Dni stają się coraz krótsze, wieczory coraz chłodniejsze, a liście powoli opadają z drzew. Już niedługo z nostalgią będziemy wspominać ostatnie letnie promienie słońca i zapach świeżych owoców. Aby rozgrzać ciało przemarznięte jesiennym wiatrem niezastąpiona będzie gorąca herbata... najlepiej z rozgrzewającym, pysznym dodatkiem – Soplicą Wiśniową.
Smak wódek wiśniowych towarzyszy nam od najdawniejszych czasów. Już na dworach szlacheckich  delektowano się wiśniówkami przyrządzanymi z nalewów na  dojrzewające w dworskich ogrodach aromatyczne owoce.  Również nasze babcie znały niezwykłe działanie wódek wiśniowych, które dolewane do herbaty rozgrzewały i uspokajały, a pite w kieliszkach pobudzały i dodawały wigoru. Dziś o popularności wiśniowego smaku świadczy różnorodność wiśniówek dostępnych w sklepach. Nie wszystkie  jednak mogą się pochwalić smakiem prawdziwej  polskiej nalewki. Tylko Soplica Wiśniowa,  sporządzana jest tak jak  w czasach szlacheckich, wyłącznie ze świeżych owoców bazując na tradycyjnej polskiej recepturze. Dojrzewające w ciepłych promieniach słońca wiśnie, nadają jej intensywną, soczystą barwę oraz niepowtarzalny aromat.

Soplica Wiśniowa to doskonały dodatek do herbaty rozgrzewający po jesiennym spacerze w  pochmurny zimny wieczór.  Jako składnik  drinków nada im niezapomnianego wyrazu, zaś w czystej postaci pozwoli delektować się pełnią wiśniowego smaku. Dzięki niej  nawet podczas jesiennej pluchy zagości w naszych domach odrobina lata. W chłodne popołudnie powróci wspomnienie słońca i  świeżych aromatycznych owoców wiśni.

Najwyższą jakość Soplicy Wiśniowej doceniają nie tylko konsumenci,  dzięki którym   to  najszybciej rosnąca  wódka smakowa na polskim rynku (Nielsen, czerwiec 2009), ale także profesjonaliści , nagradzając ją w międzynarodowym konkursie Superior Taste Award.


Przepisy na drinki:


40ml Soplica Wiśniowa
Coca - Cola do uzupełnienia
Cytryna

Sposób przygotowania: Do szklanki wrzucić 3-4 kostki lodu, wlać składniki i wrzucić squiz z cytryny (ćwiartka cytryny wciśnięta do szklanki)
40ml Soplica Wiśniowa
sok anansowy do uzupełnienia
Cytryna

Sposób przygotowania: szklanki wrzucić 3-4 kostki lodu, wlać składniki i wrzucić squiz z cytryny (ćwiartka cytryny wciśnięta do szklanki)


Podobne artykuły: