Ośmielić i pozwolić jej poczuć się piękną.

Mamy skłonności do popadania w kompleksy i paranoje. Wciąż wydaje nam się, że nie jesteśmy tak doskonałe i cierpimy zadając same sobie ból. Skąd ten nasz brak pewności siebie? Lękamy się swojej nagości i patrząc na odbicie w lustrze, w jednej chwili stajemy się specjalistkami w doszukiwaniu się niedostatków swojej urody.

Czas z tym skończyć i może zamiast do gabinetu upiększającego wybrać się na sesję do profesjonalnego fotografa? Zastanawiałyście się kiedyś nad tym, że to właśnie zawodowi fotografowie ze zwykłych kobiet kreują przepięknie wyglądające modelki? Nikt tak naprawdę nie będzie w stanie wyłuskać atutów kobiecego ciała, jak właśnie ktoś, kto robi to zawodowo. Przecież, na co dzień zajmuje się uwypuklaniem i podkreślaniem ludzkiego piękna, z nagością również styka się każdego dnia i tworzy z fotografii prawdziwe dzieła sztuki. Dzięki temu pozwala odkryć naturalnie ukryte piękno w każdym z nas. Pamiętajmy, że aby zrobić dobre zdjęcie potrzebne będę różnego rodzaju rekwizyty, które uatrakcyjnią fotografię, np.: odpowiednie oświetlenie, pomieszczenie lub plener, a przede wszystkim dobre i fachowe oko artysty.

Coś w tym faktycznie musi być, skoro coraz więcej przedstawicielek płci pięknej jest w ten sposób w stanie poprawić sobie humor, wyleczyć kompleksy i poczuć się prawdziwie, naturalnie pięknymi. Fotograf potrafi dostrzec wiele atrakcyjnych cech i detali naszego ciała, których często my sami nie byliśmy świadomi. Przenosi to wszystko na fotografie, do których możemy wracać, kiedy tylko mamy złe samopoczucie. Nie koniecznie musimy od razu na początku decydować się na akty. Początkowo mogą być to różnego rodzaju zdjęcia pozowane…

Podobne artykuły: